Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Chcesz poczuć się pewniej na drodze? Zapraszamy na Szkolenie Bezpiecznej Jazdy w Poznaniu! Podczas zajęć na autodromie dowiesz się, jak prawidłowa pozycja za kierownicą sprawia, że lepiej panujesz nad autem. Nauczysz się również właściwego hamowania oraz pokonywania slalomu, co pozwoli Ci odpowiednio zareagować w przypadku kłopotów na drodze. Poznasz również praktyczne działanie systemu ABS. Na koniec czeka Cię nauka techniki pokonywania zakrętu i serii zakrętów oraz niespodzianka - w symulatorze przeżyjesz dachowanie i zderzenie przy dwóch różnych prędkościach! Czas na bezpieczną jazdę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Szkoleniu z Bezpiecznej Jazdy. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Uczestnik odwiedzi również moduł Safety - Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa.

Jak wygląda program szkolenia?
Program Szkolenia podzielony jest na kilka części:

Hamowanie awaryjne:
Nauczysz się bezpiecznie hamować w sytuacji nagłego zagrożenia na drodze. Dowiesz się, jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku różnych nawierzchni na drodze.

Slalom:
Dowiesz się, jak prawidłowo pokonywać serię niebezpiecznych zakrętów oraz jak powinna wyglądać prawidłowa praca rąk na kierownicy. Zrozumiesz także, dlaczego ważne jest "wodzenie wzrokiem" czyli obserwacja drogi.

Moduł Safety:
Wizyta w centrum bezpieczeństwa Skody, w którym przeżyjesz, korzystając z profesjonalnego symulatora, symulację dachowania oraz zderzenia.

Ile czasu potrwa szkolenie?
Szkolenie potrwa około 4,5 godziny.

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Poznań sprawdzi się jako prezent dla dziewczyny, która została młodym kierowcą. Okazja, by popracować nad bezpieczeństwem i przygotować się na niebezpieczne sytuacje na drodze, to praktyczny podarunek, który sprawdzi się na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

ok. 4,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagane prawo jazdy kat. B. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Szkolenie odbywa się w grupach do 10 osób. Do dyspozycji jest 5 samochodów na 10 osób (po 2 uczestników na samochód), auta to najnowsze modele marki Skoda. Szkolenie odbywa się głównie w weekendy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SKODA Auto Szkoła

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje