Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Poznań

5.0 13 Opinie

Jazda 4x4 (1-2 osoby) | Poznań


Poznań (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Szukasz ekstremalnych doświadczeń? Kochasz dziką przyrodę i bezkompromisową jazdę? Jazda 4x4 zapewni Ci wysoki poziom adrenaliny i nieprzeciętne wrażenia. Usiądź za kierownicą auta terenowego i poprowadź je przez drogi niedostępne dla zwykłych osobówek. Daj ponieść się emocjom i zaszalej! Strome podjazdy, wertepy i nierówności terenu to jedynie część przeszkód, które na Ciebie czekają. Umiejętnie operuj gazem i bądź czujny - nigdy nie wiadomo z czym będziesz musiał się zmierzyć! Teren położony jest w malowniczej okolicy, z dala od wielkich miast. Otoczona lasami okolica, zapewnia zachwycające widoki. Bądź aktywny, spróbuj swoich sił na prawdziwym off-roadzie. Zapnij pasy i podejmij wyzwanie!

Prezent mogą realizować osoby:

  • posiadające prawo jazdy kategorii B
  • bez doświadczenia, jak i z doświadczeniem
  • niepełnoletnie, za zgodą opiekuna prawnego, jako pasażer


Jazda 4x4 to idealny prezent dla aktywnych i odważnych. Podaruj niezapomniane przeżycia bliskiej osobie, a czas spędzony w terenie na długo zostanie w pamięci. W razie potrzeby, profesjonalny instruktor doradzi, w jaki sposób najlepiej pokonywać trudne trasy, jak również zadba o bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. Obdarowany może zabrać drugą osobę, z którą wymieni się za kierownicą.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

70 minut

Informacje dla oglądających

W przejażdżce może wziąć udział jedna lub dwie osoby, co jakiś czas zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Uczestnicy muszą posiadać prawo jazdy kategorii B. Jazda 4x4 skierowana jest do osób które chcą spróbować swoich sił w trudnym terenie jak również dla osób z doświadczeniem chcących udoskonalić swoje umiejętności. Realizacja prezentu odbywa się w okolicy miasta i należy uwzględnić od 30 do 60 minut na dojazd. Osoby niepełnoletnie i dzieci mogą realizować prezent za zgodą opiekuna prawnego jako pasażerowie, pod warunkiem, iż nie korzystają już z fotelików. Przed przystąpieniem do realizacji prezentu należy podpisać oświadczenie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

DĄBRÓWKA TEAM

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 13 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Joanna A.

Witam.Zakupiony prezent dla męża okazał się strzałem w dziesiątkę. A wybrałam dla niego przejażdżkę 4x4 off road z Ranczo w dolinie w miejscowości Dąbrówka Kościelna.Przezycie z przejażdżki autem niesamowite.Serdecznie polecam.

Rafal S.

Bardzo fajna atrakcja, instruktor bardzo profesjonalny, pokazał co maszyna potrafi - momentami aż zaginał prawa fizyki, teren atrakcyjny, jedynie czas zbyt szybko zlecial, co jest oczywiste, gdy czlowiek dobrze sie bawi ;)

Karolina K.

Realizacja kuponu przebiegła bez zastrzeżeń. Mogliśmy sami zdecydować, czy korzysta z kuponu jedna, czy dwie osoby, sami też decydowaliśmy ile na każdą z osób ma przypaść czasu na realizację kuponu. Bardzo polecam!

Viktor K.

Wspaniale. Jestem bardzo zadowolony, daje wiele emocji

Martyna J.

Wykupiłam dla taty jazdę 4x4 i naprawdę nie wiem kiedy widziałam go szczęśliwszego. Maszyna, którą jechaliśmy była dla niego fascynująca, teren niesamowity no i była masa wrażeń. Polecam wszystkim z całego serca.

Wyświetlono 5 z 43

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.