Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Lublin (okolice)

0.0 0 Opinie

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Lublin (okolice)


Wierzchowiska Drugie
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

“Życie jest za krótkie, by pić kiepskie wino” te słowa idealnie oddają, czekające na Was, Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga! Przenieście się w piękny region czarującego Roztocza i poznajcie tajniki produkcji wina! Winnica znana jest w całej Europie, bowiem często wygrywa różne prestiżowe konkursy, co z kolei powoduje, iż warsztaty będą prowadzić wyłącznie profesjonaliści! Urokliwe położenie i fenomenalne wino powodują, iż jest to fantastyczny pomysł na spędzenie wolnego czasu i rozwinięcie swojej wiedzy z zakresu tego trunku! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i dużo dobrej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w warsztatach winiarskich dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład warsztatów winiarskich?
Na miejscu czeka na Was: zwiedzanie winnego stoku, pogawędka o tajnikach produkcji wina oraz degustacja 2 kieliszków wina (na osobę) i półmisek degustacyjny, zawierający sery i wędliny wytwarzane na miejscu.

Czy wiesz, że…
Winnica, którą będziecie zwiedzać, znajduje się na wysokości 250 m n.p.m. Położona jest na południowo-zachodnim i południowo-wschodnim stoku o nachyleniu około 35%. Dzięki temu winorośle mają maksymalnie długi dostęp do promieni słonecznych!

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent urodzinowy.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla znajomych? Warsztaty Winiarskie dla Dwóch Osób z Degustacją to doskonałe połączenie zabawy i nauki oraz gwarancja dobrze spędzonego czasu! Zalety takich warsztatów z pewnością doceni ukochana bądź ukochany! Wyjątkowy czas spędzony we dwoje to doskonały podarunek z okazji rocznicy lub Dnia Kobiet! Idealnie sprawdzi się jako upominek walentynkowy albo imieninowy!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wierzchowiska Drugie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: zwiedzanie stoku winnego, wykład o produkcji wina, tajniki sztuki winiarskiej oraz degustację wina dla dwóch osób (2 kieliszki dla każdej osoby) oraz półmisek degustacyjny (zawiera lokalne sery oraz wędliny wyrabiane na miejscu).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dwór Sanna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.