Tematyczna Degustacja Wina | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Tematyczna Degustacja Wina | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,00 zł

179,00 zł

O prezencie

Nie sposób w kilku zdaniach streścić ile jest rodzajów wina. Trunek ten, kojarzony najczęściej z południem Europy, znany jest bowiem w wielu częściach świata - od położonych w Andach chilijskich winnic, przez najdalej wysuniętą na północ winnicę w norweskim Telemark, do japońskiej Katsunumy - w związku z czym przechodzi wiele przeobrażeń. Tematyczna Degustacja Wina pomoże rozjaśnić nieco kwestie pochodzenia i rodzajów wina tym, którzy już trochę się na nim znają i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę.


Co obejmuje prezent?

Warsztaty tematyczne o poszczególnych rodzajach wina - warsztaty zawężają się do wybranego regionu winiarskiego, szczepu winorośli czy też przeznaczenia bądź klasyfikacji (wina lekkie, średnie, ciężkie).

Jak przebiega realizacja?
Prezent realizowany jest w grupach 6-8 osobowych. Wymagana jest rezerwacja z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Do degustacji podanych jest 6 win wraz z przekąskami. Wykład wraz z degustacją trwa 2-2,5 godziny. Degustacje tematyczne odbywają się średnio dwa razy w miesiącu.

Czy wiesz, że…
Wśród winnic tradycyjnych i komercyjnych nietrudno znaleźć winnice prowadzone w warunkach ekstremalnych. Najwyżej położona winnica na świecie znajduje się na wysokości 3563 m n.p.m. W Finlandii z kolei wino wyrabia się na terenie Elektrowni Jądrowej Olkiluoto.

Szukasz prezentu dla smakosza win? Twój Tata marzył, by spróbować win z południa Włoch? Tematyczna Degustacja Wina będzie idealnym prezentem dla osób, które przygodę z winem już rozpoczęły - ale pod czujnym okiem sommeliera sprawdzi się również dla początkujących. Jest to niebanalny prezent na święta czy urodziny, który z pewnością zapewni obdarowanemu pełnię doznań smakowych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wydarzenie odbywa się w grupach. Alkohol podawany wyłącznie osobom pełnoletnim. Degustacja odbywa się  dwa razy w miesiącu, wymagana rezerwacja z min. dwutygodniowym wyprzedzeniem. Z prezntu mogą z niej skorzystać osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wino+

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.