Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół | Pawlikowice

Nowość
0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół | Pawlikowice


Pawlikowice
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

519,99 zł

519,99 zł

O prezencie

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół, Pawlikowice - Winnica Wieliczka

“Cudze chwalicie, swego nie znacie”... Aby poczuć smak wyjątkowego wina, nie trzeba wybierać się w daleką podróż. Zapraszamy na niezapomnianą przygodę - Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół        w miejscowości Pawlikowice, nieopodal Wieliczki. Na miejscu nie tylko poznacie miejscowy wybór oraz dowiedzcie się więcej o historii polskiego winiarstwa, uprawianych odmianach i specyfice klimatu, ale także zdegustujecie miejscowe specjały. Poznajcie krainę winem płynącą!

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół w Pawlikowicach koło Wieliczki - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Zwiedzanie Winnicy z Degustacją. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie czterech osób.

Jak wygląda program zwiedzania?
Zwiedzanie połączone jest z omówieniem historii polskiego winiarstwa oraz poznawaniem uprawianych odmian i specyfiki klimatu. Podczas zwiedzania odbywa się degustacja 4 win i dobranych do nich produktów regionalnych.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie trwa około 2 godzin.

Dla kogo przeznaczone jest przeżycie?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.

Kiedy odbywa się zwiedzanie?
Zwiedzanie odbywa się najczęściej w soboty, w towarzystwie innych uczestników. W przypadku bardzo niesprzyjających warunków pogodowych, zwiedzanie oraz degustacja odbywa się wyłącznie w winiarni.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół - Voucher na prezent

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Przyjaciół w Pawlikowicach koło Wieliczki to wyjątkowa okazja, by wybrać się prosto do serca świata pełnego dorodnych winorośli i doskonałego wina. Voucher kapitalnie sprawdzi się jako prezent-niespodzianka dla bliskiej osoby, dzięki któremu wspólnie możecie wybrać się na ciekawą przygodę. Jest to podarunek, który interesuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn - pozwala degustować doskonałe wina i poznać proces ich produkcji. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Pawlikowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

3-4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. W razie niesprzyjających warunków pogodowych, zwiedzanie oraz degustacja odbywa się wyłącznie w winiarni.

Ważne informacje

Zwiedzanie połączone jest z omówieniem historii polskiego winiarstwa oraz poznawaniem uprawianych odmian i specyfiki klimatu. Podczas zwiedzania odbywa się degustacja 4 win i dobranych do nich produktów regionalnych. Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Zwiedzanie odbywa się najczęściej w soboty, w towarzystwie innych uczestników (istnieje także możliwość zwiedzania w inny dzień). W przypadku bardzo niesprzyjających warunków pogodowych, zwiedzanie oraz degustacja odbywa się wyłącznie w winiarni.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica Wieliczka

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje