Jazda Off Road (60 minut) | Częstochowa

Nowość
0.0 0 Opinii

Jazda Off Road (60 minut) | Częstochowa


Częstochowa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,00 zł

349,00 zł

O prezencie

Jazda Off Road (60 minut), Częstochowa - Rent 4x4

Co lubi każdy fan i fanka motoryzacji? Emocje, dobrą zabawę i adrenalinę. Skorzystaj z wyjątkowej okazji i wyrusz na podbój bezdroży! Jazda Off Road w Częstochowie to okazja, by usiąść za kierownicą auta terenowego i sprawdzić swoje umiejętności. Na miejscu pasażera usiądzie znany z TVN Turbo Olaf Chłopek, a Ty, jeśli chcesz, możesz zabrać dwójkę pasażerów. Prowadź niezwykłe auto poza utartymi drogami i mierz się z różnymi przeszkodami - mnóstwo niezapomnianych wrażeń gwarantowane!

Jazda Off Road w Częstochowie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Off Road. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa przeżycie?
Jazda potrwa 60 minut.

Czy mogę zabrać pasażerów?
Tak, możesz zabrać 2 pasażerów, którzy usiądą z tyłu. W przygodzie, oprócz Ciebie, weźmie udział również Olaf Chłopek, który będzie Twoim instruktorem.

Jakie wymagania należy spełnić, aby poprowadzić auto?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, posiadających prawo jazdy kat. B. Jazda na miejscu pasażera dostępna jest dla osób od 12 roku życia, posiadających zgodę opiekuna prawnego.

Czy jazdy odbywają się przez cały rok?
Tak, off road jest całoroczny.

Jazda Off Road - Voucher na prezent

Jazda Off Road (60 minut) w Częstochowie to niezapomniana przygoda motoryzacyjna, która idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. Voucher zapewni emocje i pasować będzie jako elegancki podarunek na każdą okazję. Wybierz emocjonujące przeżycie dla fana motoryzacji i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher umożliwia jazdę za kierownicą samochodu terenowego. Na przeżycie możesz zabrać 2 pasażerów, którzy usiądą z tyłu. W przygodzie, oprócz Ciebie, weźmie udział również Olaf Chłopek, który będzie Twoim instruktorem. Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, posiadających prawo jazdy kat. B. Jazda na miejscu pasażera dostępna jest dla osób od 12 roku życia, posiadających zgodę opiekuna prawnego. Off road odbywa się przez cały rok.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

RENT4x4

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.