(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Lamborghini Huracán (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
4.8 5 Opinii

Poprowadź Lamborghini Huracán (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kielce, Wrocław, Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,00 zł

599,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz dreszczyk adrenaliny, jaką dostarcza Ci prędkość? Jesteś miłośnikiem sportowych aut? Jeśli tak, to udaj się na tor wyścigowy i Poprowadź Lamborghini Huracán, którego nazwa oznacza niezwyciężonego byka z hiszpańskiej hodowli Conte della Patilla z końca XIX wieku. Ten młodszy brat Lamborghini Gallardo jest znacznie szybszy niż jego poprzednik, więc przygotuj się na mocne przyspieszenie i niezapomniane emocje! Już dzisiaj zasiądź za kierownicą włoskiej piękności i ciesz się jazdą!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Będzie to dla Ciebie niewiarygodne doznanie. Zasiądziesz za kierownicą Lamborghini Huracán wraz z instruktorem i przejedziesz jedno okrążenie po wybranym torze.

Jaka jest maksymalna prędkość osiągana przez auto?
Lamborghini Huracán potrafi rozpędzić się nawet do 325 km/h.

Gdzie będzie odbywać się Twoja przejażdżka?
Sportowym Lamborghini Huracán będziesz mógł przejechać się na torze wyścigowym podczas specjalnie organizowanych eventów. 

Czy wiesz,że...
Firma Lamborghini dostarcza swoje samochody...policji! Auta mają służyć nie tylko do brawurowych pościgów, ale także do transportu organów i krwi oraz wszelkich sytuacji, gdzie liczy się szybkość! Policyjne Lamborghini Huracan możemy spotkać w Bolonii, Rzymie i...Dubaju! 

Poprowadź Lamborghini Huracán (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji sprawdzi się jako prezent na urodziny męża. Taka przejażdżka to znakomity prezent dla mężczyzny, zwłaszcza dla fana motoryzacji! Do dzieła. Podaruj bliskim moc prędkości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kielce, Wrocław, Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru (około 1 km).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.4.8 5 Opinii

Andrzej K.

Super podejście do klienta. Po prostu pełen profesjonalizm.

Daniel D.

Instruktor mega, organizacja bardzo dobra.

Przemysław C.

Obsługa profesjonalna a jednocześnie na luzie i z uśmiechem. Krótka i konkretna instrukcja jazdy a przeżycie i wrażenie niesamowite. Na pewno wrócę jeszcze na Tor Łódź i każdemu szczerze polecam.

Klaudia C.

Sympatyczna obsługa, kompetentny instruktor, super doświadczenie! . Jeśli zrobicie tor do przejechania się tylko po prostej, żeby móc osiągnąć maksymalną prędkość auta, zapisuję się!

Marcin

Dobra organizacja, szybko, sprawnie, bez problemu Świetny pilot. Krótkie rzeczowe szkolenie przed jazdą, podpowiedzi podczas jazdy. Mega frajda z jazdy Lamborghini :) Duży niedosyt. 1 km okrążenia, to moment przy dobrej prędkości ;)

Wyświetlono 5 z 10

Zobacz inne propozycje