Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół (4 osoby) | Lublin (okolice)

0.0 0 Opinie

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół (4 osoby) | Lublin (okolice)


Wierzchowiska Drugie
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Galileusz powiedział, że “Wino to światło słońca uwięzione w butelce”. Przekonajcie się czy te słowa są prawdziwe podczas Zwiedzania Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół !Poznajcie piękno Wschodniej Polski z zupełnie innej strony i przekonajcie się jak dobre jest polskie wino! Podczas warsztatów dowiecie się wszystkiego o produkcji wina, zasmakujecie w regionalnym trunku i spędzicie czas w pięknych okolicznościach przyrody! Doskonały pomysł na spędzenie weekendu z przyjaciółmi na łonie natury w towarzystwie smacznego wina!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty winiarskie dla czterech osób.

Co wchodzi w skład warsztatów?
Na miejscu czeka na Was: zwiedzanie stoku winnego, pogawędka o tajnikach produkcji wina, degustacja 9 kieliszków wina (na osobę) oraz degustacja długodojrzewających serów.

Czy wiesz, że…
Wino z Winnicy Dworu Sanna Solaris zostało docenione w Międzynarodowym Konkursie Galicja Vitis 2015 zdobywając Złoty Medal za drugie miejsce. W konkursie brało udział 416 win z 11 krajów!

Zwiedzania Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla przyjaciół, prezent urodzinowy, prezent dla grupy.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla pracowników? Warsztaty Winiarskie dla Czterech Osób z Degustacją to doskonałe połączenie odprężenia i nauki tajników produkcji wina! Piękne okoliczności przyrody sprawiają, iż jest to doskonały podarunek zarówno dla niej, jak i dla niego! Będzie to wspaniały upominek imieninowy, walentynkowy bądź z okazji Dnia Kobiet!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wierzchowiska Drugie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: zwiedzanie stoku winnego, wykład o produkcji wina, tajniki sztuki winiarskiej, degustację wina dla czterech osób (9 kieliszków dla każdej osoby) oraz degustacja długodojrzewających serów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dwór Sanna

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.