(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Nurkowania Open Water Diver | Warszawa

5.0 1 Opinii

Kurs Nurkowania Open Water Diver | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1799,99 zł

1799,99 zł

O prezencie

Pragniesz odkrywać podwodne głębiny? Chcesz przekonać się na własnej skórze, co kryje się pod taflą wody? Pomoże Ci w tym Kurs Nurkowania Open Water Diver. Dzięki tej przygodzie poznasz tajniki nietuzinkowego sportu i zdobędziesz nowe doświadczenia. Podczas części teoretycznej dowiesz się więcej o sprzęcie i technikach - ta wiedza będzie niezbędna aby wypłynąć na szerokie wody! Podczas części praktycznej czekają Cię ćwiczenia na basenie oraz w wodach otwartych. Marzy Ci się Egipt, Indonezja, a może Wielka Rafa Koralowa w Australii? Po otrzymaniu certyfikatu nic już nie stanie na przeszkodzie, żeby zwiedzić podwodny świat.

Prezent obejmuje:

  • Zajęcia teoretyczne,
  • Zajęcia na basenie, 
  • Zajęcia na wodach otwartych.

Szukasz ciekawej propozycji na prezent dla ukochanego czy ukochanej? Chcesz sprawić bliskiej osobie fantastyczną niespodziankę? Kurs Nurkowania to oryginalny prezent dla osób lubiących ciekawe przeżycia! Ta wodna przygoda to idealny upominek na każdą okazję! Nowe doświadczenia oraz świetna zabawa to gwarancja zadowolenia obdarowanej osoby. Taki podarek uszczęśliwi nawet tych najbardziej wymagających.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 zajęć teoretycznych, 5 zajęć basenowych ze sprzętem, 4 nurkowania na wodach otwartych.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Po pozytywnym ukończeniu wszystkich nurkowań szkoleniowych i zaliczeniu egzaminu otrzymasz tymczasową licencję płetwonurka, a za kilka tygodni będziesz mógł odebrać (lub będzie wysłany) stały certyfikat OWD. Min. wiek to 15 lat (wersja junior 10 lat). Nurkowanie w wodach otwartych odbywa się w Leleszkach. Możliwość dokupienia wyżywienia i zakwaterowania za dwa noclegi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dive Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Paweł

Wszystko ok.

Zobacz inne propozycje