Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Online - Kryminalistyka

0.0 0 Opinii

Kurs Online - Kryminalistyka


Dostęp na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,00 zł

129,00 zł

O prezencie

Uważasz, że masz predyspozycję na świetnego detektywa lub genialną detektywkę? Interesują Cię zagadki kryminalne i chcesz poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w tym temacie? Zapraszamy na niepowtarzalny kurs online - Kryminalistyka! Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy o zasadach, sposobach oraz metodach kryminalistycznych, jak również o środkach rozpoznawania oraz udowadniania istnienia lub braku związku między osobami a zdarzeniami poprzez m.in. czynności dowodowe, przesłuchiwanie podejrzanych i świadków oraz oględziny miejsca zajścia przestępstwa. Tematyka szkolenia zawiera również elementy psychologii zeznań. Zdobędziesz umiejętności związane z przeprowadzeniem i oceną wiarygodności zeznań świadka.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dostęp do kursu online - Kryminalistyka, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa kurs?
Cały kurs trwa 15 godzin. Po szkoleniu można odbyć egzamin i uzyskać zaświadczenie ukończenia kursu. Certyfikat ukończenia kursu przesyłany jest drogą elektroniczną lub w formie papierowej (obowiązuje dodatkowa opłata).

Jak wygląda program kursu?
Kurs podzielony jest na dwa bloki tematyczne:
1. Podstawy teoretyczne kryminalistyki.
2. Elementy psychologii zeznań.

W jakiej formie odbywają się kursy?
Kursy są w formie PDF z możliwością konsultacji wszystkiego z trenerem na czacie. Szkolenie kończy się egzaminem - napisaniem pracy kontrolnej, związanej z przerobionym materiałem.

Kurs online - Kryminalistyka sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla singla, prezent na Dzień Ojca

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla ukochanego? Jest fanem Sherlocka Holmesa i uwielbia zagadnienia kryminalno-detektywistyczne? Podaruj mu rozwinięcie pasji! Profesjonalny kurs online - Kryminalistyka to wygodna forma nauki, która doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin! Będzie świetnym upominkiem dla każdego zainteresowanego tematem, niezależnie od płci!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kurs podzielony jest na dwa bloki tematyczne:
1. Podstawy teoretyczne kryminalistyki.
2. Elementy psychologii zeznań.
Kursy są w formie PDF z możliwością konsultacji wszystkiego z trenerem na czacie. Szkolenie kończy się egzaminem - napisaniem pracy kontrolnej, związanej z przerobionym materiałem. Certyfikat ukończenia kursu przesyłany jest drogą elektroniczną lub w formie papierowej (obowiązuje dodatkowa opłata).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Psychodia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje