Gokarty Plus dla Dwojga | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
2 os.

100 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiacie swoje towarzystwo, ale jeszcze bardziej zawrotną prędkość? Chcielibyście poczuć sporą dawkę adrenaliny? Wybierzcie się na Gokarty Plus dla Dwojga i sprawdźcie, dlaczego ta rozrywka zyskuje coraz większą popularność na świecie. Najpierw przejdziecie krótkie, specjalistyczne szkolenie i poznacie tajniki wiedzy z obsługi i prowadzenia mini - bolidów. Następnie wsiądziecie na pokład tych nietypowych pojazdów i zaczniecie prawdziwą rywalizację na specjalnie przygowanym torze kartingowym. Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa i otwórzcie się na nowe doświadczenia. Przekonajcie się sami, które z Was okaże się najlepsze i zdobędzie tytuł mistrza wyścigów! To niezapomniana przygoda, a do tego wspaniała zabawa. Odważycie się podjąć wyzwanie?


Prezent obejmuje: 

  • Wypożyczenie gokartu oraz kasku,
  • Krótkie szkolenie prowadzenia pojazdu,
  • Dwie oddzielne 16-minutowe jazdy gokartem o mocy 9 KM, po jednej dla każdej z obdarowanych osób. 

 
Zastanawiacie się, jaki prezent dla Pary będzie idealny? Wręczcie bliskim voucher na Gokarty Plus dla Dwojga w Szczecinie. To oryginalny upominek dla wszystkich miłośników szybkiej jazdy - zarówno dla Brata, jak i Przyjaciół. Przekonajcie się, jaką przyjemność może sprawić nietypowy gift. Podarujcie najbliższym osobom przeżycie i cieszcie się ich radością przez długi czas!

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

2x16 minut (16 minut jazdy dla każdej osoby)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizacją. W takiej sytuacji należy przeczekać złą pogodę, lub zgłosić się na realizację w innym terminie. Prezent realizowany w sezonie od maja do listopada.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat, minimalny wzrost 1,2 m. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (jest możliwość dokupienia na miejscu – 5 zł). Wykonawca udostępnia kask na czas jazdy. Przed jazdą uczestnik przechodzi krótkie szkolenie. Rezerwacja nie jest wymagana. Prezent może być zrealizowany od maja do listopada w dowolnym dniu tygodnia od 12.00 do 21.00, za wyjątkiem imprez zamkniętych na torze.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności