Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Poznań

5.0 13 Opinie

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Poznań


Poznań (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Szukasz ekstremalnych doświadczeń? Kochasz dziką przyrodę i bezkompromisową jazdę? Jazda 4x4 zapewni Ci wysoki poziom adrenaliny i nieprzeciętne wrażenia. Usiądź za kierownicą auta terenowego i poprowadź je przez drogi niedostępne dla zwykłych osobówek. Daj ponieść się emocjom i zaszalej! Strome podjazdy, wertepy i nierówności terenu to jedynie część przeszkód, które na Ciebie czekają. Umiejętnie operuj gazem i bądź czujny - nigdy nie wiadomo z czym będziesz musiał się zmierzyć! Teren położony jest w malowniczej okolicy, z dala od wielkich miast. Otoczona lasami okolica, zapewnia zachwycające widoki. Bądź aktywny, spróbuj swoich sił na prawdziwym off-roadzie. Zapnij pasy i podejmij wyzwanie!

Prezent mogą realizować osoby:

  • posiadające prawo jazdy kategorii B
  • bez doświadczenia, jak i z doświadczeniem
  • niepełnoletnie, za zgodą opiekuna prawnego, jako pasażer


Jazda 4x4 to idealny prezent dla aktywnych i odważnych. Podaruj niezapomniane przeżycia bliskiej osobie, a czas spędzony w terenie na długo zostanie w pamięci. W razie potrzeby, profesjonalny instruktor doradzi, w jaki sposób najlepiej pokonywać trudne trasy, jak również zadba o bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. Obdarowany może zabrać drugą osobę, z którą wymieni się za kierownicą.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

70 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Uczestnicy muszą posiadać prawo jazdy kategorii B. Jazda 4x4 skierowana jest do osób które chcą spróbować swoich sił w trudnym terenie jak również dla osób z doświadczeniem chcących udoskonalić swoje umiejętności. Realizacja prezentu odbywa się w okolicy miasta i należy uwzględnić od 30 do 60 minut na dojazd. Osoby niepełnoletnie i dzieci mogą realizować prezent za zgodą opiekuna prawnego jako pasażerowie, pod warunkiem, iż nie korzystają już z fotelików. Przed przystąpieniem do realizacji prezentu należy podpisać oświadczenie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

DĄBRÓWKA TEAM

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 13 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Adam K.

Jak offroad 4x4 to tylko w Dąbrówce. Doskonała obsługa klienta i niezapomniane przeżycie. Ci ludzie znają się na rzeczy

Kinga K.

Prezent był taki jaki miał być - wyjątkowy! Niesamowite przeżycia podczas jazdy i duża dawka adrenaliny gwarantują niezapomniane wrażenia!

Anna S.

Trasa po lesie niesamowita!!! Cieszyliśmy się z mężem jak małe dzieci ;) Mega wrażenia i emocje :) Prowadzenie auta, super! Z pewnością wrócimy :)

Jacek Z.

To był offroad przez duże O! Niesamowita akcja. Urozmaicona jazda. Mnóstwo śmiechu i zabawy zarówno dla kierowcy jak i pasażera. Super obsługa. Super miejsce.

Sara D.

Chłopak powiedział, że to najlepszy prezent w życiu. Super kontakt i świetna realizacja. Polecam wszystkim!

Wyświetlono 5 z 48

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.