(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Tematyczna Degustacja Wina dla Dwojga | Poznań

5.0 1 Opinii

Tematyczna Degustacja Wina dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

400,00 zł

400,00 zł

O prezencie

Koneserzy wina z pewnością zgodzą się ze stwierdzeniem, że żadne dwie butelki wina nie są identyczne. Wszystko to zasługa mnogości upraw, szczepów i indywidualnego podejścia winnic do wytwarzanych produktów. Wino jest trunkiem ponadczasowym - znali je już starożytni - i uniwersalnym - uprawia się je we wszystkich zakątkach świata. Podczas Tematycznej Degustacji Wina dla Dwojga będziecie mieli okazję do spróbowania tego nietuzinkowego alkoholu i dowiecie się o jego historii.

Co obejmuje prezent?
Warsztaty o wybranym temacie przewodnim - warsztaty zawężają się do wybranego regionu winiarskiego, szczepu winorośli czy też przeznaczenia bądź klasyfikacji (wina lekkie, średnie, ciężkie).

Jak przebiega realizacja?
Prezent realizowany jest w grupach 6-8 osobowych. Wymagana jest rezerwacja z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Do degustacji podanych jest 6 win wraz z przekąskami. Wykład wraz z degustacją trwa 2-2,5 godziny. Degustacje tematyczne odbywają się średnio dwa razy w miesiącu.

Czy wiesz, że…
W wielu krajach świata wytwarzanie wina wiąże się z zastosowaniem praktyk niespotykanych w tradycyjnych winnicach - w winnicy Monsoon Valley w Tajlandii przy zbiorach winorośli asystują słonie, a winnica Bodega La Geria w Hiszpanii uprawia swoje winorośle w wulkanicznym pyle!

Tematyczna Degustacja Wina dla Dwojga to wspaniały prezent dla rodziców lub dziadków. W towarzystwie sommeliera nauczą się jak degustować wino i spróbują wybranych rodzajów wina, dostosowanych do tematyki spotkania. To świetny prezent na święta lub rocznicę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wydarzenie odbywa się w grupach. Alkohol podawany wyłącznie osobom pełnoletnim. Degustacja odbywa się dwa razy w miesiącu, wymagana rezerwacja z min. dwutygodniowym wyprzedzeniem. Z prezntu mogą z niej skorzystać osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wino+

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Karolina

Bardzo dobry początek przygody z winami. Degustacja była bardzo rozwijająca, zmieniła moje postrzeganie wina. Teraz już wiem jak wybierać wino, jakie są cechy wina i jak je rozpoznać i przede wszystkim jak dobierać wino do jedzenia. Samo spotkanie było bardzo klimatyczne i świetnie przygotowane. Był to naprawdę przyjemnie spędzony czas.

Zobacz inne propozycje