Jazda Czołgiem T-55 | Koszalin (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Jazda Czołgiem T-55 | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

309,00 zł

309,00 zł

O prezencie

Marzysz o szalonej przygodzie, podczas której będą towarzyszyły Ci salwy gromkiego śmiechu? Uwielbiasz militaria i interesują Cię niezwykłe maszyny? Zapraszamy na Jazdę Czołgiem T-55 w Malechowie! Po przybyciu na miejsce usiądziesz na pancerzu czołgu i wyrusz w niezapomnianą podróż po specjalnie przygotowanym terenie! Doświadczony instruktor poprowadzi pojazd w taki sposób, by zapewnić Ci bezpieczeństwo i… niezapomniane wrażenia! Pancerz czołgu to w miarę wygodne miejsce, o czym przekonasz się samodzielnie! Po jeździe czołgiem czeka Cię jeszcze jedna atrakcja - zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych, w którym znajdują się pasjonujące eksponaty. Baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Czołgiem T-55 w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda potrwa około 20 minut.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Jazda Czołgiem T-55 | Malechowo to wyjątkowa okazja, by spełnić marzenia i wyruszyć w podróż na pancerzu tej wojskowej maszyny. Jest to świetny prezent dla taty na urodziny. Odpowiednio wyważona dawka emocji i adrenaliny, świetna zabawa, a w pakiecie zwiedzanie niezwykłego muzeum. Zobacz, jak łatwo spełnić męskie marzenia i podarować niezapomnianą przygodę!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Przejażdżka realizowana jest w minimum 15-osobowej grupie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.