Degustacja Wina | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Degustacja Wina | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Niewiele trunków może konkurować z winem pod względem różnorodności rodzajów i smaków czy uniwersalności. Występuje ono na każdym kontynencie i cieszy się niezmienną popularnością jako dodatek do posiłków, sposób na umilenie zabieganego popołudnia czy też element spotkań towarzyskich: jak mawiają Japończycy, żelazo poznaje się w ogniu, a człowieka przy winie. Jeśli lubisz dobre wino i chcesz dowiedzieć się więcej o historii tego wspaniałego trunku, zapraszamy Cię na Degustację Wina! Na spotkaniu z sommelierem skosztujesz kilku rodzajów wina i dowiesz się jak dobrać odpowiednie wino do posiłku.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje degustację wina dla jednej osoby połączoną z warsztatami. Jest to idealny wstęp do świata win dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tym trunkiem, ale też poszerzenie wiedzy i szybka powtórka dla amatorów win. Podczas spotkania dowiesz się jakie są podstawowe style i podziały win, poznasz zasady degustacji i dowiesz się po czym poznać dobre wino.

Jak przebiega realizacja?
Prezent realizowany jest w grupach 6-8 osobowych. Wymagana jest rezerwacja z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Do degustacji podanych jest 6 win wraz z przekąskami. Wykład wraz z degustacją trwa 2-2,5 godziny.

Czy wiesz, że…
Najstarsza nieotwarta butelka wina, znana jako butelka ze Spiry, pochodzi z Niemiec i liczy sobie ok. 1650 lat?

Szukasz niebanalnego prezentu dla amatora dobrych trunków? Chcesz sprawić prezent, który pomoże obdarowanemu rozwinąć nową pasję? Degustacja Wina sprawdzi się jako prezent na urodziny, na święta czy na rocznicę. Będzie to idealny prezent dla rodziców, drugiej połówki czy też szefa.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wydarzenie odbywa się w grupach. Alkohol podawany wyłącznie osobom pełnoletnim. Realizacja odbywa się co tydzień, wymagana rezerwacja z min. dwutygodniowym wyprzedzeniem. Z preznetu mogą z niej skorzystać osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wino+

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.