Wieczór Win dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinie

Wieczór Win dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

398,00 zł

398,00 zł

O prezencie

Nie ma romantyczniejszego trunku, niż wino! Nie od dziś wiadomo, że trunek ten najlepiej smakuje w towarzystwie bliskiej osoby. Chcecie czerpać z niego jeszcze więcej radości? Wieczór Win powstał z myślą o Was! Profesjonalny sommelier wprowadzi Was w świat niuansów i ciekawostek dotyczących Waszego ulubionego trunku. Dowiecie się miedzy innymi w jaki sposób przechowywać wino oraz jak dobierać odpowiednie kieliszki. Przekonacie się również jak wiele błędnych informacji na temat wina, zakorzeniło się w naszej kulturze! Usiądźcie wygodnie i sprawdźcie nową wiedzę w praktyce. Spróbujecie czterech różnych rodzajów wina i przekonajcie się, który najbardziej współgra z Waszymi gustami. Podczas degustacji podawane jest wino z 1976 roku - rocznik, który zapewni Wam cudowne wspomnienia!


Prezent obejmuje:

  • Wykład profesjonalnego sommeliera,
  • Degustację 1 wina musującego, 2 wina białe, 3 wina czerwone oraz 1 wino wzmacniane dla dwóch osób.

Degustacje wina odbywają się w ostatnią środę każdego miesiąca o godz. 20:30.

Potrzebny Ci jest niebanalny prezent na Walentynki? A może szukasz pomysłu na prezent dla rodziców, dziadków, lub znajomej pary? Degustacja Wina to świetny pomysł! To ciekawy prezent, który nie tylko sprawi im ogromną radość, lecz także dostarczy trwałych i przyjemnych wspomnień. To także ekskluzywny upominek na każdą okazję, świetnie sprawdzi się jako prezent na rocznicę czy też ślub. Nie idź utartymi ścieżkami! Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich. Kto wie, może ten podarunek to początek nowej, wspaniałej pasji?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Degustacja obejmuje 1 wino musujące, 2 wina białe, 3 wina czerwone, 1 wino wzmacniane. W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach. Spotkania organizowane średnio raz w miesiącu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Whisky and Wine Place

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marek C.

Wszystko w porządku. Miło spędzony czas. Prowadzący spotkanie zna się na tym co robi.

Małgorzata Sikora-Frąc

Wieczór z degustacją wina bardzo przyjemny, bardzo fajnie dobrane alkohole i świetny pomysł z konkursem i nagrodą za rozpoznanie zapachów. Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.