(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Wina dla Dwojga | Leszno

0.0 0 Opinii

Degustacja Wina dla Dwojga | Leszno


Leszno
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Szukacie niebanalnego pomysłu na spędzenie wolnego czasu we dwoje? Lubicie ciekawe wydarzenie, które łączą przyjemne z pożytecznym? Zapraszamy do Leszna na wyjątkową Degustację Win dla Dwojga! Wspaniała okazja, by poznać wino z zupełnie innej, ciekawej strony i dowiedzieć się o nim ciut więcej. Podczas degustacji poznacie pięć różnych, specjalnie wybranych na tę okazję, win oraz dowiecie się więcej o tym tajemniczym trunku. Prowadzący omówi każde wino i chętnie odpowie na wszystkie pytania, dotyczące winiarskiego świata. Jesteście gotowi na wyjątkową, degustacyjną podróż doświata najlepszego wina? Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w degustacji wina, dla dwóch osób.

Jak przebiegać będzie degustacja?
Na degustację wina składa się prezentacja i próbowanie pięciu rodzajów specjalnie przygotowanego wina. Uczestniczy w przyjemnej atmosferze mogą dyskutować o walorach smakowych trunku.

Czy smaki wina mi się nie pomieszają?
Nie, zadba o to dodatkowy serwis - woda, pieczywo oraz oliwa. Pozwalają one oczyścić kubeczki smakowe i uzyskać prawidłową ocenę win.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Degustacja wina potrwa około 2 godziny.

Degustacja Win dla Dwojga | Leszno sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla pary, prezent na rocznicę

Szukasz wyjątkowego podarunku dla swoich rodziców? Chciałbyś wybrać oryginalny upominek na rocznicę ślubu dla teściów lub… ukochanej bądź ukochanego? Degustacja Win dla Dwojga w Lesznie to wyjątkowa okazja, by przeżyć niezwykłą, winną przygodę. Voucher na degustację wina to sprawdzony pomysł na prezent dla każdej pary, która chciałaby spróbować wyjątkowych win i dowiedzieć się o nich nieco więcej. Eleganckie miejsce, kulturalna atmosfera i wino… czy można wyobrazić sobie lepszy prezent dla pary?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 2 godzin.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Degustacja odbywa się w grupach. Organizator zapewnia: prezentacje wina i przekazanie wiedzy na ich temat, degustację 5 win, przyjemną atmosferę w znakomitym gronie oraz okazję do rozwijającej dyskusji. Dodatkowy serwis - woda, pieczywo oraz oliwa. Pozwalają one oczyścić kubeczki smakowe i uzyskać prawidłową ocenę win. Prezent dedykowany dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winiarnia Zielona

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje