(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Czołg T-55 | Mrągowo | Olsztyn (okolice)

4.0 3 Opinii

Poprowadź Czołg T-55 | Mrągowo | Olsztyn (okolice)


Mrągowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2049,99 zł

2049,99 zł

O prezencie

Fascynują Cię militaria i z wypiekami na twarzy oglądasz filmy wojenne? Moc silnika Twojego samochodu jest zdecydowanie zbyt niska? Przesiądź się więc na prawdziwą maszynę i Poprowadź Czołg T-55! Nie musisz już ograniczać się do symulatorów komputerowych. Nareszcie jest szansa, że poczujesz się jak prawdziwy wojak! Zaproś znajomych na przejażdżkę machiną wojenną, której nie straszne żadne barykady! Zostań Jankiem Kosem i zaimponuj swojej Marusi!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje prezentację pojazdu, krótkie szkolenie oraz prowadzenie czołgu po specjalnie przygotowanym terenie.

Ile osób może jechać czołgiem?
Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby, która prowadzi czołg. Obdarowany może zaprosić ponadto do 7 osób, które będą mu towarzyszyć jadąc na pojeździe.

Czy wiesz, że:
Czołgi T-55 "zagrały" w nagradzanym filmie Stevena Spielberga pt. "Most Szpiegów"? Pojazdy wypożyczone z Polski odegrały sprzęt wojskowy armii NRD we wschodnim Berlinie. Akcja filmu toczy się w latach 50 XX wieku.

Poprowadź Czołg T-55 | Mrągowo | Olsztyn (okolice) to doskonały prezent dla miłośnika militariów. Bądź pomysłową żoną i pomóż ukochanemu spełnić marzenia. Niech ten, prezent na urodziny przeniesie go do historii opowiadanych przez Bogusława Wołoszańskiego. A może to podarunek na rocznicę sprawi, że pozwolisz mu przeżyć niezapomniane chwile? Niekonwencjonalny prezent jakim jest Prowadzenie Czołgu będzie frajdą zarówno dla Obdarowanego jak i dla gości. Dla Niego i Dla Niej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mrągowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat, nie może być pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających. Obdarowany może zabrać ze sobą do 7 osób, które mogą jechać na pancerzu czołgu, robić zdjęcia etc.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.0 3 Opinii

Jaroslaw

Jesteśmy zadowoleni z możliwości kierowania i przejażdżki czołgiem. Dziękujemy właścicielowi za przekazaną wiedzę, możliwość zwiedzenia muzeum i pamiątkowy upominek.

Elżbieta

Wspaniałe uczucie po latach gry w WoT usiąść za drążkami prawdziwego czołgu i móc poczuć tę moc :) Jak będzie mi dane to na 100% jeszcze raz skorzystam!

Zobacz inne propozycje