(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szkolenie z Doskonalenia Jazdy | Poznań

0.0 0 Opinii

Szkolenie z Doskonalenia Jazdy | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

889,99 zł

889,99 zł

O prezencie

Jesteś "świeżo upieczonym" kierowcą? A może potrzebujesz "odświeżenia" wiedzy? Zapraszamy na wyjątkowe, zwiększające bezpieczeństwo Szkolenie z Doskonalenia Jazdy, odbywające się na torze w Poznaniu. Umiejętność prawidłowej oceny sytuacji, znajomość przepisów oraz świadomość zagrożeń, które mogą pojawić się na drodze - to wszystko elementy, które mają wpływ na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. W trakcie praktycznych ćwiczeń dowiesz się, jakie siły rządzą samochodem, jak prawidłowo reagować w sytuacjach awaryjnych. Ponadto poznasz systemy bezpieczeństwa i sposoby ich prawidłowego używania. Do tego czeka Cię wizyta w moduł Safety - Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa oraz wyjątkowy wykład "Wypadek Drogowy", z którego dowiesz się, jak reagować jako świadek i uczestnik tego zdarzenia! Postaw na wyobraźnię na drodze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Szkoleniu z Doskonalenia Jazdy. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Uczestnik odwiedzi również moduł Safety - Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa. Podczas przeżycia będzie przerwa na lunch i przerwa kawowa.

Jak wygląda program szkolenia?
Program Szkolenia podzielony jest na kilka części:

- Moduł Safety:
Zyskasz wiedzę z zakresu współczesnej motoryzacji. Poznasz ekologię, technologie, innowacje i zasady bezpieczeństwa w odniesieniu do branży motoryzacyjnej.

- Prawidłowa pozycja za kierownicą:
Dowiesz się, jak ważna jest prawidłowa pozycja za kierownicą oraz sposób bezpiecznego przewozu osób i bagaży.

- Hamowanie awaryjne:
Nauczysz się, jak bezpiecznie hamować w sytuacji zagrożenia na drodze. Dowiesz się, jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania oraz, jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku hamowania na różnych nawierzchniach.

- Slalom:
Zrozumiesz, jak prawidłowo pokonać serię niebezpiecznych zakrętów, jak połączyć prawidłową pozycję za kierownicą z odpowiednią pracą rąk na kierownicy oraz zobaczysz, jak ważna jest obserwacja drogi.

- Omijanie:
Połącz wiedzę zdobytą podczas hamowania awaryjnego oraz jazdy slalom i poznaj kilka sposobów, jak bezpiecznie ominąć niespodziewaną przeszkodę.

- Pokaz dynamiczny:
Zauważ, jaki jest wpływ czasu reakcji na wydłużenie drogi zatrzymania auta oraz jak wpływa wzrost prędkości na moment rozpoczęcia hamowania.

- Uwaga wypadek:
Poznaj zasady, dotyczące postępowania w przypadku stania się świadek lub uczestnikiem wypadku drogowego.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Szkolenie potrwa około 8 godzin.

Szkolenie z Doskonalenia Jazdy | Poznań sprawdzi się jako prezent z okazji zdania prawa jazdy. Okazja, by zwiększyć swoje bezpieczeństwo i poczuć się pewnie na drodze, to świetny i praktyczny prezent dla młodego kierowcy. Wybierz bezpieczeństwo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

ok. 8 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagane prawo jazdy kat. B. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Szkolenie odbywa się w grupach do 10 osób. Do dyspozycji jest 5 samochodów na 10 osób (po 2 uczestników na samochód), auta to najnowsze modele marki Skoda. Szkolenie odbywa się głównie w weekendy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SKODA Auto Szkoła

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje