Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO

0.0 0 Opinie

Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wyobraźcie sobie magiczne miejsce, które sprawi, że poczujecie się niczym na afrykańskim safari lub w azjatyckiej dżungli. Już?Jeśli pomyśleliście o trzyliterowym słowie, które od razu wzbudza uśmiech to macie rację! Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO to fantastyczny pomysł na dzień pełen wrażeń! Bliskość egzotycznych, pięknych zwierząt wzbudzi w Was wielkie emocje! Poznajcie dziesiątki wyjątkowych okazów i nauczcie się o ich zwyczajach! Dzień w Śląskim ZOO pozwoli Wam zjednoczyć się z naturą! Zapraszamy!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje całodniowy bilet wstępu do ZOO dla dwóch  osób dorosłych oraz dwójki dzieci, bądź trzech osób dorosłych. ZOO czynne jest przez cały rok, również w święta, od godziny 9.00.

Ile trwa zwiedzanie Śląskiego ZOO:

Aby zwiedzić całe ZOO należy przeznaczyć ok. trzech godzin. W tym czasie warto skorzystać z punktów gastronomicznych, które pozwolą nabrać Wam sił do dalszej wycieczki. ZOO otwierane jest od godziny 9, ale sami decydujecie o jakiej porze dnia je odwiedzicie!

Co należy do największych atrakcji Śląskiego ZOO:

Do największych atrakcji ZOO należą z pewnością pokazy karmienia zwierząt. Podczas wycieczki warto zapoznać się z harmonogramem ogrodu, by wiedzieć w jakich godzinach przeprowadza się karmienie konkretnych zwierząt. Szczególnie interesujący jest pokaz karmienia niedźwiedzi brunatnych, który odbywa się we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 14!

Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO to pomysł na fantastyczny prezent, który uszczęśliwi całą familię! To może być podarunek dla dziecka, będący dla niego cenną nagrodą lub prezent dla całej rodziny z okazji ważnego dla nich dnia! Wspaniałe chwile w ogrodzie zoologicznym to gwarancja szczęścia i uśmiechu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Czas zwiedzania jest nieograniczony.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Voucher obejmuje bilet wstępu dla 3 osób dorosłych lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci uprawnionych do ulgi. Rezerwacja nie jest wymagana. Voucher nie wymaga wymiany na bilety w kasie. Realizacja możliwa codziennie od godziny 9.00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Śląski Ogród Zoologiczny

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.