Warsztaty Czekoladowe dla Rodziny | Warszawa

0.0 0 Opinie

Warsztaty Czekoladowe dla Rodziny | Warszawa


Warszawa
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Chcielibyście spędzić ze sobą więcej czasu? Wspólnie przeżyć niezapomniane wydarzenie? Wybierzcie się całą rodziną na warsztaty czekoladowe i razem stwórzcie własną wersję czekolady. Pokażcie jak kreatywną rodziną jesteście, komponując własny, niepowtarzalny smak. Zorganizujcie zawody, kto z Was lepiej poradzi się z tym zadaniem. Nastawcie się na mnóstwo zabawy, aromatycznych zapachów oraz na cudowny smak czekolady. Gotowi na przygodę pełną smaku?

Na czym polegają warsztaty?
W ramach warsztatów uczestnicy otrzymują zestaw narzędzi do temperowania czekolady i wykonują ją samodzielnie, samemu wymyśla się wzór, wybiera dodatki i zdobi tabliczkę, dodatkowo prezentowany jest proces produkcji od plantacji aż do formowania, a na koniec każdy pakuje swoją tabliczkę.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania to około 75 minut.

Od ilu lat dzieci mogą skorzystać z warsztatów czekoladowych?
Minimalny wiek uczestników to 5 lat.

Czy wiesz, że…
Pierwszym Europejczykiem, który miał styczność z czekoladą, był Krzysztof Kolumb. W 1502 roku u wybrzeży dzisiejszego Hondurasu natknął się na łódź przewożącą nasiona kakaowca.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 75 minut

Uczestnicy

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wstęp na warsztaty czekoladowe dla dwoje dzieci i dwoje opiekunów (2 + 2). Minimalny wiek uczestników: 5 lat. Na warsztaty należy przybyć punktualnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Manufaktura Czekolady

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

 

Warsztaty bardzo okey, tylko przygotowanie wszystkiego zbyt długie, bez wyjaśnienia, o co chodzi, więc dzieciaki się trochę niecierpliwiły.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.