JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Motocross dla Dzieci | Warszawa

Poznaj Motocross dla Dzieci | Warszawa


Janki k. Warszawy
1 os.

249,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Nigdy nie jest za wcześnie, by zaszczepić w sobie motocyklowego bakcyla, a jak to mówią — czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał! A czy jest lepszy sposób, by poznać ten fascynujący świat, niż samemu usiąść za sterami specjalnie przygotowanej maszyny? Poznaj Motocross dla Dzieci z pewnością pozwoli wznieść pasje i zainteresowania najmłodszych (ale i tych nieco starszych!) na zdecydowanie wyższy poziom i dostarczyć wspomnień na długie lata! Bez obaw, nad wszystkim czuwają wykwalifikowani instruktorzy! Czas na, być może pierwszą, motoryzacyjną przygodę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jazdę terenowym motocyklem po specjalnie przygotowanym torze, dostosowanym do potrzeb dzieci.

Ile trwa realizacja?
Realizacja prezentu trwa 1,5 godziny, a sama jazda poprzedzona jest oczywiście szkoleniem teoretycznym — z rozmiarem wiedzy odpowiadającym oczywiście możliwościom poszczególnych uczestników.

Czy trzeba umieć jeździć?
Prezent przeznaczony jest dla osób o każdym poziomie zaawansowania! Idealny jest więc zarówno na początek pięknej przygody, jak i jej kontynuację.

Poznaj Motocross dla Dzieci sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny, prezent na święta.

Chciałbyś podarować swojemu dziecku niezapomniane przeżycia jako prezent na urodziny? A może Twoją pasją jest motoryzacja i chciałbyś zaszczepić ją wśród swoich pociech, wykorzystując do tego prezent na Dzień Dziecka? Poznaj Motocross dla Dzieci z pewnością przyniesie Twoim najbliższym mnóstwo radości, zaszczepiając w nich nowe pasje i przynosząc niespotykane dotąd emocje! To idealny prezent dla dziecka, które kocha aktywność!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić. Ubranie odpowiednie dla panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jazdę motocyklem po torze i jest przeznaczony dla dzieci. Prezent przeznaczony dla dzieci w wieku około 6 – 15 lat. Wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Przed jazdą odbywa się szkolenie teoretyczne. Realizacja możliwa wyłącznie w weekendy. Wykonawca zapewnia strój ochronny oraz kask. Należy zabrać ze sobą kominiarkę lub można zakupić ją na miejscu (10 zł). Jazda odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Prezent przeznaczony dla dzieci o każdym stopniu zaawansowania.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
 

Dziesięciolatek przeszczęśliwy, odpowiedni czas jazdy, fajni instruktorzy, wszystko przeprowadzone bez stresu i w małym gronie :)

Alicja Jankowska

Fajna atrakcja dla dziecka, wszystko dostosowane do wieku i umiejętności, syn zadowolony

Sławomir Słupski

To był prezent dla syna i bardzo mu się podobała jazda motocyklem. Obiekt i obsługa jest na wysokim poziomie, były pełne 2 godziny jazdy motocyklem. Polecam tego typu prezent.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.