Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Poznań

5.0 36 Opinii

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Poznań


Poznań (okolice)
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

519,99 zł

519,99 zł

O prezencie

Szukasz ekstremalnych doświadczeń? Kochasz dziką przyrodę i bezkompromisową jazdę? Jazda 4x4 zapewni Ci wysoki poziom adrenaliny i nieprzeciętne wrażenia. Usiądź za kierownicą auta terenowego i poprowadź je przez drogi niedostępne dla zwykłych osobówek. Daj ponieść się emocjom i zaszalej! Strome podjazdy, wertepy i nierówności terenu to jedynie część przeszkód, które na Ciebie czekają. Umiejętnie operuj gazem i bądź czujny - nigdy nie wiadomo z czym będziesz musiał się zmierzyć! Teren położony jest w malowniczej okolicy, z dala od wielkich miast. Otoczona lasami okolica, zapewnia zachwycające widoki. Bądź aktywny, spróbuj swoich sił na prawdziwym off-roadzie. Zapnij pasy i podejmij wyzwanie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę 4x4. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej lub dwóch osób.

Ile potrwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa 60 minut, z czego 30 minut jedzie się jako pasażer, a 30 minut - prowadzi pojazd.

Jak wygląda przeżycie?
Przeżycie podzielone jest na dwie części: pierwsza to instruktaż, podczas którego instruktor prowadzi samochód, pokazując jego możliwości w ciężkim terenie (technika jazdy na stromych podjazdach i zjazdach, trawesach, technika pokonywania przeszkód błotnych z użyciem wyciągarek). Instruktor objaśnia, jak używać urządzeń zainstalowanych w samochodzie tj. blokady mostów i wyciągarki mechanicznej, w celu uniknięcia ich uszkodzenia przez niewłaściwe użycie.
W drugiej części prowadzi obdarowany - jazda po torze odbywa się pod okiem instruktora i według jego wskazówek. Zaczyna od trasy o małym stopniu trudności, żeby oswoić się z samochodem. Następnie stopień trudności zwiększa się, w zależności od umiejętności osoby realizującej przeżycie. Instruktor dba o bezpieczeństwo podczas jazdy.

Kto może zrealizować przeżycie?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, które posiadają prawo jazdy kat. B. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia jako pasażer (za zgodą opiekuna prawnego).

Jazda 4x4 to idealny prezent dla aktywnych i odważnych. Podaruj niezapomniane przeżycia bliskiej osobie, a czas spędzony w terenie na długo zostanie w pamięci. W razie potrzeby, profesjonalny instruktor doradzi, w jaki sposób najlepiej pokonywać trudne trasy, jak również zadba o bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. Obdarowany może zabrać drugą osobę, z którą wymieni się za kierownicą.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1-2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przeżycie podzielone jest na dwie części: podczas pierwszej uczestnik jest pasażerem - instruktor objaśnia, jak używać sprzętu i na co zwrócić uwagę. Druga część to jazda po specjalnie przygotowanym torze jako kierowca. Uczestnik musi posiadać prawo jazdy kategorii B. Realizacja prezentu odbywa się w okolicy miasta. Osoby niepełnoletnie i dzieci mogą realizować prezent za zgodą opiekuna prawnego jako pasażerowie, pod warunkiem, iż nie korzystają już z fotelików. Przed przystąpieniem do realizacji prezentu należy podpisać oświadczenie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

DĄBRÓWKA TEAM

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 36 Opinii

Adam K.

Jak offroad 4x4 to tylko w Dąbrówce. Doskonała obsługa klienta i niezapomniane przeżycie. Ci ludzie znają się na rzeczy

Kinga K.

Prezent był taki jaki miał być - wyjątkowy! Niesamowite przeżycia podczas jazdy i duża dawka adrenaliny gwarantują niezapomniane wrażenia!

Anna S.

Trasa po lesie niesamowita!!! Cieszyliśmy się z mężem jak małe dzieci ;) Mega wrażenia i emocje :) Prowadzenie auta, super! Z pewnością wrócimy :)

Jacek Z.

To był offroad przez duże O! Niesamowita akcja. Urozmaicona jazda. Mnóstwo śmiechu i zabawy zarówno dla kierowcy jak i pasażera. Super obsługa. Super miejsce.

Sara D.

Chłopak powiedział, że to najlepszy prezent w życiu. Super kontakt i świetna realizacja. Polecam wszystkim!

Wyświetlono 5 z 48

Zobacz inne propozycje