Weekend SPA dla Dwojga w “Europa Royale” | Litwa

0.0 0 Opinie

Weekend SPA dla Dwojga w “Europa Royale” | Litwa


Druskienniki
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Planujecie spędzić niezapomniany weekend i zastanawiacie się gdzie moglibyście pojechać? Zapraszamy na Królewski Weekend SPA dla Dwojga w Druskienikach! Skorzystajcie z tej wyjątkowej oferty i poznajcie Litwę! Spacerujcie po urokliwych uliczkach, zwiedzajcie miejscowe zabytki oraz korzystajcie z zabiegów zdrowotnych! Wykorzystajcie wypoczynek do maksimum i bawcie się dobrze podczas tej romantycznej przygody! Nowoczesny ośrodek czeka na Was! Litwa zaprasza!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dwie noce w Hotel Royal, w litewskich Druskienikach, dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
W ramach prezentu otrzymujecie: dwie noce w pokoju dwuosobowym, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, 2-daniową kolację, nieograniczony dostęp do basenu oraz siłowni, masaż pleców lub masaż relaksacyjny, zabieg parafinowy na dłonie, wejściówki do groty solnej (30 minut) oraz zabieg inhalacyjny.

Gdzie znajdują się Druskienniki?
Druskieniki, to litewska miejscowość, słynąca w kraju jako najnowocześniejszy i największy ośrodek uzdrowiskowy!

Królewski Weekend SPA dla Dwojga w Druskienikach sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla dziadków, prezent świąteczny

Szukasz pomysłu na prezent dla rodziców? Zbliża się Dzień Kobiet, a Ty jeszcze nic nie zaplanowałeś? Weekend SPA dla Dwojga w Druskiennikach to okazja, by odpocząć i poznać zupełnie nowe miejsce! Przeżycie doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji Walentynek, rocznicy lub urodzin! Świetne miejsce, które z pewnością zauroczy i kobietę, i mężczyznę! Niezapomniany czas we dwoje to dobry upominek ślubny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Druskienniki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W ramach prezentu otrzymujecie: dwie noce w pokoju dwuosobowym, śniadanie w formie szwedzkiego stołu, 2-daniową kolację, nieograniczony dostęp do basenu oraz siłowni, masaż pleców lub masaż relaksacyjny, wejściówki do groty solnej oraz zabieg inhalacyjny. Opłata klimatyczna 1€/osoba/doba nie jest uwzględniona. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15. Realizacja z wyłączeniem: 10-13.04; 01-03.05; 03-06.07; 01-31.08; 30.10-01.11; 25.12-17.01


Sprawdź na mapie


Realizacja

LaisvalaikioDovanos.lt

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.