Offroad na Torze – Trasa Ekspert | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Offroad na Torze – Trasa Ekspert | Warszawa (okolice)


Janki k. Warszawy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Chcesz poczuć niewiarygodny dreszczyk adrenaliny? Jesteś spragniony ciekawych doświadczeń? Zasiądź za kierownicą potężnego samochodu terenowego, usłysz ryk silnika i udaj się trasą w nieznane. Wymagający teren z licznymi przeszkodami specjalnie przygotowany dla Ciebie, sprawi, że będzie to istna przeprawa życia. Poczuj niezwykłe emocje spotęgowane błotem, wymagającą trasą i Twoimi umiejętnościami jazdy. Podejmij wyzwanie, aby stać się off-roadowym mistrzem!

Co obejmuje prezent?
Off-road na Torze - Trasa Ekspert obejmuje przejazd samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach terenowych z doświadczonym instruktorem po torze na trasie ekspert, a także przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne i wiele niepowtarzalnym emocji. 

Trasa Ekspert zawiera dodatkowo szkolenie praktyczne i teoretyczne ze stosowania podnośnika typu HI-LIFT oraz pół godzinne szkolenie praktyczne i teoretyczne z obsługi wyciągarki w samochodzie terenowym, które odbywa się w specjalnie do tego przygotowanym dole błotnym z możliwością wyciągania samochodu w czterech różnych kierunkach.

Ile trwa realizacja prezentu?
Cała realizacja prezentu trwa około 90 minut w zależności od umiejętności prowadzenia samochodu terenowego.

Czy jest możliwość zabrania osoby towarzyszącej na przejażdżkę?
Oczywiście, jest taka opcja. Osobę towarzyszącą można zabrać za dodatkową opłatą w wysokości 35 zł. Należność rozliczana jest bezpośrednio z Wykonawcą w miejscu realizacji prezentu.

 

 Offroad na Torze – Trasa Ekspert | Warszawa to również idealny upominek dla mężczyzny z okazji jego 18-letnich urodzin. Spraw radość swoim bliskim i wyzwól w nich energię do pokonania trasy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

90 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 18 lat. Wymagana podstawowa umiejętność prowadzenia samochodu. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Jazda w obecności instruktora. Przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne. Istnieje możliwość zabrania do samochodu osoby towarzyszącej w cenie 35 PLN za osobę (rozliczane na miejscu realizacji bezpośrednio z wykonawcą). Realizacja możliwa przez cały rok.

Trasa Ekspert zawiera dodatkowo szkolenie praktyczne i teoretyczne ze stosowania podnośnika typu HI-LIFT oraz pół godzinne szkolenie praktyczne i teoretyczne z obsługi wyciągarki w samochodzie terenowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Paweł T.

Świetna przygoda :)

 

Polecam . Bardzo miła atmosfera . Z chęcią powtórzyłabym przejazd.

Patrycja

Mąż jest bardzooo zadowolony z prezentu urodzinowego. Super organizacja, profesjonalny instruktor, zdecydowanie polecam!

Łukasz

Jak najbardziej polecam ten offroad. Voucher otrzymałem w rękach urodzinowego prezentu i spełnił on moje oczekiwania. 1,5 godziny jazdy z Instruktorem Krzysztofem nawet nie wiem kiedy minęło ale było warto. Jeszcze raz polecam. :)

Kamil

Prezent został zrealizowany w taki sposób, w jaki chciałem. Miałem wpływ na przebieg wydarzenia i mogłem go inscenizować. Bardzo dobrym pomysłem było zabranie dodatkowej osoby na pokład - mojej żony. Wrażenia pasażera były jeszcze lepsze i to jej towarzystwo sprawiło, że cały czas śmiałem się nie tylko ja, ale również instruktor.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.