(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Wina z Kolacją dla Dwojga | Lublin

5.0 1 Opinii

Degustacja Wina z Kolacją dla Dwojga | Lublin


Lublin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

637,99 zł

637,99 zł

O prezencie

Degustacja Wina z Kolacją dla Dwojga to zestaw, który zapewni wszystko to, co potrzebne do odpoczynku w dobrym stylu. Dzięki  prelekcji dotyczącej szkarłatnego trunku dowiecie się, jak jeszcze bardziej cieszyć się Waszymi ulubionymi winami. Cała degustacja zostanie okraszona  trzydaniową kolacją. Jedzenie doskonale skomponuje się ze szlachetnym smakiem win specjalnie dobranych dla Was, a całość stworzy przeżycie, które zapamiętacie na długo. Oderwijcie się na moment od codzienności i zrelaksujcie się z klasą!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje kolację wraz z degustacją wina, dla dwóch osób. Kolacja składa się z 2 przystawek, dania głównego oraz deseru. Do tego otrzymasz 4-5 kieliszków wina, do degustacji. Całe spotkanie prowadzi sommelier.

Jak przebiega realizacja?
Podczas degustacji uczestnicy spróbują kilku rodzajów win oraz zapoznają się ze specyfiką ich wytwarzania.

Degustacja Wina z Kolacją dla Dwojga | Lublin sprawdzi się jako ryginalny prezent na rocznicę. Jest to także niebanalny upominek na walentynki. To świetny sposób na uczynienie weekendu ciekawszym. Jeśli szukacie pomysłu na prezent na urodziny, to to przeżycie jest strzałem w dziesiątkę. Podarujcie ten prezent wyjątkowym osobom, które uwielbiają raczyć się winem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Usługa obejmuje uczestnictwo w grupowej degustacji animowanej przez sommeliera oraz kolację w określonej Restauracji lub Wine Barze. Min. wiek to 18 lat. Wymagana bezwzględna trzeźwość. Degustacje odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów, zgodnie z harmonogramem Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Willa Win

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Iwona Gr. Krzysztof G.

Degustacja przygotowana została w sposób profesjonalny, Pani Anna Jarocka jest koneserką i miłośniczką win. Doceniamy również wyśmienitą kuchnię, Dania zostały w ciekawy sposób dopasowane do bukietu smakowego degustowanych win. Miłym akcentem było wirtualne spotkanie z właścicielem winnic, z których pochodziły smakowane wina. Ten wieczór był dla nas wyjątkowo udany.

Robert Kurys

Bardzo dobrze zorganizowane spotkanie.

Zobacz inne propozycje