Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)


Trzebnica
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na wspólne spędzenie czasu w gronie przyjaciół? Towarzyskie spotkanie, podwójna randka, a może wypad rodzinny z rodzicami? Poznajcie miejsce, które z chęcią odwiedzi każdy amator dobrego wina. Zapraszamy na Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół w Trzebnicy koło Wrocławia. Najpierw przespacerujecie się po pięknych, zielonych terenach, na których odbywa się uprawa winorośli. Dowiecie się, jak wygląda proces produkcji wina, na co należy zwracać szczególną uwagę oraz o tym, dlaczego rośnie popularność na lokalne winnice. Następnie skosztujecie miejscowych wyrobów i sami zrozumiecie, jak doskonały smak może osiągnąć wino, ser i wędlina. Miłej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie winnicy, połączone z degustacją lokalnych win. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób.

Jak wygląda degustacja?
Do spróbowania otrzymacie po 4 rodzaje lokalnego wina oraz deskę lokalnych serów i deskę wędlin.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godziny.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół | Trzebnica sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla znajomych, prezent na święta Bożego Narodzenia

Szukasz przeżycia, które idealnie sprawdzi się jako prezent na rocznicę ślubu dla przyjaciół? Nie wiesz, gdzie można pojechać z rodzicami, by spędzić miły czas i dobrze się bawić? Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół w Trzebnicy koło Wrocławia to wspaniała przygoda i idealny prezent na urodziny dla znajomych. Voucher na zwiedzanie winnicy we Wrocławiu dla czterech osób to ciekawy pomysł na podwójną randkę lub wyprawę z rodzicami. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia i zobacz, jak wygląda produkcja i proces powstawania wina!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trzebnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Organizator zapewnia zwiedzanie winnicy wraz winiarnią i degustację 4 różnych win oraz deską serów lokalnych i deską wędlin. Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica 55-100

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.