Warsztaty Czekoladowe dla Rodziny | Warszawa

0.0 0 Opinie

Warsztaty Czekoladowe dla Rodziny | Warszawa


Warszawa
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Chcielibyście spędzić ze sobą więcej czasu? Wspólnie przeżyć niezapomniane wydarzenie? Wybierzcie się całą rodziną na warsztaty czekoladowe i razem stwórzcie własną wersję czekolady. Pokażcie jak kreatywną rodziną jesteście, komponując własny, niepowtarzalny smak. Zorganizujcie zawody, kto z Was lepiej poradzi się z tym zadaniem. Nastawcie się na mnóstwo zabawy, aromatycznych zapachów oraz na cudowny smak czekolady. Gotowi na przygodę pełną smaku?

Na czym polegają warsztaty?
W ramach warsztatów uczestnicy otrzymują zestaw narzędzi do temperowania czekolady i wykonują ją samodzielnie, samemu wymyśla się wzór, wybiera dodatki i zdobi tabliczkę, dodatkowo prezentowany jest proces produkcji od plantacji aż do formowania, a na koniec każdy pakuje swoją tabliczkę.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania to około 75 minut.

Od ilu lat dzieci mogą skorzystać z warsztatów czekoladowych?
Minimalny wiek uczestników to 5 lat.

Czy wiesz, że…
Pierwszym Europejczykiem, który miał styczność z czekoladą, był Krzysztof Kolumb. W 1502 roku u wybrzeży dzisiejszego Hondurasu natknął się na łódź przewożącą nasiona kakaowca.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 75 minut

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wstęp na warsztaty czekoladowe dla dwoje dzieci i dwoje opiekunów (2 + 2). Minimalny wiek uczestników: 5 lat. Na warsztaty należy przybyć punktualnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Manufaktura Czekolady

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

 

Warsztaty bardzo okey, tylko przygotowanie wszystkiego zbyt długie, bez wyjaśnienia, o co chodzi, więc dzieciaki się trochę niecierpliwiły.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.