Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO

0.0 0 Opinie

Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wyobraźcie sobie magiczne miejsce, które sprawi, że poczujecie się niczym na afrykańskim safari lub w azjatyckiej dżungli. Już?Jeśli pomyśleliście o trzyliterowym słowie, które od razu wzbudza uśmiech to macie rację! Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO to fantastyczny pomysł na dzień pełen wrażeń! Bliskość egzotycznych, pięknych zwierząt wzbudzi w Was wielkie emocje! Poznajcie dziesiątki wyjątkowych okazów i nauczcie się o ich zwyczajach! Dzień w Śląskim ZOO pozwoli Wam zjednoczyć się z naturą! Zapraszamy!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje całodniowy bilet wstępu do ZOO dla dwóch  osób dorosłych oraz dwójki dzieci, bądź trzech osób dorosłych. ZOO czynne jest przez cały rok, również w święta, od godziny 9.00.

Ile trwa zwiedzanie Śląskiego ZOO:

Aby zwiedzić całe ZOO należy przeznaczyć ok. trzech godzin. W tym czasie warto skorzystać z punktów gastronomicznych, które pozwolą nabrać Wam sił do dalszej wycieczki. ZOO otwierane jest od godziny 9, ale sami decydujecie o jakiej porze dnia je odwiedzicie!

Co należy do największych atrakcji Śląskiego ZOO:

Do największych atrakcji ZOO należą z pewnością pokazy karmienia zwierząt. Podczas wycieczki warto zapoznać się z harmonogramem ogrodu, by wiedzieć w jakich godzinach przeprowadza się karmienie konkretnych zwierząt. Szczególnie interesujący jest pokaz karmienia niedźwiedzi brunatnych, który odbywa się we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 14!

Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO to pomysł na fantastyczny prezent, który uszczęśliwi całą familię! To może być podarunek dla dziecka, będący dla niego cenną nagrodą lub prezent dla całej rodziny z okazji ważnego dla nich dnia! Wspaniałe chwile w ogrodzie zoologicznym to gwarancja szczęścia i uśmiechu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Czas zwiedzania jest nieograniczony.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Voucher obejmuje bilet wstępu dla 3 osób dorosłych lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci uprawnionych do ulgi. Rezerwacja nie jest wymagana. Voucher nie wymaga wymiany na bilety w kasie. Realizacja możliwa codziennie od godziny 9.00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Śląski Ogród Zoologiczny

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.