Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Motocross | Warszawa

5.0 7 Opinii

Poznaj Motocross | Warszawa


Janki k. Warszawy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

Zawrotna prędkość, motocykl i szumiąca w głowie adrenalina? Chcesz poczuć swoistą mieszankę emocji? Udaj się na jazdę motocyklem po specjalnie przygotowanym dla Ciebie torze! Pod okiem doświadczonego instruktora rozwiń skrzydła w tej dziedzinie sportu, która w Polsce pojawiła się już pod koniec lat trzydziestych. Przyjmij to wyzwanie, próbując omijać drogowe niespodzianki niczym prawdziwy zawodowiec, nie obawiaj się trochę pobudzić i baw się przy tym wyśmienicie. Szerokiej drogi!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jazdę motocyklem na jednym z dwóch dostępnych torów pod okiem instruktora oraz krótkie szkolenie teoretyczne i masę emocji. Prezent przeznaczony dla osób o każdym stopniu zaawansowania.

Ile trwa realizacja?
Realizacja prezentu trwa 2 godziny.

Jak należy przygotować się do jazdy motocyklem?
Każdy uczestnik powinien ze sobą zabrać kominiarkę. Można ją również zakupić na miejscu realizacji prezentu. Wykonawca zapewnia strój ochrony oraz kask.

Poznaj Motocross | Warszawa  sprawdzi się jako upominek na Dzień Ojca. Podaruj swojemu tacie możliwość radości i wspaniałych wspomnień. Taka motocyklowa frajda to również nietuzinkowy prezent dla chłopaka, zwłaszcza jeśli jest wiernym fanem wyścigów motocrossowych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić. Ubranie odpowiednie dla panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Jazda odbywa się na jednym z dwóch dostępnych torów szkoleniowych. Min. wiek: 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Nie jest wymagane prawo jazdy. Przed jazdą odbywa się szkolenie teoretyczne. Realizacja możliwa wyłącznie w weekendy. Wykonawca zapewnia strój ochronny oraz kask. Należy zabrać ze sobą kominiarkę lub można zakupić ją na miejscu (15 zł). Jazda odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Prezent dla osób o każdym stopniu zaawansowania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pole Position | Drive Position - Janki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

Monika

Niezapomniane doświadczenie - polecam

Piotr

Ekstra dla kogoś kto lubi motorki, mega zajawa, chłopaki co prowadzą szkolenie tez kozak. Wszystko jak trzeba

Ewelina K.

Wrażenia mega! Świetny instruktor Krzysiek. Przeżycie warte zrealizowania choć raz w swoim życiu Cały czas miałam uśmiech podczas offroadu i bedzie tak jeszcze przez tydzień

Bartosz Ś.

Super przeżycie. Wszystko tak jak sobie wyobrażałem. Polecam jak ktoś chce sprawdzić czy motocross jest dla niego

Tomasz K.

Jeden z lepszych dni w moim życiu, polecam spróbowanie Motocross każdemu kto lubi sporty motorowe, lub trochę bardziej ekstremalne. Obsługa na świetnym poziomie, samej jazdy było faktycznie dużo.

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje