Harley-Davidson na Weekend | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
5.0 5 Opinie

Harley-Davidson na Weekend | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Łódź
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,00 zł

1199,00 zł

O prezencie

Marzyłeś o pokonywaniu setek kilometrów na swoim Harleyu? Ręka przekręcając się na manetce dodaje gazu, motor mruczy na coraz wyższych obrotach...ten dźwięk, to drżenie całego ciała dotykającego błyszczącego metalu...Niezapomniane. Na wyprawy, ważne okazje, by spełnić swoje marzenia. Ten prezent to pomysł na niesamowite wrażenia. Cały weekend z legendą motoryzacji dostępny dla każdego miłośnika motocykli i marki Harley Davidson.

Co obejmuje prezent?
Weekend na motocyklu Harley Davidson Iron 883. Odbiór pojazdu ma miejsce w piątek po godzinie 14.00, zwrotu należy dokonać w poniedziałek do godziny 12.00. Prezent obejmuje limit 900 km. Następnie obowiązuje stawka 1zł/km płatna przy zdaniu motocykla. Wydawany motocykl jest zatankowany do pełna i tak powinien zostać zwrócony.

Jak przebiega realizacja?
Po okazaniu prawa jazdy kat. A osoba obdarowana przejdzie krótki instruktaż dotyczący prowadzenia pojazdu, a następnie wyruszy w weekendową przygodę na legendarnym motocyklu.

Czy wiesz, że...?
Chad Smith z zespołu Red Hot Chili Peppers, Arnold Schwarzenegger i wiele innych sławnych osób należy do grona entuzjastów tych niesamowitych maszyn. 

 Harley-Davidson na Weekend | Wiele Lokalizacji to pomysł na niebanalny prezent dla ukochanego taty. Jeżeli wspominał kiedykolwiek o przygodach na jenośladach, lub wzdychał na widok motocykli mijających go na drogach, uwierz będzie w niebowzięty jesli otrzyma Harleya na cały weekend. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Łódź

Obowiązujący strój

Zalecane założenie usztywnianej kurtki i ochraniaczy. Kask będzie zapewniony na miejscu realizacji, jednak proponujemy zabranie własnego.

Czas trwania

Odbiór Motocykla ma miejsce w piątek po godzinie 14.00, zwrotu należy dokonać w poniedziałek do godziny 12.00 Prezent obejmuje limit 900 km. Następnie obowiązuje stawka 1zł/km płatna przy zdaniu motocykla. Wydawany motocykl jest zatankowany do pełna i tak powinien zostać zwrócony.

Informacje dla oglądających

Możliwe jest zabranie pasażera.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przy odbiorze motocykla (model Iron 883) pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł gotówką na poczet ewentualnych szkód (zwrotna w dniu oddania motocykla). W przypadku spowodowania kolizji lub uszkodzenia motocykla kaucja przepada. Przed jazdą wymagane jest podpisanie oświadczenia: „W przypadku uszkodzenia, motocykla wynikającego z nieumiejętnego posługiwania się, zobowiązuję się do pokrycia kosztów naprawy.” Do realizacji prezentu niezbędne są: prawo jazdy kat. A, dowód osobisty, kaucja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

HarleyWynajem.pl

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.