(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Offroad na Torze – Trasa Ekspert | Warszawa (okolice)

5.0 8 Opinii

Offroad na Torze – Trasa Ekspert | Warszawa (okolice)


Janki k. Warszawy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

Chcesz poczuć niewiarygodny dreszczyk adrenaliny? Jesteś spragniony ciekawych doświadczeń? Zasiądź za kierownicą potężnego samochodu terenowego, usłysz ryk silnika i udaj się trasą w nieznane. Wymagający teren z licznymi przeszkodami specjalnie przygotowany dla Ciebie, sprawi, że będzie to istna przeprawa życia. Poczuj niezwykłe emocje spotęgowane błotem, wymagającą trasą i Twoimi umiejętnościami jazdy. Podejmij wyzwanie, aby stać się off-roadowym mistrzem!

Co obejmuje prezent?
Off-road na Torze - Trasa Ekspert obejmuje przejazd samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach terenowych z doświadczonym instruktorem po torze na trasie ekspert, a także przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne i wiele niepowtarzalnym emocji. 

Trasa Ekspert zawiera dodatkowo szkolenie praktyczne i teoretyczne ze stosowania podnośnika typu HI-LIFT oraz pół godzinne szkolenie praktyczne i teoretyczne z obsługi wyciągarki w samochodzie terenowym, które odbywa się w specjalnie do tego przygotowanym dole błotnym z możliwością wyciągania samochodu w czterech różnych kierunkach.

Ile trwa realizacja prezentu?
Cała realizacja prezentu trwa około 90 minut w zależności od umiejętności prowadzenia samochodu terenowego.

Czy jest możliwość zabrania osoby towarzyszącej na przejażdżkę?
Oczywiście, jest taka opcja. Osobę towarzyszącą można zabrać za dodatkową opłatą w wysokości 40 zł. Należność rozliczana jest bezpośrednio z Wykonawcą w miejscu realizacji prezentu.

 

 Offroad na Torze – Trasa Ekspert | Warszawa to również idealny upominek dla mężczyzny z okazji jego 18-letnich urodzin. Spraw radość swoim bliskim i wyzwól w nich energię do pokonania trasy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek: 18 lat. Wymagana podstawowa umiejętność prowadzenia samochodu. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Jazda w obecności instruktora. Przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne. Istnieje możliwość zabrania do samochodu osoby towarzyszącej w cenie 40 PLN za osobę (rozliczane na miejscu realizacji bezpośrednio z wykonawcą). Realizacja możliwa przez cały rok.

Trasa Ekspert zawiera dodatkowo szkolenie praktyczne i teoretyczne ze stosowania podnośnika typu HI-LIFT oraz pół godzinne szkolenie praktyczne i teoretyczne z obsługi wyciągarki w samochodzie terenowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pole Position | Drive Position - Janki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 8 Opinii

Kasia

Rewelacja!!! Niesamowite przeżycie, profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Krzysztof is the best!

Radek

Pierwszy raz jako kierowca na offroadzie. Fajny tor, mega instruktor. Jazda "na krawędzi" i to dosłownie. Świetnie spędzone 90 minut. Polecam wszystkim niezdecydowanym. !

Andrzej P.

Super przeżycie :) Bardzo fajny instruktor! 5/5

ola r-a.

To był strzał w 10! wybraliśmy offroad - expert na prezent dla taty. Zabrałam się z Mamą na tylną kanapę i wrażenia momentami były naprawdę mocne :)) tata zachwycony. Mieliśmy super instruktora i pogodę. Polecamy każdemu, kto lubi adrenalinkę ;)

Jacek P.

Super !!! polecam wszystkim. Nigdy jeszcze nie przeżyłem takiej przygody - a żyję już dość długo (70+). Podpisuję się pod opinią Pana Łukasza K. Napisał to, co zmierzałem, więc nie będę powtarzał, chociaż może powinienem. Jeśli mam ocenić Instruktora - Pana Krzysztofa - to dwa słowa: chapeau bas. Panie Krzysztofie, wielkie dzięki za wspaniały ostatni dzień wakacji. Dziadek Jacek z wnukiem Bartkiem.

Wyświetlono 5 z 11

Zobacz inne propozycje