(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Prawa Jazdy (Kategoria A,A1,A2) | Warszawa

0.0 0 Opinii

Kurs Prawa Jazdy (Kategoria A,A1,A2) | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1999,99 zł

1999,99 zł

O prezencie

Marzysz czasem, by rzucić to wszystko i wyjechać? A może marzysz o własnym motocyklu i długich przejażdżkach od wschodu do zachodu słońca? Wybierz Kurs Prawa Jazdy (Kategoria A,A1,A2) w Warszawie i uzyskaj uprawnienia, pozwalające prowadzić motocykl! Doświadczony instruktor ze szkoły jazdy przeprowadzi Cię przez wszystkie zawiłości i pomoże przygotować się do państwowego egzaminu. “Teoria” odbędzie się w wygodnej formie online, potem czeka Cię 20 godzin jazd z instruktorem. Następnie wystarczy zdać egzamin w WORDzie i… gotowe! Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Prawa Jazdy kategorii A, A1 lub A2. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda taki Kurs Prawa Jazdy?
Kurs jest podzielony na dwie części: teoretyczną w formie online, którą realizujesz samodzielnie oraz praktyczną, czyli 20 godzin jazd z instruktorem. Po odbytym kursie czeka egzamin wewnętrzny.

Jaki jest minimalny wiek, pozwalający ubiegać się o prawo jazdy?
Dla kategorii A1 - 16 lat;
Dla kategorii A2 - 18 lat;
Dla kategorii A - 24 lata.

Jakie wymagania muszę spełnić, by wziąć udział w kursie?
Oprócz określonego wieku, musisz posiadać komputer z dostępem do internetu (wymagany, by samodzielnie zrobić “teorię”) oraz niezbędne badania lekarskie, potwierdzające możliwość prowadzenia motocykla (można zrobić je na miejscu, w cenie 200 zł).

Czy kurs uprawnia mnie do odbycia egzaminu państwowego w WORDzie?
Tak, jest to pełnoprawny kurs prawa jazdy kategorii A1, A2 lub A.

Kurs Prawa Jazdy (Kategoria A,A1,A2) | Warszawa to doskonały prezent na urodziny dla syna lub córki. Jest to praktyczny podarunek, pozwalający zdobyć uprawnienia do prowadzenia motocykla, a tym samym spełniać marzenia o jeździe własnym motocyklem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Kurs teoretyczny oraz 20 godzin jazdy

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Minimalny wiek dla kategorii A1 - 16 lat, dla kategorii A2 - 18 lat, a dla kategorii A - 24 lata. Wymagany komputer z dostępem do internetu (by samodzielnie ukończyć kurs teoretyczny) oraz badania lekarskie, potwierdzające możliwość prowadzenia motocykla (dostępne na miejscu w cenie 200 zł). Pełnoprawny kurs podzielony jest na dwie części (teoretyczną online i praktyczną, czyli 20 godzin jazd z instruktorem) i umożliwia przystąpienie do państwowego kursu w WORD.



0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje