eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Lublin (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Lublin (okolice)


Wierzchowiska Drugie
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

“Życie jest za krótkie, by pić kiepskie wino” te słowa idealnie oddają, czekające na Was, Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga! Przenieście się w piękny region czarującego Roztocza i poznajcie tajniki produkcji wina! Winnica znana jest w całej Europie, bowiem często wygrywa różne prestiżowe konkursy, co z kolei powoduje, iż warsztaty będą prowadzić wyłącznie profesjonaliści! Urokliwe położenie i fenomenalne wino powodują, iż jest to fantastyczny pomysł na spędzenie wolnego czasu i rozwinięcie swojej wiedzy z zakresu tego trunku! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i dużo dobrej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w warsztatach winiarskich dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład warsztatów winiarskich?
Na wspólnym spacerze z chęcią opowiemy Wam jak wygląda cały proces powstawania tego wyjątkowego trunku: pokażemy wszystkie rosnące szczepy i wytłumaczymy czym się różnią, zdradzimy jakie wyzwania stoją za uprawą całkowicie naturalną, jak pozyskujemy sok z winogron i na koniec zaprowadzimy Was do miejsca, gdzie wina są wytwarzane, butelkowane, a następnie leżakują. Podczas wspólnej degustacji win Nizio Naturals z rocznika 2019, wytłumaczymy jak przebiegają procesy fermentacji, na czym polega tradycyjna metoda szampańska czy produkcja bardzo modnych win typu pét-nat. Dodatkowo poczęstujemy Was długo dojrzewającymi serami z mleka prosto od naszych owiec!

Czy wiesz, że…
Winnica, którą będziecie zwiedzać, znajduje się na wysokości 250 m n.p.m. Położona jest na południowo-zachodnim i południowo-wschodnim stoku o nachyleniu około 35%. Dzięki temu winorośle mają maksymalnie długi dostęp do promieni słonecznych!

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent urodzinowy.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla znajomych? Warsztaty Winiarskie dla Dwóch Osób z Degustacją to doskonałe połączenie zabawy i nauki oraz gwarancja dobrze spędzonego czasu! Zalety takich warsztatów z pewnością doceni ukochana bądź ukochany! Wyjątkowy czas spędzony we dwoje to doskonały podarunek z okazji rocznicy lub Dnia Kobiet! Idealnie sprawdzi się jako upominek walentynkowy albo imieninowy!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wierzchowiska Drugie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 2-3 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: zwiedzanie stoku winnego, wykład o produkcji wina, tajniki sztuki winiarskiej, degustację wina (6 kieliszków dla każdej osoby) oraz degustację długodojrzewających serów (6 dla każdej osoby).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dwór Sanna

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje