Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół (4 osoby) | Lublin (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół (4 osoby) | Lublin (okolice)


Wierzchowiska Drugie
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Galileusz powiedział, że “Wino to światło słońca uwięzione w butelce”. Przekonajcie się czy te słowa są prawdziwe podczas Zwiedzania Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół !Poznajcie piękno Wschodniej Polski z zupełnie innej strony i przekonajcie się jak dobre jest polskie wino! Podczas warsztatów dowiecie się wszystkiego o produkcji wina, zasmakujecie w regionalnym trunku i spędzicie czas w pięknych okolicznościach przyrody! Doskonały pomysł na spędzenie weekendu z przyjaciółmi na łonie natury w towarzystwie smacznego wina!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje warsztaty winiarskie dla czterech osób.

Co wchodzi w skład warsztatów?
Na wspólnym spacerze z chęcią opowiemy Wam jak wygląda cały proces powstawania tego wyjątkowego trunku: pokażemy wszystkie rosnące szczepy i wytłumaczymy czym się różnią, zdradzimy jakie wyzwania stoją za uprawą całkowicie naturalną, jak pozyskujemy sok z winogron i na koniec zaprowadzimy Was do miejsca, gdzie wina są wytwarzane, butelkowane, a następnie leżakują. Podczas wspólnej degustacji win Nizio Naturals z rocznika 2019, wytłumaczymy jak przebiegają procesy fermentacji, na czym polega tradycyjna metoda szampańska czy produkcja bardzo modnych win typu pét-nat. Dodatkowo poczęstujemy Was długo dojrzewającymi serami z mleka prosto od naszych owiec!

Czy wiesz, że…
Wino z Winnicy Dworu Sanna Solaris zostało docenione w Międzynarodowym Konkursie Galicja Vitis 2015 zdobywając Złoty Medal za drugie miejsce. W konkursie brało udział 416 win z 11 krajów!

Zwiedzania Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla przyjaciół, prezent urodzinowy, prezent dla grupy.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla pracowników? Warsztaty Winiarskie dla Czterech Osób z Degustacją to doskonałe połączenie odprężenia i nauki tajników produkcji wina! Piękne okoliczności przyrody sprawiają, iż jest to doskonały podarunek zarówno dla niej, jak i dla niego! Będzie to wspaniały upominek imieninowy, walentynkowy bądź z okazji Dnia Kobiet!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wierzchowiska Drugie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: zwiedzanie stoku winnego, wykład o produkcji wina, tajniki sztuki winiarskiej, degustację wina dla czterech osób (9 kieliszków dla każdej osoby) oraz degustacja długodojrzewających serów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dwór Sanna

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje