Tematyczna Degustacja Wina dla Dwojga | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinie

Tematyczna Degustacja Wina dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

300,00 zł

300,00 zł

O prezencie

Koneserzy wina z pewnością zgodzą się ze stwierdzeniem, że żadne dwie butelki wina nie są identyczne. Wszystko to zasługa mnogości upraw, szczepów i indywidualnego podejścia winnic do wytwarzanych produktów. Wino jest trunkiem ponadczasowym - znali je już starożytni - i uniwersalnym - uprawia się je we wszystkich zakątkach świata. Podczas Tematycznej Degustacji Wina dla Dwojga będziecie mieli okazję do spróbowania tego nietuzinkowego alkoholu i dowiecie się o jego historii.

Co obejmuje prezent?
Warsztaty o wybranym temacie przewodnim - warsztaty zawężają się do wybranego regionu winiarskiego, szczepu winorośli czy też przeznaczenia bądź klasyfikacji (wina lekkie, średnie, ciężkie).

Jak przebiega realizacja?
Prezent realizowany jest w grupach 6-8 osobowych. Wymagana jest rezerwacja z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Do degustacji podanych jest 6 win wraz z przekąskami. Wykład wraz z degustacją trwa 2-2,5 godziny. Degustacje tematyczne odbywają się średnio dwa razy w miesiącu.

Czy wiesz, że…
W wielu krajach świata wytwarzanie wina wiąże się z zastosowaniem praktyk niespotykanych w tradycyjnych winnicach - w winnicy Monsoon Valley w Tajlandii przy zbiorach winorośli asystują słonie, a winnica Bodega La Geria w Hiszpanii uprawia swoje winorośle w wulkanicznym pyle!

Tematyczna Degustacja Wina dla Dwojga to wspaniały prezent dla rodziców lub dziadków. W towarzystwie sommeliera nauczą się jak degustować wino i spróbują wybranych rodzajów wina, dostosowanych do tematyki spotkania. To świetny prezent na święta lub rocznicę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwóch osób. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wydarzenie odbywa się w grupach. Alkohol podawany wyłącznie osobom pełnoletnim. Degustacja odbywa się dwa razy w miesiącu, wymagana rezerwacja z min. dwutygodniowym wyprzedzeniem. Z prezntu mogą z niej skorzystać osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wino+

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.