JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Motocross | Warszawa

Poznaj Motocross | Warszawa


Janki k. Warszawy
1 os.

299,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zawrotna prędkość, motocykl i szumiąca w głowie adrenalina? Chcesz poczuć swoistą mieszankę emocji? Udaj się na jazdę motocyklem po specjalnie przygotowanym dla Ciebie torze! Pod okiem doświadczonego instruktora rozwiń skrzydła w tej dziedzinie sportu, która w Polsce pojawiła się już pod koniec lat trzydziestych. Przyjmij to wyzwanie, próbując omijać drogowe niespodzianki niczym prawdziwy zawodowiec, nie obawiaj się trochę pobudzić i baw się przy tym wyśmienicie. Szerokiej drogi!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jazdę motocyklem na jednym z dwóch dostępnych torów pod okiem instruktora oraz krótkie szkolenie teoretyczne i masę emocji. Prezent przeznaczony dla osób o każdym stopniu zaawansowania.

Ile trwa realizacja?
Realizacja prezentu trwa 1,5 godziny.

Jak należy przygotować się do jazdy motocyklem?
Każdy uczestnik powinien ze sobą zabrać kominiarkę. Można ją również zakupić na miejscu realizacji prezentu. Wykonawca zapewnia strój ochrony oraz kask.

Poznaj Motocross sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek na Dzień Ojca, podarek dla chłopaka.

Chcesz podziękować swojemu tacie za wspólne chwile i wychowanie? A może szukasz fantastycznego upominku na Dzień Ojca lub urodziny? Poznaj Motocross jest właśnie podarunkiem, którego szukasz! Podaruj swojemu tacie możliwość radości i wspaniałych wspomnień. Taka motocyklowa frajda to również nietuzinkowy prezent dla chłopaka, zwłaszcza jeśli jest wiernym fanem wyścigów motocrossowych!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić. Ubranie odpowiednie dla panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się na jednym z dwóch dostępnych torów szkoleniowych. Min. wiek: 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Nie jest wymagane prawo jazdy. Przed jazdą odbywa się szkolenie teoretyczne. Realizacja możliwa wyłącznie w weekendy. Wykonawca zapewnia strój ochronny oraz kask. Należy zabrać ze sobą kominiarkę lub można zakupić ją na miejscu (10 zł). Jazda odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Prezent dla osób o każdym stopniu zaawansowania.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (4)

Wszystkie opinie(4)
Michał Wilk

Bardzo pozytywny instruktor, fajny tor i super zabawa :)

Krystian Czarnecki

Pierwszy raz jeździłem na motocrosie i bardzo mi się podobało. Instruktorzy dawali wskazówki, pomagali i dzielili się swoim doświadczeniem. Polecam taką zabawę!

Krzysztof Matosek

Rewelacja. Od dwóch dni dochodzę do siebie.

Anna Nowak

Prezent bardzo podobał się chłopakowi. Chętnie powtórzyłby taką przejażdżkę.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.