Tematyczna Degustacja Wina | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinie

Tematyczna Degustacja Wina | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,00 zł

179,00 zł

O prezencie

Nie sposób w kilku zdaniach streścić ile jest rodzajów wina. Trunek ten, kojarzony najczęściej z południem Europy, znany jest bowiem w wielu częściach świata - od położonych w Andach chilijskich winnic, przez najdalej wysuniętą na północ winnicę w norweskim Telemark, do japońskiej Katsunumy - w związku z czym przechodzi wiele przeobrażeń. Tematyczna Degustacja Wina pomoże rozjaśnić nieco kwestie pochodzenia i rodzajów wina tym, którzy już trochę się na nim znają i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę.


Co obejmuje prezent?

Warsztaty tematyczne o poszczególnych rodzajach wina - warsztaty zawężają się do wybranego regionu winiarskiego, szczepu winorośli czy też przeznaczenia bądź klasyfikacji (wina lekkie, średnie, ciężkie).

Jak przebiega realizacja?
Prezent realizowany jest w grupach 6-8 osobowych. Wymagana jest rezerwacja z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Do degustacji podanych jest 6 win wraz z przekąskami. Wykład wraz z degustacją trwa 2-2,5 godziny. Degustacje tematyczne odbywają się średnio dwa razy w miesiącu.

Czy wiesz, że…
Wśród winnic tradycyjnych i komercyjnych nietrudno znaleźć winnice prowadzone w warunkach ekstremalnych. Najwyżej położona winnica na świecie znajduje się na wysokości 3563 m n.p.m. W Finlandii z kolei wino wyrabia się na terenie Elektrowni Jądrowej Olkiluoto.

Szukasz prezentu dla smakosza win? Twój Tata marzył, by spróbować win z południa Włoch? Tematyczna Degustacja Wina będzie idealnym prezentem dla osób, które przygodę z winem już rozpoczęły - ale pod czujnym okiem sommeliera sprawdzi się również dla początkujących. Jest to niebanalny prezent na święta czy urodziny, który z pewnością zapewni obdarowanemu pełnię doznań smakowych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 2,5 godziny

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla jednej osoby. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wydarzenie odbywa się w grupach. Alkohol podawany wyłącznie osobom pełnoletnim. Degustacja odbywa się  dwa razy w miesiącu, wymagana rezerwacja z min. dwutygodniowym wyprzedzeniem. Z prezntu mogą z niej skorzystać osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wino+

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.