(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół | Wrocław (okolice)


Trzebnica
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół, Rzepotowice (Wrocław - okolice) - Winnica 55-100

Szukacie pomysłu na wspólne spędzenie czasu w gronie przyjaciół? Towarzyskie spotkanie, podwójna randka, a może wypad rodzinny z rodzicami? Poznajcie miejsce, które z chęcią odwiedzi każdy amator dobrego wina. Zapraszamy na Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół w Trzebnicy koło Wrocławia. Najpierw przespacerujecie się po pięknych, zielonych terenach, na których odbywa się uprawa winorośli. Dowiecie się, jak wygląda proces produkcji wina, na co należy zwracać szczególną uwagę oraz o tym, dlaczego rośnie popularność na lokalne winnice. Następnie skosztujecie miejscowych wyrobów i sami zrozumiecie, jak doskonały smak może osiągnąć wino, ser i wędlina. Miłej zabawy!

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół w okolicach Wrocławia - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie winnicy, połączone z degustacją lokalnych win. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób.

Jak wygląda degustacja?
Do spróbowania otrzymacie po 4 rodzaje lokalnego wina oraz deskę lokalnych serów i deskę wędlin.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godzin.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kiedy można realizować przeżycie?
Vouchery można realizować w okresie od początku maja do końca sierpnia. W miesiącach wrześniu i październiku, ze względu na trwające winobrania, dostępność zwiedzania winnicy jest ograniczona tylko do weekendów wskazanych przez Winnicę, w których nie odbywa się winobranie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, Winnica zastrzega sobie prawo zmiany programu realizacji voucherów np. rezygnacji ze zwiedzania plantacji.

Jak ubrać się na zwiedzanie?
W trakcie zwiedzania winnicy, odbywa się spacer obejmujący wejście na wzgórze o wysokości około 250 m.n.p.m., prosimy o zabranie wygodnego stroju i bezpiecznego obuwia. Należy dostosować swojego ubioru do aktualnych warunków atmosferycznych (latem zalecamy nakrycie głowy, w przypadku deszczu kalosze i parasole).

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół - Voucher na prezent

Szukasz przeżycia, które idealnie sprawdzi się jako prezent na rocznicę ślubu dla przyjaciół? Nie wiesz, gdzie można pojechać z rodzicami, by spędzić miły czas i dobrze się bawić? Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół w Trzebnicy koło Wrocławia to wspaniała przygoda i idealny prezent na urodziny dla znajomych. Voucher na zwiedzanie winnicy we Wrocławiu dla czterech osób to ciekawy pomysł na podwójną randkę lub wyprawę z rodzicami. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia i zobacz, jak wygląda produkcja i proces powstawania wina!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trzebnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia zwiedzanie winnicy wraz winiarnią i degustację 4 różnych win oraz deskę serów lokalnych i deskę wędlin. Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich. Vouchery można realizować w okresie od początku maja do końca sierpnia. W miesiącach wrześniu i październiku, ze względu na trwające winobrania, dostępność zwiedzania winnicy jest ograniczona tylko do weekendów wskazanych przez Winnicę, w których nie odbywa się winobranie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, Winnica zastrzega sobie prawo zmiany programu realizacji voucherów np. rezygnacji ze zwiedzania plantacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica 55-100

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje