JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

239,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239,99 zł

Cenicie sobie ciekawe doświadczenia owiane tajemnicą? Jesteście miłośnikami wina i wspólnie chcecie przeżyć romantyczne chwile? A co powiecie na zestawienie ze sobą tych aspektów i przeniesienie się do świata, w którym prym wiodą inne zmysły niż wzrok? Brzmi kusząco? Wybierzecie się na Degustację Wina w Ciemności i dajcie się wciągnąć zmysłowej zabawie we dwoje! Przekonajcie się sami, czy jesteście w stanie odgadnąć subtelne niuanse w smaku wina, gdy nie znacie jego rodzaju i nie możecie przeczytać jego etykiety. Delektujcie się swoistym smakiem napoju bogów, atmosferą ciemności zaskakującą nutą specjalnie wyselekcjonowanych dla Was aromatów. To recepta na prawdziwą mieszankę emocji!

Co obejmuje prezent?

5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food paringu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne.

Jak przebiega realizacja?

Uczestnicy są wprowadzani do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca, gdzie czekają na nich przygotowane wina. Kelnerzy z noktowizorami są do dyspozycji Gości przez cały czas trwania przeżycia.

Czy jest możliwość wyboru win?

Rodzaj wina jest dobierany przez someliera i pozostaje utrzymany w tajemnicy.

Degustacja Wina w Ciemności sprawdzi się jako:

prezent dla niego, prezent na rocznicę, prezent na urodziny.

Nie masz pomysłu na atrakcyjne Walentynki? A może szukasz ciekawego upominku dla żony z okazji pierwszej rocznicy ślubu i pragniesz zaskoczyć ją oryginalnym wieczorem? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga to zupełnie inny wymiar spędzania czasu we dwoje. Wszechobecna ciemność w połączeniu z degustacją wina i grą zmysłów to mieszanka niezapomnianych wrażeń i wspaniałych chwil! To doskonały prezent dla pary, która szuka wyjątkowych emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food paringu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się raz w miesiącu, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1692
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Michał Wójcik

Bardzo ciekawe i pozytywne doświadczenie.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.