Wyprawa 4x4 (1-2 osoby) | Kraków

5.0 10 Opinii

Wyprawa 4x4 (1-2 osoby) | Kraków


Kraków
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Wyprawa 4x4 to prezent dla osób, które oczekują więcej od życia... i od siebie! Trzy godziny jazdy pojazdem z napędem na cztery koła - po ekstremalnie trudnym terenie - z pewnością pozwolą sprawdzić umiejętności kierowcy. Prezent obejmuje przejazd samochodem terenowym marki Land Rover w towarzystwie doświadczonego instruktora (wcześniej lekcja: jak w ogóle prowadzić dwutonowe auto?). Trasa dobierana jest przez instruktora zgodnie z doświadczeniem i oczekiwaniami obdarowanych.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

6-8 godzin.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Uczestnicy muszą posiadać Prawo Jazdy kategorii B. Należy uwzględnić ok. 30 minut na dojazd. Realizacja wiąże się z akceptacją wewnętrznego regulaminu wykonawcy. W trakcie wyprawy organizowane jest również ognisko z kiełbaskami.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Adventure Tour

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 10 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Wiola

Świetna zabawa, 100% satysfakcji. Polecam :)

Dariusz T.

Dziękuję za świetną przygodę, miło i ciekawie spędzony czas, nic dodać nic ująć, serdecznie polecam!

Damian

Jak dla mnie wszystko na jeden wielki plus. Bardzo fajna trzy godzinna przejazdzka,nowe doswiadczenia. Do wielkosci tego plusa przyczynil sie instruktor Przemek. Pozdrawiam

Maciek

Bylo super

Rafał

wszystko elegancko, mogłem pojeździć dłużej autem offroadowym gdybym wyraził taką chęć, teren jazdy bardzo ciekawy, wrażenia po pierwszej w życiu jeździe profesjonalnym autem offroadowych jak najbardziej pozytywne, jednym słowem prezent jak najbardziej udany

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.