(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kąpiel Winna dla Dwojga | Kraków

5.0 1 Opinii

Kąpiel Winna dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

289,99 zł

289,99 zł

O prezencie

Kąpiel Winna dla Dwojga, Kraków - Piwne SPA Kraków

Podobno każda dobra historia zaczyna się od lampki wina. A co, jeśli wskoczycie we dwoje do wanny, w której znajdować będzie się Wasz ulubony trunek? Otwórzcie się na wyjątkowy scenariusz i przekonajcie się, że Kraków może Was jeszcze zaskoczyć! Kąpiel Winna dla Dwojga to doskonały sposób nie tylko na relaks, ale także pielęgnację ciała i zacieśnienie więzi między Wami. Rozkoszujcie się kieliszkiem wina przy blasku świec i twórzcie razem historię, jakiej świat jeszcze nie poznał!

Kąpiel Winna dla Dwojga w Krakowie  - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kąpiel Winną. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda przeżycie?
Przeżycie składa się z: kąpieli winnej, degustacji wina przy blasku świec (1 kieliszek/osoba) oraz relaksu na słomianym łożu.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie trwa 60 minut.

Na czym polega Kąpiel Winna i jakie są jej właściwości?
Kąpiel przygotowywana jest z użyciem specjalnej soli z czerwonego wina, która działa nie tylko relaksująco, ale także ma liczne cenne właściwości dla ciała. Zabieg sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, a ponadto przeciwdziała skutkom starzenia się skóry.

Co należy zabrać ze sobą?
Na realizację prezentu należy zabrać własny ręcznik, strój i klapki. Istnieje jednak możliwość kupienia zestawu na miejscu.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kąpiel Winna dla Dwojga - Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na prezent z okazji rocznicy? Podaruj ukochanej voucher na wieczór z winem i cieszcie się relaksem tylko we dwoje! A może szukasz prezentu dla pary znajomych? Elegancki voucher to doskonały wybór! Kąpiel Winna to również idealny prezent dla przyjaciółki. Czyż to nie wyjątkowa okazja na babski wieczór? Jest to jedno z przeżyć, które idealnie sprawdzi na każdą okazję oraz zapewni nie tylko relaks, ale także mnóśtwo przyjemności i emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie składa się z: kąpieli winnej, degustacji wina przy blasku świec (1 kieliszek/osoba) oraz relaksu na słomianym łożu. Na realizację należy zabrać własne ręczniki, stroje i klapki (istnieje możliwość kupienia zestawu na miejscu). Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Kobiety w ciąży mogą korzystać z kąpieli bez degustacji, ale jedynie w II i III trymestrze oraz w przypadku braku innych przeciwwskazań.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piwne SPA Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Katarzyna

Wizyta w spa była prezentem walentynkowym dla rodziców/teściów: byli bardzo zadowoleni i zaopiekowani! :) Myślę, że po rodzicach przyjdzie czas na mnie wraz z drugą połówką:) dziękujemy i polecamy!!

Aneta P.

Świetna sprawa. Bardzo polecam zabieganym na chwilę relaksu w kąpieli :).

Zobacz inne propozycje