JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Wina | Katowice

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Wina | Katowice

Katowice
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129 zł

Pasjonuje Cię wino? Czerwony trunek od zawsze był dla Ciebie niezgłębiona tajemnicą? Dzięki Degustacji Wina ten szlachetny napój nie będzie miał przed Tobą żadnych sekretów! Weź udział w profesjonalnym, sommelierskim wykładzie i naucz się jak dobierać wino do potraw. Poznasz również tajniki wytwarzania swojego ulubionego trunku! Usiądź wygodnie i upajaj się bukietem kilku rodzajów wina których spróbujesz! Degustacja zostanie podkreślona przystawką oraz daniem głównym - potrawami specjalnie dobranymi, aby perfekcyjnie uzupełniać się ze smakiem wina. Zarezerwuj sobie kilka godzin wolnego czasu - tego przeżycia z pewnością nie będziesz chciał przyspieszać! Życzymy miłej zabawy i wybornych wspomnień!


Realizując Prezent:

  • Posmakujesz 5 rodzajów wina.
  • Weźmiesz udział w profesjonalnym wykładzie.
  • Otrzymasz materiały szkoleniowe.

Potrzebny Ci jest oryginalny, niebanalny prezent dla smakosza wina? Pomysł na unikalny upominek nie przychodzi Ci do głowy? Podaruj przeżycie! Degustacja Wina to idealny prezent dla smakosza, prawdziwego fana kulinariów! To genialny podarunek dla Mamy, Taty, Męża, Żony,Dziadka, Babci - dla każdego, kto doceni dobry trunek! Chcesz unikać schematów? Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością bliskiej osoby! Zamień marzenia na wspomnienia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: degustację  5różnych gatunków wina, deskę serów, pieczywo, wodę, profesjonalny wykład o teorii i sztuce wytwarzania wina, naukę o sposobie doboru win do dań i deserów.
Degustację prowadzi sommelier, prezent realizowany w grupie od 8 do 10 osób.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (1)

Alicja

Degustacja win bardzo mi się podobała. Wiele rzeczy się dowiedziałam, było bardzo kameralnie, fachowo. Sommelier sympatyczny z ogromna wiedzą, umiejący ją ciekawie przekazać.Było bardzo miło i sympatycznie. Polecam wszystkim.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.