(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Wina – Warsztaty z Sommelierem | Lublin

0.0 0 Opinii

Degustacja Wina – Warsztaty z Sommelierem | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

414,99 zł

414,99 zł

O prezencie

Chcesz czerpać jeszcze więcej radości z raczenia się winem? Wiele osób, które pasjonują się winoznawstwem zaczynało od Warsztatów z Sommelierem, podczas których człowiek z pasją i ogromną wiedzą, nauczył ich wielu rzeczy. W trakcie degustacji wina, dowiesz się o różnych rodzajach trunków, ich pochodzeniu i sposobie przygotowywania. Nauczysz się także, analizować kolory, smaki i zapachy różnych win. Dzięki temu zwyczajna degustacja zmieni się w niezwykłą podróż, którą z całą pewnością będziesz powtarzać z rozkoszą. Przyjemnej degustacji!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje rozbudowane warsztaty obejmujące prezentację 16 jakościowych win z poczęstunkiem w Winebarze Manufaktura Wina. Spotkanie prowadzi sommelier. Sommelier wprowadza uczestników w winiarski świat i uczy, jak rozróżniać dobry trunek oraz uczy jak dobrać właściwą butelkę na właściwą okazję.

Jaki jest przebiega realizacja?
Rozbudowana degustacja obejmie omówienie poniższych tematów:

  • Regiony winiarskie Świata i szczepy.
  • Typy i style win.
  • Ogólna klasyfikacja win – jak czytać etykiety – porady praktyczne.
  • Dobór wina do potraw – rady praktyczne.
  • Przechowywanie i starzenie wina.
  • Wady win.

Czy wiesz, że...

Poza oczywistym kolorem czerwonym, białym czy różowym, można powiedzieć dużo więcej o charakterze wina, zanim upijemy pierwszy łyk. Przyjdź na Warsztaty z Sommelierem i przekonaj się sam!

Degustacja Wina – Warsztaty z Sommelierem | Lublin to podarunek, który w szczególności sprawdzi się jako prezent dla rodziców, jednak może być to również nietypowy podarek dla przyjaciół. To ciekawy prezent dla pary która ma apetyt sporą dawke wiedzy. Prezent będzie idealny dla osób pragnących rozwijać się w tej dziedzinie.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów, zgodnie z harmonogramem Partnera, w godzinach 18:30-22:30. Wymagana rezerwacja na 1-2 tygodnie wcześniej. Degustacja odbywa się w grupach. Min. wiek to 18 lat. Wymagana bezwzględna trzeźwość.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Willa Win

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje