JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO

Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO


Chorzów
3-4 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wyobraźcie sobie magiczne miejsce, które sprawi, że poczujecie się niczym na afrykańskim safari lub w azjatyckiej dżungli. Już?Jeśli pomyśleliście o trzyliterowym słowie, które od razu wzbudza uśmiech to macie rację! Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO to fantastyczny pomysł na dzień pełen wrażeń! Bliskość egzotycznych, pięknych zwierząt wzbudzi w Was wielkie emocje! Poznajcie dziesiątki wyjątkowych okazów i nauczcie się o ich zwyczajach! Dzień w Śląskim ZOO pozwoli Wam zjednoczyć się z naturą! Zapraszamy!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje całodniowy bilet wstępu do ZOO dla dwóch  osób dorosłych oraz dwójki dzieci, bądź trzech osób dorosłych. ZOO czynne jest przez cały rok, również w święta, od godziny 9.00.

Ile trwa zwiedzanie Śląskiego ZOO:

Aby zwiedzić całe ZOO należy przeznaczyć ok. trzech godzin. W tym czasie warto skorzystać z punktów gastronomicznych, które pozwolą nabrać Wam sił do dalszej wycieczki. ZOO otwierane jest od godziny 9, ale sami decydujecie o jakiej porze dnia je odwiedzicie!

Co należy do największych atrakcji Śląskiego ZOO:

Do największych atrakcji ZOO należą z pewnością pokazy karmienia zwierząt. Podczas wycieczki warto zapoznać się z harmonogramem ogrodu, by wiedzieć w jakich godzinach przeprowadza się karmienie konkretnych zwierząt. Szczególnie interesujący jest pokaz karmienia niedźwiedzi brunatnych, który odbywa się we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 14!

Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO sprawdzi się jako:
rodzinny prezent, prezent dla dzieci, prezent na urodziny.

Wyjątkowej okazji nie trzeba obchodzić w domu! Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO to pomysł na fantastyczny prezent, który uszczęśliwi całą familię! To może być podarunek dla dziecka, będący dla niego cenną nagrodą lub prezent dla całej rodziny z okazji ważnego dla nich dnia! Wspaniałe chwile w ogrodzie zoologicznym to gwarancja szczęścia i uśmiechu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Czas zwiedzania jest nieograniczony.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Voucher obejmuje bilet wstępu dla 3 osób dorosłych lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci uprawnionych do ulgi. Rezerwacja nie jest wymagana. Voucher nie wymaga wymiany na bilety w kasie. Realizacja możliwa codziennie od godziny 9.00.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.