Degustacja Węgierskich Win dla Dwojga | Warszawa

4.0 4 Opinie

Degustacja Węgierskich Win dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Pasja do wina jest tym co Was łączy? Spędźcie przyjemny wieczór na realizacji swoich zainteresowań podczas degustacji węgierskich trunków. Do spróbowania dostaniecie kilka różnych win, z których każde ma swój oryginalny i niepowtarzalny smak oraz aromaty. Jeżeli jesteście osobami ciekawymi świata, to na wszelkie Wasze pytania odpowie profesjonalny sommelier. Na zdrowie!

Najczęściej zadawane pytania:

Co obejmuje prezent?
Prezent zawiera 6 rodzajów wina oraz set degustacyjny obejmujący węgierskie przekąski do wina. Degustacje prowadzi profesjonalny sommelier. 

Jak przebiega realizacja?
Po zajęciu miejsc nastąpi prezentacja kolejnych win wyselekcjonowanych przez sommeliera. Każdej prezentacji będzie towarzyszyć degustacja oraz sugestie dotyczące doboru dań do danego rodzaju trunku. Na koniec obdarowani będą mogli skosztować dodatkowy kieliszek wina, które najbardziej przypadł im do gustu.

Kto to jest sommelier?
To osoba specjalizująca się w doborze i serwowaniu wina oraz posiadająca szeroką wiedzę w tej dziedzinie. 

Realizacja odbywa się w grupie, czy indywidualnie?
Realizacja odbywa się w grupie, zawsze w ostatni czwartek miesiąca.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Degustacja ma formę specjalnie przygotowanego eventu. Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Degustacja Węgierskich Win dla Dwojga  sprawdzi się jako:

Prezent dla rodziców, prezent na rocznicę, prezent na Walentynki

Ciekawy prezent dla dwojga z reguły bywa wyzwaniem - a to dlatego, że trudno jest znaleźć upominek, który w równym stopniu będzie odpowiadał obojgu. Wino lubi niemal każdy, więc jego degustacja, to niezwykły prezent  zarówno dla niej, jak i dla niego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje degustację 6 win (zależnie od terminu degustacji) zgodnie z aktualnym programem oraz set degustacyjny obejmujący węgierskie przekąski do wina.  W trakcie degustacji ma miejsce prezentacja sommelierska oraz istnieje możliwość indywidualnej rozmowy z sommelierem na temat degustowanych win. Prezent realizowany raz w miesiącu, w ostatni czwartek miesiąca. Degustacja realizowana jest w formule koktajlowo-zasiadanej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Restauracja Borpince

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Wiesław

Super wrażenia, perfekcyjnie dobrane wina. Inspiracje do kosztowania wspaniałych potraw kuchni węgierskiej, przygotowanych przez pasjonatów z dbałością o szczegóły. Bardzo przystępne ceny. Polecam.

Martyna P.

Bardzo fajny event, obsługa przemiła, wina - pyszne. Zdecydowanie warte polecenia.

Ula

super smacznie

Dorota

Cudowny wieczór! Nastrojowa atmosfera, pyszne wina, rewelacyjny prowadzący, który wspaniale przeprowadził nas przez cały wieczór.

Adam i Asia

Na podkreślenie zasługuje : 1. bardzo dobra obsługa procesu rezerwacyjnego udziału w degustacji 2. obsługa w lokalu 3. profesjonalnie przeprowadzona prezentacja i osobiste podejście osoby prowadzącej do każdego uczestnika degustacji 4. zaskakujące połączenie smaków prezentowanego wina z potrawą/owocem/przystawką 5. możliwość skosztowania efektownie podanych dań kuchni węgierskiej w konkurencyjnych cenach 6. lokalizacja restauracji w ścisłym centrum Warszawy Obszary mogące zasługiwać na uwagę organizatora: 1. układ stolików i/lub miejsce prowadzenia prezentacji - obecny powoduje, że połowa uczestników siedzi tyłem do prowadzącego i jakkolwiek akustyka pomieszczenia pozwala na niezakłócony odbiór przekazu to trzeba zauważyć, że większość społeczeństwa jest jednak "wzrokowcami" 2. nierównomierna ilość degustowanego wina pomiędzy stolikami wydająca się być zależna od osoby obsługującej daną strefę - część stolików miała "pełniejsze" kieliszki pomimo, iż wszyscy teoretycznie mieli otrzymać 100 ml - nie wpływająca per se na jakość prezentacji czy jej odbiór aczkolwiek mogąca wpłynąć na jej końcowy odbiór przez osoby przywiązujące wagę do detali 3. zapewnienie konieczności wymiany kieliszków pomiędzy rodzajami win - w tym samym kieliszku degustujemy wino białe lekkie oraz ciężkie czerwone... Do wyjaśnienia: 1. voucher/warunki prezentu wyraźnie stwierdzały, że uczestnicy prezentacji otrzymują po jej zakończeniu jeden pełen kieliszek (rozumiem, że tzw miarkę barmańską czyli 125 ml) wybrany spośród prezentowanych gratis. Tu niestety trzeba było wyraźnie się upomnieć o przedmiotowe i wykazać swoją rację (!!) powodując niepotrzebny zgrzyt na koniec miłej i pełnej profesjonalizmu prezentacji. Podsumowanie : Warto uczestniczyć w prezentacji połączonej z degustacją win węgierskich, szczególnie, gdy wina z tego regionu nie są nam znane, ponieważ wyniesiemy z niej nową dawkę wiedzy i miło spędzimy ok 2.5h wieczoru.

Wyświetlono 5 z 41

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.