Poznaj Motocross | Warszawa

0.0 0 Opinie

Poznaj Motocross | Warszawa


Janki k. Warszawy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

379,99 zł

379,99 zł

O prezencie

Zawrotna prędkość, motocykl i szumiąca w głowie adrenalina? Chcesz poczuć swoistą mieszankę emocji? Udaj się na jazdę motocyklem po specjalnie przygotowanym dla Ciebie torze! Pod okiem doświadczonego instruktora rozwiń skrzydła w tej dziedzinie sportu, która w Polsce pojawiła się już pod koniec lat trzydziestych. Przyjmij to wyzwanie, próbując omijać drogowe niespodzianki niczym prawdziwy zawodowiec, nie obawiaj się trochę pobudzić i baw się przy tym wyśmienicie. Szerokiej drogi!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jazdę motocyklem na jednym z dwóch dostępnych torów pod okiem instruktora oraz krótkie szkolenie teoretyczne i masę emocji. Prezent przeznaczony dla osób o każdym stopniu zaawansowania.

Ile trwa realizacja?
Realizacja prezentu trwa 2 godziny.

Jak należy przygotować się do jazdy motocyklem?
Każdy uczestnik powinien ze sobą zabrać kominiarkę. Można ją również zakupić na miejscu realizacji prezentu. Wykonawca zapewnia strój ochrony oraz kask.

Poznaj Motocross | Warszawa  sprawdzi się jako upominek na Dzień Ojca. Podaruj swojemu tacie możliwość radości i wspaniałych wspomnień. Taka motocyklowa frajda to również nietuzinkowy prezent dla chłopaka, zwłaszcza jeśli jest wiernym fanem wyścigów motocrossowych!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić. Ubranie odpowiednie dla panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Jazda odbywa się na jednym z dwóch dostępnych torów szkoleniowych. Min. wiek: 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Nie jest wymagane prawo jazdy. Przed jazdą odbywa się szkolenie teoretyczne. Realizacja możliwa wyłącznie w weekendy. Wykonawca zapewnia strój ochronny oraz kask. Należy zabrać ze sobą kominiarkę lub można zakupić ją na miejscu (10 zł). Jazda odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Prezent dla osób o każdym stopniu zaawansowania.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Tomasz K.

Jeden z lepszych dni w moim życiu, polecam spróbowanie Motocross każdemu kto lubi sporty motorowe, lub trochę bardziej ekstremalne. Obsługa na świetnym poziomie, samej jazdy było faktycznie dużo.

Mateusz R.

Super obsługa, super atrakcja. Polecam każdemu!

Szewczuk D.

Obslyga jest super. Sprzęt też w porządku. Nikt nie kogo nie ogranicza, ale bezpieczeństwo jest strzeżone. Tylko nie zapominajcie wziąć z sobą wodę(to nie tak lekko jak wydaje), i termo belizna założyć też ma sens. Dziękuję bardzo za emocji i wrażenie. Napewno wruce)))na karting)))

Michał

Świetna atmosfera, miła i profesjonalna obsługa, spora dawka adrenaliny.

Michał Wilk

Bardzo pozytywny instruktor, fajny tor i super zabawa :)

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.