Box Edukacyjny Poznaj Świat | Cała Polska

5.0 2 Opinii

Box Edukacyjny Poznaj Świat | Cała Polska


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Kolejny raz rozglądasz się za ciekawym prezentem dla dziecka? Doskonale wiesz, że powinien łączyć elementy edukacyjne oraz dobrą zabawę? Poznaj wyjątkowy Box Subskrypcyjny! Wybierz się z dzieckiem w zabawną i pouczającą podróż po krajach całego świata. Jedno pudełko to jedna, niesamowita podróż do wybranego kraju. Zawartość takiego pudełka to tajemnica, ale możemy zdradzić, że zawsze znajdzie się w nim przysmak i roślina, typowe dla omawianego kraju. Dziecko otrzyma zestaw łamigłówek i zadań manualnych, które znakomicie rozwiną jego artystyczne umiejętności. O dobrą zabawę zadba przewodnik wycieczki - papuga Lorito. W pudełku znajdzie się również wierszowana, pięknie ilustrowana przygoda papugi w danym państwie. Ciekawe wykonanie prokektu sprawia, że rodzice także chętnie sprawdzają, co jeszcze zostało ukryte w tym magicznym pudełku. Wyruszcie z dziećmi w niezwykłą podróż, którą odbędziecie, wygodnie siedząc na domowej kanapie! Lorito wcieli się w narratora i przeprowadzi Was przez świat zabawy i nauki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje box subskrypcyjny, przeznaczony głównie dla dziecka.

Co wchodzi w skład takiego pudełka?
Jest to pudełko, dzięki któremu dziecko może odbyć ciekawą, pouczającą i zabawną podróż do innego kraju. Zawartość takiego pudełka jest tajemnicą, by nie psuć zabawy najmłodszym, którzy będą otwierać pudełko.

Uchylając rąbka tajemnicy…
W każdym pudełku znajdą się przysmaki i roślina typowa dla danego regionu. Zawsze znajdzie się również zadanie, angażujące dziecko manualnie oraz wiele innych łamigłówek i zadań rozwiązywanych za pomocą suchościeralnego flamastra. Uczestnik wyjątkowej podróży otrzyma również książeczkę z przygodami papugi, specjalne naklejki oraz niezapomnianą grę planszową.

Dla dziecka, w jakim wieku przeznaczony jest prezent?
Prezent przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat, ale Lorito mówi, że dorośli również świetnie bawią się przy otwieraniu magicznych pudełek.

Kto to jest Lorito?
Lorito to wyjątkowa papuga - przewodnik i narrator po wycieczce dookoła świata. Potrafi opowiedzieć zabawną anegdotę, zadać ciekawą zagadkę oraz pobudzić wyobraźnię, co jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Jakie umiejętności rozwinie dziecko?
Box subskrypcyjny to właściwie gwarancja rozwijania niemal wszystkich umiejętności.
Dziecko w ciekawy i zabawny sposób:
- pozna historię i kulturę danego kraju,
- rozwinie swoją wyobraźnię,
- nauczy się geografii,
- rozwinie zdolności manualne,
- pozna nowe smaki i zapachy - typowe dla danego regionu.

Dokąd odbywa się wysyłka?
Wysyłka odbywa się na terenie całej Polski.

Organizator co miesiąc zmienia kraj, do którego można wybrać się w wyjątkową podróż. W momencie zakupu masz możliwość wybrania jednego z dwóch krajów. Tego, który aktualnie jest w ofercie lub tego, który był w ofercie poprzednio.

Box Subskrypcyjny sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent na pierwszą komunię, prezent na urodziny, prezent pod choinkę

Szukasz pomysłu na prezent dla siostrzeńca? A może nie wiesz, co mógłbyś podarować dziecku znajomych? Box Subskrypcyjny to nietuzinkowe połączenie zabawy, emocji i nauki. Wspaniały pomysł na prezent dla każdego dziecka, niezależnie od jego miejsca zamieszkania! Wyjątkowy podarunek, który rozwija wyobraźnię, a także pozwala na poznanie innych kultur, smaków i zapachów. Jest to idealny sposób nauki - przez zabawę! Rozwijający, praktyczny i tani upominek dla najmłodszych, ale i nastolatków! Podaruj dziecku niezapomniane emocje i pomóż w jego zdrowym rozwoju! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Nie dotyczy

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia:pudełko edukacyjne dla dzieci, za pomocą których dzieci poznają różne kraje świata.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Travel Expert Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Andrzej F.

Kupiłem dzieciom, ciekawy sposób przedstawienia informacji o kraju, dzieci zadowolone- nauka poprzez zabawę. Super sprawa

Marek L.

Bardzo fajny pomysł i świetne wykonanie. Po zagraniu w grę i rozwiązaniu zadań moje dzieci wiedzą już bardzo dużo o Grecji. Baklawa i oliwki pyszne. Czekamy na następne kraje:)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.