Zwiedzanie Winnicy z Degustacją | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją | Wrocław (okolice)


Trzebnica
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Szukasz ciekawej atrakcji, która nie tylko zapewni Ci kontakt z naturą, ale pozwoli także zdobyć praktyczną wiedzę o winie? Chcesz się dowiedzieć, skąd bierze się fenomen lokalnych winiarni? Zapraszamy na interesujące Zwiedzanie Winnicy z Degustacją w Trzebnicy, mieszczącej się pod Wrocławiem. Winnica, Wrocław i okazja, by poznać lokalne smaki to wspaniała podróż do świata: dojrzałych winogron; promieni słonecznych, leniwie ogrzewających okoliczne pagórki, łąki i pola oraz wykwintnego smaku lokalnych produktów, tworzonych z pasją i sercem. Wybierz się na ciekawą wyprawę i zobacz, jak robi się polskie wino!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie winnicy, połączone z degustacją lokalnych win. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda degustacja?
Do spróbowania otrzymasz po 4 rodzaje lokalnego wina oraz deskę lokalnych serów i deskę wędlin.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godziny.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją | Trzebnica sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Mamy, prezent na Dzień Ojca, prezent dla singielki, prezent dla singla

Potrzebujesz zjawiskowego prezentu dla przyjaciela? A może szukasz prezentu dla przyjaciółki na odejście z pracy? Zwiedzanie Winnicy w Trzebnicy, w okolicach Wrocławia to wspaniała okazja na spędzenie ciekawego popołudnia i szansa, by zrozumieć fenomen lokalnych win. Voucher na wyprawę do winnicy to ciekawy podarunek, pasujący na każdą okazję i dla osób w każdym wieku (oczywiście tylko pełnoletnich). Wrocław, winnica i przygoda, która z pewnością będzie dobrym wyborem na prezent gwiazdkowy lub mikołajkowy. Zobacz, jak łatwo wywołać emocje u bliskich i podarować im niezapomniane emocje!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trzebnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Organizator zapewnia zwiedzanie winnicy wraz winiarnią i degustację 4 różnych win oraz deską serów lokalnych i deską wędlin. Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica 55-100

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.