Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zaawansowane Szkolenie w Symulatorze Pojazdu Kolejowego | Warszawa

0.0 0 Opinii

Zaawansowane Szkolenie w Symulatorze Pojazdu Kolejowego | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

694,99 zł

694,99 zł

O prezencie

Twoim wielkim marzeniem od zawsze było poprowadzenie ogromnej maszyny? Zastanawiasz się, jakie to uczucie: prowadzić pociąg? Skorzystaj z okazji i baw się dobrze podczas Rozbudowanego Szkolenia w Symulatorze Pojazdu Kolejowego w Warszawie! Usiądziesz za sterami lokomotywy “Vectron” i pomkniesz po torach ku przygodzie. Jazdę rozpoczniesz od stacji Warszawa Centralna i skierujesz się ku stacji Kraków Główny. Pociąg będziesz prowadzić w nocy i wczesnych godzinach porannych, a na sąsiednich torach będą znajdowały się inne składy. Dodatkowo na trasie wydarzy się kilka zdarzeń, z którymi jako maszynista będzie trzeba sobie poradzić. Wsiadaj i rozpocznij zabawę w symulatorze pociągu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zaawansowane, rozbudowane szkolenie na profesjonalnym symulatorze pojazdu kolejowego. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Przeżycie odbędzie się w lokomotywie "Vectron" na trakcji elektrycznej. Jazda ciągniona będzie odbywała się w zmiennych warunkach pogodowych.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 130 minut (120 minut jazdy oraz 10 minut szkolenia wprowadzającego).

Co czeka na mnie oprócz jazdy?
Podczas jazdy nauczysz się:
- W jaki sposób funkcjonuje sygnalizacja półsamoczynnej i samoczynnej blokady liniowej (wybrane sygnały),
- Jak należy się zachować, mijając wskaźniki kolejowe, np. W6, W6a, W6b, W8, W9, W11a, W14, W18, W28.

Podczas jazdy może dojść do 10 zdarzeń na infrastrukturze (minimum 4) i do 3 awarii układu elektrycznego w trakcie jazdy. Ilość zdarzeń uzależniona będzie od poziomu zaawansowania uczestnika. Dodatkowo będzie minimum 5 zdarzeń z wykorzystaniem przejazdów kolejowo-drogowych oraz minimum 1 zderzenie z pieszym na stacji lub przejeździe. Dzięki temu dowiesz się również o:
- Zastosowaniu tymczasowego ograniczenia prędkości (na przykładzie wskaźników W14), w tym omówienie procedury poruszania się pomiędzy wskaźnikami początkowymi i końcowymi,
- Zastosowaniu Flash Alarmu w sytuacji niesprawnego przejazdu kolejowo-drogowego,
- Działaniach w przypadku zdarzenia z wykorzystaniem przejazdu kolejowo-drogowego w trudnych warunkach atmosferycznych.

Na Twoje życzenie możliwe jest jeszcze zwiększenie masy całkowitej pociągu (w połowie trasy), która znacznie zwiększy poziom trudności jazdy.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika przeżycia?
Minimalny wiek uczestnika to 14 lat, jednakże osoby niepełnoletnie muszą pojawić się na miejscu z prawnym opiekunem.

Rozbudowane Szkolenie w Symulatorze Kolejowym | Warszawa sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyznyprezent na urodzinyprezent dla koleżanki

Rozglądasz się za ciekawym prezentem na Dzień Chłopaka? Nie wiesz, jaka niespodzianka imieninowa dla ukochanego zda egzamin? Rozbudowane Szkolenie w Symulatorze pojazdu kolejwego w Warszawie to znakomity podarunek, pasujący na każdą okazję i dla wszystkich osób: zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Okazja, by odbyć przygodę w profesjonalnym symulatorze pociągu to naprawdę pociągający prezent dla faceta lub dziewczyny. Voucher na jazdę w symulatorze to ciekawy wybór na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia! Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 14 lat, osoba małoletnia przychodzi z opiekunem. Uczestnik nie może być pod wpływem środków odurzających. Każda usługa poprzedzona będzie szkoleniem wprowadzającym (do 10 minut doliczone do czasu trwania usługi), czas trwania usługi może ulec skróceniu, jeżeli uczestnik szkolenia nie dostosuje się do warunkówscenariusza, wskazań instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Szkolenia Maszynistów

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje