(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wieczór Win dla Dwojga | Warszawa

5.0 5 Opinii

Wieczór Win dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

537,99 zł

537,99 zł

O prezencie

Nie ma romantyczniejszego trunku, niż wino! Nie od dziś wiadomo, że trunek ten najlepiej smakuje w towarzystwie bliskiej osoby. Chcecie czerpać z niego jeszcze więcej radości? Wieczór Win powstał z myślą o Was! Profesjonalny sommelier wprowadzi Was w świat niuansów i ciekawostek dotyczących Waszego ulubionego trunku. Dowiecie się miedzy innymi w jaki sposób przechowywać wino oraz jak dobierać odpowiednie kieliszki. Przekonacie się również jak wiele błędnych informacji na temat wina, zakorzeniło się w naszej kulturze! Usiądźcie wygodnie i sprawdźcie nową wiedzę w praktyce. Spróbujecie czterech różnych rodzajów wina i przekonajcie się, który najbardziej współgra z Waszymi gustami. Podczas degustacji podawane jest wino z 1976 roku - rocznik, który zapewni Wam cudowne wspomnienia!

Prezent obejmuje:

  • Wykład profesjonalnego sommeliera,
  • Degustację 7 win dla dwóch osób.

Degustacje wina odbywają się w ostatnią środę każdego miesiąca o godz. 20:30.

Potrzebny Ci jest niebanalny prezent na Walentynki? A może szukasz pomysłu na prezent dla rodziców, dziadków, lub znajomej pary? Degustacja Wina to świetny pomysł! To ciekawy prezent, który nie tylko sprawi im ogromną radość, lecz także dostarczy trwałych i przyjemnych wspomnień. To także ekskluzywny upominek na każdą okazję, świetnie sprawdzi się jako prezent na rocznicę czy też ślub. Nie idź utartymi ścieżkami! Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich. Kto wie, może ten podarunek to początek nowej, wspaniałej pasji?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Degustacja obejmuje 7 win (musujące, białe oraz czerwone). W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach. Spotkania organizowane średnio raz w miesiącu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Whisky and Wine Place

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Barbara N-T.

Bardzo fajny wieczór i dobre wino, polecam.

Marek C.

Wszystko w porządku. Miło spędzony czas. Prowadzący spotkanie zna się na tym co robi.

Marek L.

Spędziłem z żoną bardzo miły wieczór degustując różne wina. Prowadzący spotkanie w sposób przejrzysty i dowcipny opowiadał o historii i wykorzystaniu różnych szczepów krzewów winnych. Mnie brakowało informacji o kojarzeniu różnych rodzajów win z potrawami, ale myślę, że takie informacje zainteresowany znajdzie indywidualnie w książkach i internecie. Ogólnie bardzo mile spędzony czas w sympatycznym towarzystwie. Dość wysokie ceny win, ale tak już jest w tego rodzaju salonach.

Dariusz C.

W prezentacji wziąłem udział wraz z żoną Beatą. Zaproszenie otrzymałem od znajomej. Od wejścia do "sklepu" byliśmy traktowani taktownie i uprzejmie. Prelegent stworzył miłą atmosferę, która trwała do zakończenia pokazu. Zaprezentowano 8 win,w tym dwa białe i sześć czerwonych. Przepraszam za taką opinię, ale dla mnie wszystkie te wina nie oszołomiły mnie smakiem. Zapewne moja opinia oparta jest na moim dyletanctwie w tej materii. Po prostu, ja win nie pijam, gdyż za nimi nie przepadam. Przez całe życie preferowałem inne alkohole. Wiedza, sposób przekazywania informacji były jednak wielkim atutem prowadzącego. Spędzony tam czas nie był stracony. Dużo się dowiedziałem, ale będzie to wiedza czysto teoretyczna, gdyż nie stanę się z dnia na dzień koneserem wina. Tym, którzy są smakoszami tego trunku serdecznie polecam taki pokaz, tym, którzy podobnie jak ja gustują w czymś innym również, gdyż wiedza ludzka powinna być poszerzana przez całe życie. Jako laik w temacie WINO wystawiam ocenę bardzo dobry (5) w skali szkolnej (1-6). Dziękuję.

Jerzy P.

Podobała nam się prelekcja sommelier i dobór win. Trochę problemem była lokalizacja degustacji ale dzięki temu poznaliśmy zupełnie nam nieznaną dzielnicę Warszawy...

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje