Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Warszawa

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,99 zł

239,99 zł

O prezencie

Cenicie sobie ciekawe doświadczenia owiane tajemnicą? Jesteście miłośnikami wina i wspólnie chcecie przeżyć romantyczne chwile? A co powiecie na zestawienie ze sobą tych aspektów i przeniesienie się do świata, w którym prym wiodą inne zmysły niż wzrok? Brzmi kusząco? Wybierzecie się na Degustację Wina w Ciemności i dajcie się wciągnąć zmysłowej zabawie we dwoje! Przekonajcie się sami, czy jesteście w stanie odgadnąć subtelne niuanse w smaku wina, gdy nie znacie jego rodzaju i nie możecie przeczytać jego etykiety. Delektujcie się swoistym smakiem napoju bogów, atmosferą ciemności zaskakującą nutą specjalnie wyselekcjonowanych dla Was aromatów. To recepta na prawdziwą mieszankę emocji!


Co obejmuje prezent?
5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food paringu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne.

Jak przebiega realizacja?
Uczestnicy są wprowadzani do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca, gdzie czekają na nich przygotowane wina. Kelnerzy z noktowizorami są do dyspozycji Gości przez cały czas trwania przeżycia.

Czy jest możliwość wyboru win?
Rodzaj wina jest dobierany przez someliera i pozostaje utrzymany w tajemnicy.

Czy jest możliwość wyboru przystawek? Co, jeżeli mam alergie żywieniowe lub nie jem mięsa?
Przystawki również są utrzymane w tajemnicy. Podczas rezerwacji należy poinformować o ewentualnych alergiach żywieniowych oraz preferancjach dotyczących przystawek w wersji wegetariańskiej.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany. Najlepiej sprawdzą się ubrania, których nie szkoda będzie poplamić.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Degustacja ma formę specjalnie przygotowanego eventu. Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Warszawa Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Warszawa to zupełnie inny wymiar spędzania czasu we dwoje. Wszechobecna ciemność w połączeniu z degustacją wina i grą zmysłów to mieszanka niezapomnianych wrażeń i wspaniałych chwil! To doskonały prezent dla pary, która szuka wyjątkowych emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food paringu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się raz w miesiącu, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Michał Wójcik

Bardzo ciekawe i pozytywne doświadczenie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.