JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Offroad na Torze – Trasa Ekspert | Warszawa (okolice)

Offroad na Torze – Trasa Ekspert | Warszawa (okolice)


Janki k. Warszawy
1 os.

349,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcesz poczuć niewiarygodny dreszczyk adrenaliny? Jesteś spragniony ciekawych doświadczeń? Zasiądź za kierownicą potężnego samochodu terenowego, usłysz ryk silnika i udaj się trasą w nieznane. Wymagający teren z licznymi przeszkodami specjalnie przygotowany dla Ciebie, sprawi, że będzie to istna przeprawa życia. Poczuj niezwykłe emocje spotęgowane błotem, wymagającą trasą i Twoimi umiejętnościami jazdy. Podejmij wyzwanie, aby stać się off-roadowym mistrzem!

Co obejmuje prezent?
Off-road na Torze - Trasa Ekspert obejmuje przejazd samochodem terenowym w ekstremalnych warunkach terenowych z doświadczonym instruktorem po torze na trasie ekspert, a także przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne i wiele niepowtarzalnym emocji. 

Trasa Ekspert zawiera dodatkowo szkolenie praktyczne i teoretyczne ze stosowania podnośnika typu HI-LIFT oraz pół godzinne szkolenie praktyczne i teoretyczne z obsługi wyciągarki w samochodzie terenowym, które odbywa się w specjalnie do tego przygotowanym dole błotnym z możliwością wyciągania samochodu w czterech różnych kierunkach.

Ile trwa realizacja prezentu?
Cała realizacja prezentu trwa około 90 minut w zależności od umiejętności prowadzenia samochodu terenowego.

Czy jest możliwość zabrania osoby towarzyszącej na przejażdżkę?
Oczywiście, jest taka opcja. Osobę towarzyszącą można zabrać za dodatkową opłatą w wysokości 35 zł. Należność rozliczana jest bezpośrednio z Wykonawcą w miejscu realizacji prezentu.

 

 Offroad na Torze – Trasa Ekspert | Warszawa to również idealny upominek dla mężczyzny z okazji jego 18-letnich urodzin. Spraw radość swoim bliskim i wyzwól w nich energię do pokonania trasy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

90 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 18 lat. Wymagana podstawowa umiejętność prowadzenia samochodu. Nie jest wymagane prawo jazdy kat. B. Jazda w obecności instruktora. Przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne. Istnieje możliwość zabrania do samochodu osoby towarzyszącej w cenie 35 PLN za osobę (rozliczane na miejscu realizacji bezpośrednio z wykonawcą). Realizacja możliwa przez cały rok.

Trasa Ekspert zawiera dodatkowo szkolenie praktyczne i teoretyczne ze stosowania podnośnika typu HI-LIFT oraz pół godzinne szkolenie praktyczne i teoretyczne z obsługi wyciągarki w samochodzie terenowym.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (5)

Wszystkie opinie(5)
Paweł T.

Świetna przygoda :)

 

Polecam . Bardzo miła atmosfera . Z chęcią powtórzyłabym przejazd.

Patrycja

Mąż jest bardzooo zadowolony z prezentu urodzinowego. Super organizacja, profesjonalny instruktor, zdecydowanie polecam!

Łukasz

Jak najbardziej polecam ten offroad. Voucher otrzymałem w rękach urodzinowego prezentu i spełnił on moje oczekiwania. 1,5 godziny jazdy z Instruktorem Krzysztofem nawet nie wiem kiedy minęło ale było warto. Jeszcze raz polecam. :)

Kamil

Prezent został zrealizowany w taki sposób, w jaki chciałem. Miałem wpływ na przebieg wydarzenia i mogłem go inscenizować. Bardzo dobrym pomysłem było zabranie dodatkowej osoby na pokład - mojej żony. Wrażenia pasażera były jeszcze lepsze i to jej towarzystwo sprawiło, że cały czas śmiałem się nie tylko ja, ale również instruktor.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.