(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przejażdżka Czołgiem T-55 dla Dwojga | Warszawa

Tylko u nas Polecamy Zobacz film
4.9 28 Opinii

Przejażdżka Czołgiem T-55 dla Dwojga | Warszawa


Chrcynno (okolice Nasielska)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

439,99 zł

439,99 zł

O prezencie

Marzysz o tym, aby nie tylko zobaczyć 36-tonowy gąsienicowy wóz bojowy, ale także przejechać się na jego pancerzu? Teraz masz taką możliwość, Przejażdżka Czołgiem T-55 dla Dwojga to okazja, aby spełnić marzenie z dzieciństwa oraz przeżyć świetną przygodę! Jeżeli masz bliską osobę, która podziela Twoje zainteresowania militariami oraz sprzętem wojskowym, zabierz ją ze sobą i podziel się radością! Poczujcie nutkę adrenaliny, kiedy gąsienicowy pojazd opancerzony będzie ruszał, a następnie pokona trasę na terenie byłej jednostki wojskowej pod Warszawą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje przejażdżkę czołgiem T-55, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przejażdżka obejmuje dwa okrążenia po specjalnie przygotowanym torze czołgowym. Potrwa około 15 minut.

Czołg T-55 wersja A, to:
- Pojazd, produkowany w latach 1968-1981,
- 12-cylindrowy silnik Diesla W-55,
- Moc aż 580 koni mechanicznych,
- Masa całkowita 36,5 tony,
- Uzbrojenie w armatę, kaliber 100 mm oraz karabin maszynowy, kaliber 7,62 mm.

Przejażdżka Czołgiem T-55 dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla paryprezent dla rodzicówprezent ślubny

Szukasz pomysłu na fajny prezent dla Dziecka, dla znajomych, czy Męża? Podaruj nietuzinkowy Voucher prezentowy na Przejażdżkę Czołgiem T-55 dla Dwojga. To doskonała okazja, aby spędzić z bliską osobą niezapomniane chwile! Podaruj możliwość przejazdu prawdziwym czołgiem na terenie byłej jednostki wojskowej i spełnij marzenia bliskich. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chrcynno (okolice Nasielska)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Przejazd obejmuje dwa okrążenia po torze czołgowym. Czas przejazdu to około 10-15 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przejażdżka czołgiem odbywa się na terenie byłej jednostki wojskowej. Prezent realizowany jest w grupach 4 osobowych. Przejażdżka odbywa się na pancerzu czołgu. Trudność trasy i jej intensywność dostosowywana jest do oczekiwań grupy. Osoby niepełnoletnie do 13 r.ż. - udział możliwy jedynie pod opieką osoby dorosłej (jako drugi uczestnik). Osoby niepełnoletnie powyżej 13 r.ż. - wymagana obecność opiekuna na miejscu realizacji oraz wypełnienie stosownego oświadczenia. Organizatorem jazd czołgiem jest Wyjątkowy Prezent. Możliwość realizacji tylko podczas specjalnie organizowanych eventów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wyjątkowy Prezent

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 28 Opinii

Przetestowane przez nasz zespół!

Kuba
Kuba

Już pierwszy kontakt z Czołgiem robi ogromne wrażenie. Widok czołgu w leśnej scenerii przypomina kadr z filmu “Czterej pancerni i pies” z trochę większą ilością kolorów i bez Szarika na pokładzie pojazdu. Tak na prawdę dopiero w momencie, w którym usłyszałem ryk silnika uświadomiłem sobie z jaką potęgą mam do czynienia. Wrażenia są niesamowite… hałas, sceneria i zapach palonej ropy pozwalają poczuć się przez chwilę jak na prawdziwym poligonie wojskowym. Dla amatorów mocnych wrażeń kierowca może trochę “dokręcić śrubę” ale wtedy trzeba się mocno trzymać. Przygoda nie kończy się jednak wraz z zejściem z pancerza. Czołg można dokładnie obejrzeć oraz porobić pamiątkowe zdjęcia, a jeśli ktoś chciałby poznać techniczne szczegóły, to kierowca chętnie udzieli wszelkich informacji. Dla mnie osobiście takie przeżycie to spełnienie jednego z dziecięcych marzeń i wspomnienie, które pozostanie na bardzo długo.
Przejażdżka czołgiem to niesamowite przeżycie nie tylko dla fanów militariów. Tak na prawdę mogę z czystym sumieniem polecić tę atrakcję każdemu kto lubi poczuć odrobinę adrenaliny.

Dlaczego warto skorzystać:
- Można poczuć niezwykłą moc i siłę czołgu
- Dla niepowtarzalnych i niezwykłych odczuć w trakcie przejażdżki
- By poczuć się przez chwile jak Janek Kos :)


Tomasz S.

Dla mnie super! Jeżeli coś mógłbym zmienić to czas jazdy (na dłuższy oczywiście). Bardzo fajne i profesjonalne podejście organizatora.

Mariusz W.

Koniecznie musicie Państwo pomyśleć o schodkach ułatwiających wejście na pojazd bo nie wszyscy mamy po 30 lat. Sam przejazd był dobry dając trochę adrenaliny.

Kajetan J.

Dzieciaki zachwycone a to najważniejsze. Super kontakt.

Mariusz

Wspaniała zabawa, przecudne odczucia podczas jazdy, adrenalina na najwyższym poziomie. Wprawdzie nie patrzyłem na zegarek, ale odniosłem wrażenie, że przejażdżka była nieco krótsza niż zaplanowana, ale podczas wspaniałej zabawy czas inaczej płynie...

Mariusz

Czołg w dobrym stanie technicznym. Bardzo ciekawe miejsce, dobrze zorganizowane, z udziałem dzieci jest niewątpliwą atrakcją. Na miejscu jest szereg rekwizytów z okresu wojennego i powojennego, po odrestaurowaniu jeszcze bardziej zachęci do odwiedzin, i nie tylko do przejażdżki czołgiem.

Wyświetlono 5 z 16

Zobacz inne propozycje