Kulinarna Podróż do Indii dla Dwojga | Łódź

0.0 0 Opinie

Kulinarna Podróż do Indii dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Wyprawa rozpocznie się już w momencie, w którym przestąpicie próg restauracji. Przywitają Was niezwykłe aromaty orientalnych przypraw kuchni indyjskiej, klimatyczny wystrój oraz muzyka rodem z Bollywood. Prezent to kulinarna uczta dla wielbicieli hinduskiej kuchni i wyjątkowa okazja dla tych, którzy pierwszy raz wkraczają w ten różnorodny i bogaty świat smaków. Pozwól się oczarować niezwykłej tradycji pielęgnowanej przez setki lat. Dla Hindusów jedzenie jest darem niebios, dlatego przygotowują posiłki z wielką celebracją i należytym szacunkiem. Przekonacie się o tym już po pierwszym kęsie! Wkroczcie do świata indyjskich smakowitości i przekonajcie się, jak niewiele Wam brakuje do kulinarnej nirwany.

Co obejmuje prezent?

Przystawkę, danie główne z dodatkami, deser oraz karafkę wina dla dwojga.

Jak przebiega realizacja?

Obdarowani składają zamówienie z menu podanego przez kelnera, następnie rozkoszują się smakami kuchni orientalnej.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?

Oczywiście, wcześniej należy jedynie zarezerwować odpowiednią liczbę miejsc w restauracji. Dodatkowe osoby nie są uwzględnione na voucherze więc muszą złożyć oddzielne zamówienie.

Kulinarna Podróż do Indii dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent dla Walentynki

Nie wiesz, jaki będzie najbardziej oryginalny prezent dla pary o bardzo wysmakowanym guście? Potrzebny Ci jest prezent na ślub, na urodziny czy na rocznicę? Podaruj romantyczny prezent, jakim jest Kulinarna Podróż do Indii dla Dwojga. Hinduskie klimaty pozwolą oderwać się od dobrze znanej codzienności i przenieść się w zupełnie inny, fascynujący świat. Podaruj ten romantyczny prezent dla pary znajomym, lub zabierz swoją drugą połówkę do klimatycznego wnętrza indyjskiej restauracji i wspólnie cieszcie się rajem dla kubków smakowych.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Ok 1,5 do 2 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Podczas kolacji serwowane będą przystawki, dania główne oraz desery, wybrane ze specjalnie przygotowanego menu. Dla wegetarian zostanie zaproponowane inne menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.