(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Motocross dla Dzieci | Katowice

0.0 0 Opinii

Poznaj Motocross dla Dzieci | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Dziecko podziela Twoją pasję? Wykazuje zainteresowanie szeroko pojętą motoryzacją i chciałoby spróbować swoich sił w jeździe na motocyklu? Spełnij jego marzenia, wybierając Szkolenie dla Dzieci Enduro/Cross w Katowicach! Dziecko przejdzie profesjonalne szkolenie, dotyczące nie tylko jazdy, ale także obsługi sprzętu, bezpieczeństwa na torze oraz serwisu sprzętu. Dzięki profesjonalnemu instruktorowi uczestnik zabawy dziecko w bezpiecznych warunkach przeżyje niezapomnianą przygodę na torze motocrossowym. Adrenalina, emocje i mnóstwo śmiechu - tak wygląda przepis na pasjonującą zabawę. Ryk silnika, duże ilości błota i wielki uśmiech na twarzy dziecka. Gotowi na motocrossową przejażdżkę?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę motocyklem na specjalnie przygotowanym torze, połączoną ze specjalistycznym szkoleniem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednego dziecka.

Jak będzie wyglądało przeżycie?
Przygoda na motocyklu obejmuje jazdę motorem (cross/enduro) po torze. Dodatkowo w ramach przeżycia uczestnik ma zapewnione szkolenie, dotyczące wyboru sprzętu, wyboru pierwszego motocykla czy doboru odpowiedniej pojemności. Szkolenie obejmuje także poprawianie techniki jazdy i ogólną znajomość mechaniki motocykla. Profesjonalny trener cały czas uczestniczy w zabawie, dbając o bezpieczeństwo uczestnika.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 60 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika zabawy?
Minimalny wiek dziecka to 5 lat, oczywiście musi się ono znajdować pod opieką osoby dorosłej.

Czy szkolenie można odbyć na własnym motocyklu?
Tak, jest taka możliwość. Osoby, które nie posiadają własnego motocykla otrzymają przygotowaną do jazdy maszynę.

Jak należy się ubrać na przygodę i co ze sobą zabrać?
Należy pamiętać, że jazda na motorze niesie za sobą ryzyko pobrudzenia się. Warto zabrać ze sobą:
- odzież na zmianę, która może się pobrudzić;
- buty za kostkę z twardą podeszwą (mogą być także motocyklowe buty szosowe);
- kask (istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu);
- rękawice (jeśli posiadasz);
- butelkę wody (jazda potrafi zmęczyć).

Poznaj Motocross dla Dzieci | Katowice sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Dziecka, prezent dla nastolatka, prezent dla dzieci

Szukasz emocjonującego prezentu dla dziecka na urodziny? Rozglądasz się za czymś naprawdę wystrzałowym? Poznaj Motocross dla Dzieci na Śląsku to wspaniała przygoda, która sprawdzi się na każdą okazję. Voucher na jazdę motorem dla dzieci to okazja, by nastolatek lub nastolatka przeżyli niezapomnianą przygodę i spełnili marzenia o brawurowej jeździe motocyklem. Wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na święta Bożego Narodzenia lub mikołajki. Przygoda na motorze to cudowne doświadczenie, które pozostanie we wspomnieniach na długie lata. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia i zamiast rzeczy podaruj emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boisz się pobrudzić

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia profesjonalnie przygotowane motocykle, serwis motocykli w trakcie wyjazdu, wsparcie trenera, porady dotyczące techniki jazdy enduro/cross, miła atmosfera, indywidualne podejście. Minimalny wiek dziecka to 5 lat. Szkolenie można odbyć na własnym motocyklu.
Warto zabrać: odzież na zmianę której nie będzie szkoda zbrudzić, buty z twardą podeszwą za kostkę, mogą być buty motocyklowe szosowe, kask jeżeli posiadasz – u nas istnieje możliwość wypożyczenia kasku ale może być problem z rozmiarem, rękawice jeżeli posiadasz oraz butelkę wody. Wypożyczenie odzieży ochronnej płatne dodatkowo 50 zł u Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motoprzygoda.com

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje