Degustacja Piwa w Ciemności dla Dwojga | Drink In the Dark – Beer Edition

1 2 3 4 5 (4)
Warszawa
2 os.

199,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli wspólnie dzielicie miłość do piwa to Drink in the Dark jest propozycją stworzoną specjalnie dla Was! Odkrywajcie nieznane dotąd nuty smakowe ulubionego trunku i czerpcie jeszcze więcej przyjemności z degustacji. Dzięki wyłączeniu zmysłu wzroku, cała Wasza uwaga skupiona będzie na degustacji, co zintensyfikuje doznania. Zamknijcie oczy i rozpłyńcie się w złocistym płynie!

Co obejmuje prezent?

Degustację pięciu szklanek piwa wraz ze specjalnymi przystawkami.

Jak przebiega realizacja?

Uczestnicy są wprowadzani do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca. Następnie serwowane są piwa, a prowadzący dba o zwiększenie doznań kulinarnych gości. Kelnerzy z noktowizorami są do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania przeżycia. W razie jakiejkolwiek potrzeby, wystarczy podnieść rękę.

Czy jest możliwośc wyboru piw?

Rodzaj piwa jest dobierany przez prowadzącego i pozostaje utrzymany w tajemnicy.

Degustacja w Ciemności dla Dwojga sprawdzi się jako:
Prezent dla niego, upominek dla taty, podarek na urodziny, prezent na rocznicę

Pomysł na prezent dla dwojga może być naprawdę ciekawy, o ile będzie uwzględniał wspólne pasje obojga obdarowanych. Nie zależnie od tego, czy chcesz podarować bliskiej parze wymarzony prezent, czy pragniesz zrobić prezent ukochanemu, czy przyjacielowi (i z nim spędzić czas) - Drink in the Dark dla Dwojga jest rozwiązaniem w sam raz. To także oryginalny prezent dla mężczyzny od ukochanej kobiety!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu obejmuje degustację 5 różnych rodzajów piwa podanych wraz ze specjalnie przygotowaną przystawką. Event realizowany w każdą, ostatnią sobotę miesiąca o 15:00 (należy wcześniej zgłosić się poprzez formularz rezerwacyjny oraz zabrać ze sobą voucher).Opinie (5)

Mariola Korczyńska

Przedsięwzięcie bardzo udane. Bawiliśmy się doskonale. Polecę znajomym

Sebastian Stepnicki

Atrakcja była dość unikalnym prezentem. Wszystko było perfekcyjnie przygotowane a osoba prowadząca profesjonalnie prowadziła degustacje. Poleciłbym ten czas każdemu kto chciałby poszerzyć wiedzę nt. piwa w szerokim rozumieniu tego pojęcia. Dziękuje SS

AGNIESZKA JAGIEŁŁO

WRAŻENIA SUPER , NIE PRZYPUSZCZAŁAM , ŻE W CIEMNOŚCI WYOSTRZAJĄ SIĘ TAKIE ZMYSŁY JAK WĘCH CZY SMAK

Maciej

Niesamowite doświadczenie, piwa na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo wyśmienitą robotę wykonuje Pan prowadzący degustacje, wiele można się nauczyć o piciu i wykonywaniu piwa.

Jacek

Wspaniałe wrażenia i atmosfera. Możliwość poszerzenia swojej wiedzy na tematy piwne (Drink in the Dark). Na pewno nie był to czas stracony.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.