JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wieczór Win dla Dwojga | Warszawa

Wieczór Win dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

398 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
398 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Nie ma romantyczniejszego trunku, niż wino! Nie od dziś wiadomo, że trunek ten najlepiej smakuje w towarzystwie bliskiej osoby. Chcecie czerpać z niego jeszcze więcej radości? Wieczór Win powstał z myślą o Was! Profesjonalny sommelier wprowadzi Was w świat niuansów i ciekawostek dotyczących Waszego ulubionego trunku. Dowiecie się miedzy innymi w jaki sposób przechowywać wino oraz jak dobierać odpowiednie kieliszki. Przekonacie się również jak wiele błędnych informacji na temat wina, zakorzeniło się w naszej kulturze! Usiądźcie wygodnie i sprawdźcie nową wiedzę w praktyce. Spróbujecie czterech różnych rodzajów wina i przekonajcie się, który najbardziej współgra z Waszymi gustami. Podczas degustacji podawane jest wino z 1976 roku - rocznik, który zapewni Wam cudowne wspomnienia!


Prezent obejmuje:

  • Wykład profesjonalnego sommeliera,
  • Degustację 1 wina musującego, 2 wina białe, 3 wina czerwone oraz 1 wino wzmacniane dla dwóch osób.

Degustacje wina odbywają się w ostatnią środę każdego miesiąca o godz. 20:30.

Potrzebny Ci jest niebanalny prezent na Walentynki? A może szukasz pomysłu na prezent dla rodziców, dziadków, lub znajomej pary? Degustacja Wina to świetny pomysł! To ciekawy prezent, który nie tylko sprawi im ogromną radość, lecz także dostarczy trwałych i przyjemnych wspomnień. To także ekskluzywny upominek na każdą okazję, świetnie sprawdzi się jako prezent na rocznicę czy też ślub. Nie idź utartymi ścieżkami! Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich. Kto wie, może ten podarunek to początek nowej, wspaniałej pasji?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje 1 wino musujące, 2 wina białe, 3 wina czerwone, 1 wino wzmacniane. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach. Spotkania organizowane średnio raz w miesiącu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Marek C.

Wszystko w porządku. Miło spędzony czas. Prowadzący spotkanie zna się na tym co robi.

Małgorzata Sikora-Frąc

Wieczór z degustacją wina bardzo przyjemny, bardzo fajnie dobrane alkohole i świetny pomysł z konkursem i nagrodą za rozpoznanie zapachów. Polecam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.