(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Motocross dla Dzieci | Warszawa

5.0 3 Opinii

Poznaj Motocross dla Dzieci | Warszawa


Janki k. Warszawy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

Nigdy nie jest za wcześnie, by zaszczepić w sobie motocyklowego bakcyla, a jak to mówią — czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał! A czy jest lepszy sposób, by poznać ten fascynujący świat, niż samemu usiąść za sterami specjalnie przygotowanej maszyny? Poznaj Motocross dla Dzieci z pewnością pozwoli wznieść pasje i zainteresowania najmłodszych (ale i tych nieco starszych!) na zdecydowanie wyższy poziom i dostarczyć wspomnień na długie lata! Bez obaw, nad wszystkim czuwają wykwalifikowani instruktorzy! Czas na, być może pierwszą, motoryzacyjną przygodę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jazdę terenowym motocyklem po specjalnie przygotowanym torze, dostosowanym do potrzeb dzieci.

Ile trwa realizacja?
Realizacja prezentu trwa 2 godziny, a sama jazda poprzedzona jest oczywiście szkoleniem teoretycznym — z rozmiarem wiedzy odpowiadającym oczywiście możliwościom poszczególnych uczestników.

Czy trzeba umieć jeździć?
Prezent przeznaczony jest dla osób o każdym poziomie zaawansowania! Idealny jest więc zarówno na początek pięknej przygody, jak i jej kontynuację.

Poznaj Motocross dla Dzieci | Warszawa  sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka. Taki prezent z pewnością przyniesie Twoim najbliższym mnóstwo radości, zaszczepiając w nich nowe pasje i przynosząc niespotykane dotąd emocje! To idealny prezent dla dziecka, które kocha aktywność!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić. Ubranie odpowiednie dla panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje jazdę motocyklem po torze i jest przeznaczony dla dzieci. Prezent przeznaczony dla dzieci w wieku około 6 – 15 lat. Wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Przed jazdą odbywa się szkolenie teoretyczne. Realizacja możliwa wyłącznie w weekendy. Wykonawca zapewnia strój ochronny oraz kask. Należy zabrać ze sobą kominiarkę lub można zakupić ją na miejscu (15 zł). Jazda odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora. Prezent przeznaczony dla dzieci o każdym stopniu zaawansowania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pole Position | Drive Position - Janki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

 

Dziesięciolatek przeszczęśliwy, odpowiedni czas jazdy, fajni instruktorzy, wszystko przeprowadzone bez stresu i w małym gronie :)

Alicja Jankowska

Fajna atrakcja dla dziecka, wszystko dostosowane do wieku i umiejętności, syn zadowolony

Nicolas C.

Było fajnie, na luzie ale z dobrymi wskazówkami technicznymi. Sympatyczni, otwarci ludzie, dobry teren do jazdy. Na pewno tu wrócę.

Sławomir Słupski

To był prezent dla syna i bardzo mu się podobała jazda motocyklem. Obiekt i obsługa jest na wysokim poziomie, były pełne 2 godziny jazdy motocyklem. Polecam tego typu prezent.

Zobacz inne propozycje