Degustacja Węgierskich Win dla Dwojga | Warszawa

3.7 43 Opinie

Degustacja Węgierskich Win dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Pasja do wina jest tym co Was łączy? Spędźcie przyjemny wieczór na realizacji swoich zainteresowań podczas degustacji węgierskich trunków. Do spróbowania dostaniecie kilka różnych win, z których każde ma swój oryginalny i niepowtarzalny smak oraz aromaty. Jeżeli jesteście osobami ciekawymi świata, to na wszelkie Wasze pytania odpowie profesjonalny sommelier. Na zdrowie!

Co obejmuje prezent?
Prezent zawiera 6 rodzajów wina oraz set degustacyjny obejmujący węgierskie przekąski do wina. Degustacje prowadzi profesjonalny sommelier. 

Jak przebiega realizacja?
Po zajęciu miejsc nastąpi prezentacja kolejnych win wyselekcjonowanych przez sommeliera. Każdej prezentacji będzie towarzyszyć degustacja oraz sugestie dotyczące doboru dań do danego rodzaju trunku. 

Kto to jest sommelier?
To osoba specjalizująca się w doborze i serwowaniu wina oraz posiadająca szeroką wiedzę w tej dziedzinie. 

Realizacja odbywa się w grupie, czy indywidualnie?
Realizacja odbywa się w grupie, zawsze w ostatni czwartek miesiąca.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Degustacja ma formę specjalnie przygotowanego eventu. Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Degustacja Węgierskich Win dla Dwojga  sprawdzi się jako:

Prezent dla rodziców, prezent na rocznicę, prezent na Walentynki

Ciekawy prezent dla dwojga z reguły bywa wyzwaniem - a to dlatego, że trudno jest znaleźć upominek, który w równym stopniu będzie odpowiadał obojgu. Wino lubi niemal każdy, więc jego degustacja, to niezwykły prezent  zarówno dla niej, jak i dla niego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje degustację 6 win oraz set degustacyjny obejmujący węgierskie przekąski do wina. W trakcie degustacji ma miejsce prezentacja sommelierska oraz istnieje możliwość indywidualnej rozmowy z sommelierem na temat degustowanych win. Prezent realizowany raz w miesiącu, w ostatni czwartek miesiąca. Degustacja realizowana jest w formule koktajlowo-zasiadanej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Restauracja Borpince

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

3.7 43 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Bożena

Bardzo ciekawe opowieści, informacje, ciekawostki związane z winami, etykietami, Węgrami i szczepami - niesamowicie były prowadzone te krótkie pogadanki przed podaniem kolejnym win. Wina - pychota a przystawki boskie. Bardzo, bardzo byliśmy zadowoleni. Jeśli się ktoś zastanawia czy to będzie dla niego - idźcie, kupujcie vouchery śmiało. Aaaa i knajpa ma bardzo klimatyczny wystrój, wszystko się tam zgrabnie układa ;)

ANNIE

Bardzo ciekawa opcja! Można trochę porozmawiać ze znajomymi, trochę posmakować różnych win, dowiedzieć się czegoś nowego. Szkoda tylko, że degustacje są jedynie w czwartki. Piątek/sobota byłaby lepsza, ale cóż... generalnie warto!

Wiesław

Super wrażenia, perfekcyjnie dobrane wina. Inspiracje do kosztowania wspaniałych potraw kuchni węgierskiej, przygotowanych przez pasjonatów z dbałością o szczegóły. Bardzo przystępne ceny. Polecam.

Martyna P.

Bardzo fajny event, obsługa przemiła, wina - pyszne. Zdecydowanie warte polecenia.

Ula

super smacznie

Wyświetlono 5 z 43

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.