(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Lublin

0.0 0 Opinii

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Lublin


Lublin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

829,99 zł

829,99 zł

O prezencie

Czy wiecie, jak ciekawym i niezwykłym doświadczeniem może być degustowanie win? Wystarczy odrobina przygotowania i wprawy, aby z małego kieliszka czytać jak z otwartej księgi. Podczas Degustacji Wina dla Dwojga nauczycie się, jak właściwie kosztować wino – zaczerpniecie informacji o rodzajach, regionach i markach trunków, oraz przećwiczycie analizowanie i rozpoznawanie walorów zarówno zapachowych, jak i smakowych. Po Warsztatach z Sommelierem Wasze podejście do napoju z winogron zupełnie się zmieni. Być może nawet będzie to początek ciekawej pasji? Przekonajcie się sami!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje rozbudowane warsztaty obejmujące prezentację 16 jakościowych win z poczęstunkiem w Winebarze Manufaktura Wina. Spotkanie prowadzi sommelier. Sommelier wprowadza uczestników w winiarski świat i uczy, jak rozróżniać dobry trunek oraz uczy jak dobrać właściwą butelkę na właściwą okazję.

Jaki jest przebiega realizacja?
Rozbudowana degustacja obejmie omówienie poniższych tematów:

  • Regiony winiarskie Świata i szczepy.
  • Typy i style win.
  • Ogólna klasyfkacja win – jak czytać etykiety – porady praktyczne.
  • Dobór wina do potraw – rady praktyczne.
  • Przechowywanie i starzenie wina.
  • Wady win.

Czy wiesz, że...

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety najlepiej degustują wino. Posiadają wyostrzony zmysł węchu i doceniają subtelne, niepowtarzalne zmiany w smaku, spowodowane pogodą, drewnem, ziemią i innymi czynnikami. To nie znaczy, że mężczyźni nie mogą rozpoznać niuansów dobrych trunków – jest to dla nich po prostu trudniejsze.

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Lublin to pomysłowy prezent dla każdego, kto lubi czasami odprężyć się w spokoju i raczyć dobrymi trunkami. Dzięki Warsztatom z Sommelierem przyjemność z podobnego odpoczynku będzie jeszcze większa, ponieważ nauczą one odkrywania w winie tego, co często umyka osobom niedoświadczonym – ciekawych nut smakowych i zapachowych. Dlatego jeżeli chcesz znaleźć fajny prezent dla taty – ten podarunek będzie właściwym wyborem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów, zgodnie z harmonogramem Partnera, w godzinach 18:30-22:30. Wymagana rezerwacja na 1-2 tygodnie wcześniej. Degustacja odbywa się w grupach. Min. wiek to 18 lat. Wymagana bezwzględna trzeźwość.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Willa Win

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje