Poprowadź Czołg T-55 Plus

Tylko u nas
4.5 5 Opinie

Poprowadź Czołg T-55 Plus


Chrcynno (okolice Nasielska)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1999,00 zł

1999,00 zł

O prezencie

Lubisz nowe wyzwania? Kurz i hałas nie są ci straszne? Sprawdź, jakie to uczucie kierować 36-tonowym pojazdem opancerzonym! Zabierz pięcioro swoich znajomych na prawdziwe czołgowisko znajdujące się na terenie dawnej jednostki wojskowej i poprowadź czołg T-55. Godzinna zabawa za sterami tego sprzętu gwarantuje świetnie spędzony czas ze znajomymi, sporą dawkę adrenaliny oraz mnóstwo niepowtarzalnych wspomnień. Zabierz ze sobą dobry humor i wykorzystaj ten czas jak najlepiej!

Dane techniczne pojazdu:

  • Czołg T-55 wersja A
  • Lata produkcji: 1968-1981
  • Silnik: 12-cylindrowy silnik Diesla W-55
  • Moc: 580 koni mechanicznych
  • Masa całkowita: 36,5 ton
  • Uzbrojenie: armata kaliber 100 mm, karabin maszynowy kaliber 7,62 mm

Osoba obdarowana może zaprosić 5 osób, które będą uczestniczyły w realizacji prezentu.

Szukasz pomysłu na fajny prezent dla Faceta? Znasz mężczyznę, który interesuje się sprzętem wojskowym? Mamy idealną propozycję dla każdego, kto marzył w dzieciństwie, aby w przyszłości zostać czołgistą. Podaruj na urodziny, imieniny, Dzień Ojca, lub Dzień Chłopaka Voucher prezentowy Poprowadź Czołg T-55 Plus. To wyjątkowe przeżycie na długo zostanie w pamięci osoby obdarowanej i przez lata jego wspomnienie będzie wywoływało uśmiech na twarzy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chrcynno (okolice Nasielska)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Rodzina/przyjaciele osoby obdarowanej mogą wziąć udział w realizacji siedząc na korpusie czołgu (maksymalnie 5 osób).

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda czołgiem odbywa się na terenie byłej jednostki wojskowej. Osoba obdarowana zasiądzie za sterami czołgu w obecności instruktora. Prezent może być realizowany jedynie przez osoby pełnoletnie. Trudność trasy i jej intensywność dostosowywana jest do oczekiwań obdarowanego. Sama jazda trwa około 30-40 minut. W trakcie trwania prezentu  możliwe jest również zwiedzenie kolekcji pojazdów militarnych. Organizatorem jazd czołgiem jest Wyjątkowy Prezent. Możliwość realizacji tylko podczas specjalnie organizowanych eventów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wyjątkowy Prezent

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.5 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Stefan

Było świetnie, tak na dobrą sprawę nie ma się czego przyczepić. Byliśmy pod wielkim wrażeniem tego, co przeżyliśmy i co zobaczyliśmy :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.