JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Lublin

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Lublin


Lublin
2 os.

599,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiecie, jak ciekawym i niezwykłym doświadczeniem może być degustowanie win? Wystarczy odrobina przygotowania i wprawy, aby z małego kieliszka czytać jak z otwartej księgi. Podczas Degustacji Wina dla Dwojga nauczycie się, jak właściwie kosztować wino – zaczerpniecie informacji o rodzajach, regionach i markach trunków, oraz przećwiczycie analizowanie i rozpoznawanie walorów zarówno zapachowych, jak i smakowych. Po Warsztatach z Sommelierem Wasze podejście do napoju z winogron zupełnie się zmieni. Być może nawet będzie to początek ciekawej pasji? Przekonajcie się sami!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje rozbudowane warsztaty obejmujące prezentację 16 jakościowych win z poczęstunkiem w Winebarze Manufaktura Wina. Spotkanie prowadzi sommelier. Sommelier wprowadza uczestników w winiarski świat i uczy, jak rozróżniać dobry trunek oraz uczy jak dobrać właściwą butelkę na właściwą okazję.

Jaki jest przebiega realizacja?
Rozbudowana degustacja obejmie omówienie poniższych tematów:

  • Regiony winiarskie Świata i szczepy.
  • Typy i style win.
  • Ogólna klasyfkacja win – jak czytać etykiety – porady praktyczne.
  • Dobór wina do potraw – rady praktyczne.
  • Przechowywanie i starzenie wina.
  • Wady win.

Czy wiesz, że...

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety najlepiej degustują wino. Posiadają wyostrzony zmysł węchu i doceniają subtelne, niepowtarzalne zmiany w smaku, spowodowane pogodą, drewnem, ziemią i innymi czynnikami. To nie znaczy, że mężczyźni nie mogą rozpoznać niuansów dobrych trunków – jest to dla nich po prostu trudniejsze.

Degustacja Wina dla Dwojga – Warsztaty z Sommelierem | Lublin to pomysłowy prezent dla każdego, kto lubi czasami odprężyć się w spokoju i raczyć dobrymi trunkami. Dzięki Warsztatom z Sommelierem przyjemność z podobnego odpoczynku będzie jeszcze większa, ponieważ nauczą one odkrywania w winie tego, co często umyka osobom niedoświadczonym – ciekawych nut smakowych i zapachowych. Dlatego jeżeli chcesz znaleźć fajny prezent dla taty – ten podarunek będzie właściwym wyborem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Warsztaty odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów, zgodnie z harmonogramem Partnera, w godzinach 18:30-22:30. Wymagana rezerwacja na 1-2 tygodnie wcześniej. Prezent przeznaczony jest dla 2 osób. Degustacja odbywa się w grupach. Min. wiek to 18 lat. Wymagana bezwzględna trzeźwość.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.