Wstęp do Degustacja Wina dla Dwojga | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinie

Wstęp do Degustacja Wina dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Wśród prezentów dla Dwojga próżno szukać czegoś bardziej relaksującego i intymnego niż Degustacja Wina. Ten elegancki prezent w formie spotkania z sommelierem będzie idealny dla par gustujących w dobrych trunkach i - tak jak alkohol, którego dotyczy - jest prezentem uniwersalnym. Podczas warsztatów będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę o winach, spróbują kilku ich rodzajów i przy pomocy doświadczonego sommeliera poznacie tajniki doboru win, ich podawania i degustacji.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje degustację wina połączoną z warsztatami, podczas której obdarowani dowiedzą się m.in.: jakie są podstawowe podziały wina, zasady degustacji i czynniki jakości trunku, nauczą się odczytywać etykiety i poznają podstawowe zasady winnego foodpairingu.

Jak przebiega realizacja?
Prezent realizowany jest w grupach 6-8 osobowych. Wymagana jest rezerwacja z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Do degustacji podanych jest 6 win wraz z przekąskami. Wykład wraz z degustacją trwa 2-2,5 godziny.

Czy wiesz, że…
Trwające pięć dni święto winobrania w Paryżu co roku odwiedza blisko pół miliona osób. W Polsce podobną atrakcją jest zielonogórskie winobranie - trwające tydzień święto wina. Nie bez przyczyny odbywa się w Lubuskiem - to właśnie tam ulokowana jest największa ilość winnic.

Wstęp do Degustacji Wina dla Dwojga sprawdzi się jako prezent na wiele okazji: ślub, rocznicę czy na święta. Dzięki opiece sommeliera szybko odnajdziecie się w świecie win i spędzicie miło czas we własnym towarzystwie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwóch osób. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wydarzenie odbywa się w grupach. Alkohol podawany wyłącznie osobom pełnoletnim. Realizacja odbywa się co tydzień, wymagana rezerwacja z min. dwutygodniowym wyprzedzeniem. Z preznetu mogą z niej skorzystać osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wino+

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Robert Sz.

Wspaniala restauracja, klimat jak we włoskim filmie. Przezylem wspanialą chwile razem z żoną podczas rocznicy ślubu. Polecam kazdemu kto szuka romantycznego miejsca na randke, lub uwielbia włoską kuchnie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.