Podstawowy Kurs Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem

Tylko u nas
4.2 4 Opinie

Podstawowy Kurs Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,00 zł

349,00 zł

O prezencie

Motocykle to Twoje hobby? Chcesz rozwijać swoją pasję i być lepszym kierowcą? Podstawowy Kurs Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem pomoże Ci osiągnąć ten cel bardzo szybko! Profesjonalny instruktor dopasuje plan nauczania do Twoich potrzeb oraz osiąganych postępów. Ćwiczenia i jazdy będą na bieżąco przeplatane z wiedzą teoretyczną - dzięki takiej mieszance błyskawicznie zobaczysz postępy. Ekspert obiektywnie oceni Twoje umiejętności, wskaże Ci popełniane błędy i ich prawdopodobne przyczyny. Możesz zaufać jego wieloletniemu doświadczeniu! Niezleżenie od tego, czy chcesz poprawić swoje umiejętności manewrowania na placu, czy też chcesz poczuć się pewniej na drodze, szkoleniowcy z pewnością Ci pomogą. Tylko kilka lekcji dzieli Cię od osiągnięcia pełnej harmonii z motocyklem. Chcesz zobaczyć jak sprawnie możesz jeździć swoją maszyną? Przejdź szkolenie i ciesz się nowym obliczem swojej pasji!

Prezent obemuje:

  • 5 godzin szkolenia indywidualnego, dopasowanego do preferencji osoby obdarowanej,
  • Jazdy odbywają się ruchu miejskim oraz na placu manewrowym,
  • Szkolenie ma charakter praktyczny i jest uzupełniane wiedzą teoretyczną,
  • Wykonawca udostępnia motocykl Suzuki Gladius 650 oraz kask.


Nie wiesz jaki prezent dla fana motocykli sprawi największą radość bliskiej Ci osobie? Podaruj przeżycie! To genialny upominek, który zapewnia miłe wspomnienia. Podstawowy Kurs Doskonalenia Techniki Jazdy Motocyklem to super prezent dla każdego motocyklisty, który chce poprawić swoje umiejętności i rozwijać swoją pasję. Mimo że sezon motocyklowy trwa od wiosny do jesieni, to ten podarunek możesz ofiarować niezależnie od okazji! To cudowny prezent na Boże Narodzenie, urodziny, a nawet rocznicę - pasję można rozwijać niezależnie od okazji. Potrzebny Ci jest wymarzony motoprezent? To przeżycie to słuszny wybór!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Zalecamy strój przystosowany do jazdy motocyklem.

Czas trwania

5 godzin

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Motocykl oraz kask udostępnia wykonawca. Program szkolenia dopasowany do indywidualnych preferencji osoby obdarowanej. W zależności od  potrzeb jazdy odbywają się na placu manewrowym lub w ruchu miejskim. Szkolenie może być rozdzielone na dwie oddzielne lekcje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

OSK Motorista

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.2 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marek

Cześć, jestem po pierwszej części doskonalenia techniki jazdy motocyklem. Jest to szkolenie przeznaczone dla wszystkich zaczynających przygodę z motocyklem oraz dla tych wprawionych, którzy nieświadomie popełniają techniczne błędy co znacząco wpływają na jakość i bezpieczeństwo jazdy. Szkolenie odbywało się na dużym placu z bardzo doświadczonym instruktorem (JAREK). Wszystkie wskazówki, których mi udzielił z automatu przełożyły się na poprawę techniki mojej jazdy. Teraz tylko trening, trening i jeszcze raz trening. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim, którzy wolny czas spędzają na 2-ch kółkach.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.