JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Węgierskich Win dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Węgierskich Win dla Dwojga | Warszawa

Warszawa
2 os.

79,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
79,99 zł

Pasja do wina jest tym co Was łączy? Spędźcie przyjemny wieczór na realizacji swoich zainteresowań podczas degustacji węgierskich trunków. Do spróbowania dostaniecie kilka różnych win, z których każde ma swój oryginalny i niepowtarzalny smak oraz aromaty. Jeżeli jesteście osobami ciekawymi świata, to na wszelkie Wasze pytania odpowie profesjonalny sommelier. Na zdrowie!

Najczęściej zadawane pytania:

Co obejmuje prezent?

Prezent zawiera 6 rodzajów wina oraz set degustacyjny obejmujący węgierskie przekąski do wina. Degustacje prowadzi profesjonalny sommelier. 

Jak przebiega realizacja?

Po zajęciu miejsc nastąpi prezentacja kolejnych win wyselekcjonowanych przez sommeliera. Każdej prezentacji będzie towarzyszyć degustacja oraz sugestie dotyczące doboru dań do danego rodzaju trunku. Na koniec obdarowani będą mogli skosztować dodatkowy kieliszek wina, które najbardziej przypadł im do gustu.

Kto to jest sommelier?

To osoba specjalizująca się w doborze i serwowaniu wina oraz posiadająca szeroką wiedzę w tej dziedzinie. 

Realizacja odbywa się w grupie, czy indywidualnie?

Realizacja odbywa się w grupie, zawsze w ostatni czwartek miesiąca.

Degustacja Węgierskich Win dla Dwojga  sprawdzi się jako:

Prezent dla rodziców, prezent na rocznicę, prezent na Walentynki

Ciekawy prezent dla dwojga z reguły bywa wyzwaniem - a to dlatego, że trudno jest znaleźć upominek, który w równym stopniu będzie odpowiadał obojgu. Wino lubi niemal każdy, więc jego degustacja, to niezwykły prezent  zarówno dla niej, jak i dla niego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje degustację 6 win (zależnie od terminu degustacji) zgodnie z aktualnym programem oraz set degustacyjny obejmujący węgierskie przekąski do wina.  W trakcie degustacji ma miejsce prezentacja sommelierska oraz istnieje możliwość indywidualnej rozmowy z sommelierem na temat degustowanych win. Prezent realizowany raz w miesiącu, w ostatni czwartek miesiąca. Degustacja realizowana jest w formule koktajlowo-zasiadanej.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (20)

Ewa

Bardzo sympatyczny podarunek. Świetna lokalizacja, klimatyczny lokal, kompetentna obsługa. Zachęta do powrotu na kolejne takie spotkanie.

Rafał

Fajny klimat, ciekawe miejsce, miła i profesjonalna obsługa a najważniejsze - dobre wina :) Polecam!

Jarek Wawet

Wszystko przebiegło wzorowo. Pokaż ciekawy i dobrze podany.Polecsm

Monika O

Bardzo długo czekaliśmy na informacje, co mamy zrobić. Dostaliśmy kieliszek wraz z przystawką i czekaliśmy 30 min. na opowiedzenie o winie i oficjalne rozpoczęcie degustacji. Myślę, że można wysłać uczestnikom maila z informacją, jak wygląda degustacja, od czego się zaczyna, itd. Oprócz tego wszystko było super, sympatyczna obsługa, pyszne jedzenie i rewelacyjnie dobrane wino. Warto wybrać się ze znajomymi - będzie weselej :)

Ewa Roguska

Byliśmy z mężem na degustacji win węgierskich,bardzo przyjemne doświadczenie. Dużo nowych rzeczy usłyszeliśmy na temat wina i regionu z którego pochodzi. Naprawdę ciekawy prezent dzieci nam dały. Mała uwaga co do wygody siedzenia ,jakieś poduszki na krzesła dobrze by było zorganizować.

1 2 3 4
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.