Degustacja Wina w Ciemności | Warszawa

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Degustacja Wina w Ciemności | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Wolny wieczór i lampka wina to dla Ciebie połączenie wręcz idealne? Uwielbiasz delektować się smakiem tego trunku i z zapałem zgłębiasz ciekawostki z różnych regionów winiarskich? Mamy dla Ciebie propozycję! Chcesz sprawdzić się w roli kipera? Dzięki nam jest to możliwe, ale zadanie nie będzie proste, gdyż degustacja odbywać się będzie w totalnej ciemności. Będziesz zdany tylko na swój węch i smak. Czy uda Ci się odgadnąć, co właśnie nalewamy do kieliszka? Wino wytrawne białe, a może czerwone słodkie? Sprawdź, czy masz w sobie coś z prawdziwego sommeliera i weź udział w wyjątkowej degustacji wina w ciemności!

Co obejmuje prezent?

5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food paringu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne.

Jak przebiega realizacja?

Uczestnicy są wprowadzani do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca, gdzie czekają na nich przygotowane wina. Kelnerzy z noktowizorami są do dyspozycji Gości przez cały czas trwania przeżycia. 

Czy jest możliwość wyboru win?

Rodzaj wina jest dobierany przez someliera i pozostaje utrzymany w tajemnicy.

Degustacja Wina w Ciemności sprawdzi się jako:

prezent dla niego, prezent na rocznicę, prezent na urodziny.

Degustacja Wina w Ciemności | Warszawa to coś więcej niż kiperskie wyzwanie! Ten nietypowy podarunek z pewnością będzie oryginalnym pomysłem, a wyjątkowe chwile w ciemności zachwycą Twoich bliskich. To będzie niezapomniany prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food paringu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne -  zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się eventowo, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Kasia O

Bardzo ciekawe doświadczenie, polecam, otwierają się wszystkie zmysły, gdy nic nie widać. Uwaga - naprawdę nic nie widać, jeśli ktoś się boi ciemności, może czuć się niekomfortowo. Może niekoniecznie dla wytrawnych znawców wina, ale dla początkujących i średniozaawansowanych idealnie (podstawy degustacji, wina z nienajwyższej, ale przyzwoitej półki). Towarzystwo trochę imprezowe - to jedyny minus dla kogoś, kto chciał się skupić na zmysłach na poważnie, a nie wypić szybko alkohol.

Jacek

Bardzo udane spędzenie wolnego czasu. Profesjonalne prowadzenie pokazu, dużo ciekawych informacji. Wyszliśmy bardzo zadowoleni. Maria i Jacek

Robert

Ciekawa propozycja dla osób lubiących wino, zwłaszcza że wina węgierskie nie są tak popularne. Fajne miejsce również na dobra kolację. Polecam

Agnieszka Tymoszuk

Sama koncepcja, jak i kolacja byla super;). Masa pozytywnych wrazen. Niestety kłopotliwa okazala sie rezerwacja terminu. Nie byla mozliwa pod wskazanym na voucherze linkiem, udalo sie dopiero pod linkiem trzymanym mailowo.

basia

Było bardzo ciekawie-fajne info o winach , przyjemna degustacja win i przystawek, towarzystwo śmieszne i BARDZO fajny wieczór .

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.