Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wstęp do Degustacja Wina dla Dwojga | Poznań

5.0 2 Opinii

Wstęp do Degustacja Wina dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

400,00 zł

400,00 zł

O prezencie

Wśród prezentów dla Dwojga próżno szukać czegoś bardziej relaksującego i intymnego niż Degustacja Wina. Ten elegancki prezent w formie spotkania z sommelierem będzie idealny dla par gustujących w dobrych trunkach i - tak jak alkohol, którego dotyczy - jest prezentem uniwersalnym. Podczas warsztatów będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę o winach, spróbują kilku ich rodzajów i przy pomocy doświadczonego sommeliera poznacie tajniki doboru win, ich podawania i degustacji.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje degustację wina połączoną z warsztatami, podczas której obdarowani dowiedzą się m.in.: jakie są podstawowe podziały wina, zasady degustacji i czynniki jakości trunku, nauczą się odczytywać etykiety i poznają podstawowe zasady winnego foodpairingu.

Jak przebiega realizacja?
Prezent realizowany jest w grupach 6-8 osobowych. Wymagana jest rezerwacja z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Do degustacji podanych jest 6 win wraz z przekąskami. Wykład wraz z degustacją trwa 2-2,5 godziny.

Czy wiesz, że…
Trwające pięć dni święto winobrania w Paryżu co roku odwiedza blisko pół miliona osób. W Polsce podobną atrakcją jest zielonogórskie winobranie - trwające tydzień święto wina. Nie bez przyczyny odbywa się w Lubuskiem - to właśnie tam ulokowana jest największa ilość winnic.

Wstęp do Degustacji Wina dla Dwojga sprawdzi się jako prezent na wiele okazji: ślub, rocznicę czy na święta. Dzięki opiece sommeliera szybko odnajdziecie się w świecie win i spędzicie miło czas we własnym towarzystwie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wydarzenie odbywa się w grupach. Alkohol podawany wyłącznie osobom pełnoletnim. Realizacja odbywa się co tydzień, wymagana rezerwacja z min. dwutygodniowym wyprzedzeniem. Z preznetu mogą z niej skorzystać osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wino+

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Justyna K.

Świetne wydarzenie, idealne na randkę. Przestrzeń bardzo romantyczna, klimatyczna. Pan Prowadzący bardzo kompetenty, ale jednocześnie w przystepny sposób opowiadał o winach i sposobie łączenia z jedzeniem. Będę polecać znajomym!

Aneta

Otrzymaliśmy voucher jako prezent i okazał się idealnie trafiony! Prowadzący prezentuje i zachęca do dyskusji podczas degustacji i widać, że jest pełen pasji w tym co robi. Czas trwania to 2,5h ale w ogóle tego nie czuć, bo tak szybko upływa. Bardzo mocno polecam, ciekawe doświadczenie :)

Robert Sz.

Wspaniala restauracja, klimat jak we włoskim filmie. Przezylem wspanialą chwile razem z żoną podczas rocznicy ślubu. Polecam kazdemu kto szuka romantycznego miejsca na randke, lub uwielbia włoską kuchnie.

Zobacz inne propozycje