Lekcja Gry na Perkusji (120 minut) | Kraków

0.0 0 Opinie

Lekcja Gry na Perkusji (120 minut) | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Chcesz stać się drugim Dave'em Lombardo z grupy Slayer lub Johnem Bonhamem z zespołu Led Zeppelin? Ciągnie Cię do perkusji i chcesz spróbować swoich sił pod okiem profesjonalnego muzyka? Podczas Lekcji Gry na Perkusji zapoznasz się z instrumentem, postawisz swoje pierwsze kroki w graniu na nim, a także otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące dalszego doskonalenia umiejętności. Zajęcia poprowadzi Jakub Frączek – wieloletni nauczyciel, muzyk i zdobywca licznych nagród.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lekcję Gry na Perkusji. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Kto poprowadzi zajęcia?
Zajęcia poprowadzi perkusji Jakub Frączek – laureat licznych konkursów, solista, kameralista oraz muzyk orkiestrowy. Koncertował w Niemczech, Włoszech, Grecji, Szwecji, Bułgarii, a także w nowojorskim Carnegie Hall.

Ile trwają zajęcia?
Lekcja Gry na Perkusji potrwa 120 minut.

Co otrzyma osoba obdarowana?
Osoba obdarowana otrzymuje pakiet startowy (pad ćwiczeniowy + pałki).

Lekcja Gry na Perkusji (120 minut) | Kraków to doskonała propozycja dla każdego, kto chciałby nauczyć się grać na tym instrumencie. Dzięki pomocy profesjonalnego muzyka postawi pierwsze kroki, a także otrzyma cenne wskazówki ułatwiające dalszą naukę. Voucher świetnie sprawdzi się jako prezent z okazji Urodzin, Dnia Kobiet czy Dnia Ojca.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Podczas lekcji zapewniony jest pakiet startowy (pad ćwiczeniowy + pałki). Zajęcia na perkusji poprowadzi Jakub Frączek – laureat licznych konkursów, solista, kameralista oraz muzyk orkiestrowy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Marimba Laboratory

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.