(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Wina | Leszno

0.0 0 Opinii

Degustacja Wina | Leszno


Leszno
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

89,99 zł

89,99 zł

O prezencie

“Wina, wina, wina dajcie…” - jeżeli szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie wolnego czasu, a wino to Twój ulubiony trunek, to na pewno spodoba Ci się specjalna Degustacja Wina. Wino jest obecne w naszej kulturze od setek lat, mimo to, nadal skrywa w sobie wiele tajemnic. Kilka z nich rozjaśni Ci prowadzący degustację, który będzie prezentował różne rodzaje wina. Dzięki przeżyciu przeniesiesz się do fascynującego świata winiarstwa i poznasz pięć szczególnych i wyjątkowych rodzajów wina. Ta niezwykła, degustacyjna przygoda w Lesznie to okazja, by spędzić czas wolny w sposób szczególny i wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w degustacji wina, dla jednej osoby.

Jak przebiegać będzie degustacja?
Na degustację wina składa się prezentacja i próbowanie pięciu rodzajów specjalnie przygotowanego wina. Uczestniczy w przyjemnej atmosferze mogą dyskutować o walorach smakowych trunku.

Czy smaki wina mi się nie pomieszają?
Nie, zadba o to dodatkowy serwis - woda, pieczywo oraz oliwa. Pozwalają one oczyścić kubeczki smakowe i uzyskać prawidłową ocenę win.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Degustacja wina potrwa około 2 godziny.

Degustacja Wina | Leszno sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent na rocznicę, prezent na imieniny

Szukasz ciekawego przeżycia, które zaskoczy bliską Ci osobę? Nie wiesz jaki podarunek dla teściowej wybrać? Degustacja wina w Lesznie to wspaniały pomysł na prezent, który zachwyci bliską Ci osobę. Wino to elegancki trunek, który pasuje na każdą okazję, więc… jego degustacja tym bardziej! Voucher na degustację to idealny upominek dla kobiet w każdym wieku. Zaskocz ukochaną niezwykłym przeżyciem, które zapamięta na długie lata. Wybierając ten super prezent, wybierasz niezwykłe emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 2 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Degustacja odbywa się w grupach. Organizator zapewnia: prezentacje wina i przekazanie wiedzy na ich temat, degustację 5 win, przyjemną atmosferę w znakomitym gronie oraz okazję do rozwijającej dyskusji. Dodatkowy serwis - woda, pieczywo oraz oliwa. Pozwalają one oczyścić kubeczki smakowe i uzyskać prawidłową ocenę win. Prezent dedykowany dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winiarnia Zielona

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje