(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztat Kulinarny Gotuj z Mistrzem | Kielce

0.0 0 Opinii

Warsztat Kulinarny Gotuj z Mistrzem | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

318,99 zł

318,99 zł

O prezencie

Kuchnia to miejsce, które daje nieograniczone możliwości. Możesz komponować potrawy w sposób, który Tobie odpowiada najbardziej. Wyjątkową zdolnością jest jednak umiejętność połączenia składników tak, aby stworzyły prawdziwą symfonię smaków. Warsztaty to idealny sposób na zapoznanie się ze wszystkimi kulinarnymi tajnikami. Niech zdobyta wiedza będzie świetną podstawą do rozwijania pasji. Daj się ponieść fantazji i wyczaruj danie, które przeniesie Twoje kubki smakowe do raju.

Co obejmuje prezent?
Znajdziecie tu przeżycie z "mistrzem" co to oznacza... warsztaty prowadzone są przez "Gwiazdy" Sztuki Kulinarnej, Blogerów Kulinarnych, znanych Szefów Kuchni i Autorytety Świata Gastronomii. Obdarowani mają zapewnione stanowisko pracy i opiekę specjalisty. Dostaną również wszelkie niezbędne narzędzia i produkty, z których zostanie przygotowany posiłek. Obdarowane osoby mają zapewnione stanowiska pracy i opiekę specjalisty. Dostaną również wszelkie niezbędne narzędzia i produkty, z których zostanie przygotowany posiłek.

Jaki jest temat warsztatów?
Temat warsztatów jest co tydzień inny np. kuchnia włoska, tajska, wietnamska, owoce morza czy praliny, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania całego przeżycia to 4 godziny.

Warsztat Kulinarny "with Master" dla Jednej Osoby sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, podarunek na urodziny, upominek dla koleżanki.

Wydaje Ci się, że prezent na Dzień Matki to trudny orzech do zgryzienia? Nic bardziej mylnego! Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent, wybierz warsztaty kulinarne! To również świetny pomysł na prezent dla osoby, która jest miłośnikiem gotowania. Pozwoli on rozwijać pasję i zaczerpnąć świeżej wiedzy. Spraw radość i podaruj upominek dla koleżanki, który będzie strzałem w dziesiątkę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Warunkiem uczestnictwa w wybranych warsztatach jest wcześniejsze poinformowanie organizatora, najpóźniej 2 dni przed warsztatami, telefonicznie pod numerem 730720264 lub drogą e-mailową studio@domowaspizarnia.pl


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Kulinarne Domowa Spiżarnia s.c.

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje