(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Kuchni Włoskiej | Warszawa

Tylko u nas
5.0 12 Opinii

Warsztaty Kuchni Włoskiej | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Pragniesz poznać tajniki kuchni włoskiej? Chcesz spróbować swych sił podczas gotowania i nauczyć się przyrządzać ciekawe potrawy? Warsztaty Kuchni Włoskiej to fantastyczna propozycja dla Ciebie! Podczas tej kulinarnej przygody przeniesiesz się do krainy makaronów i pysznej pizzy. Na kursie przekonasz się, że ta pozornie prosta kuchnia kryje w sobie wiele nieziemskich smaków. Czeka Cię część teoretyczna, która przybliży Ci historię, tradycję, składniki oraz przyprawy kuchni włoskiej. To nie wszystko! W czasie części praktycznej samodzielnie przyrządzisz włoskie potrawy. Oczywiście na polu bitwy będziesz gotować pod okiem ekspertów. Udanej zabawy!

Warsztat obejmuje:

  • Część praktyczną (przygotowanie 4-5 potraw),
  • Część teoretyczną,
  • Materiały szkoleniowe z przepisami,
  • Zaplecze techniczne: sprzęt, produkty, fartuszki, etc.

Chcesz choć na chwilę stać się Świętym Mikołajem i zrobić innym niespodziankę? Potrzebny Ci pomysł na prezent na Gwiazdkę? Nie wiesz jaki prezent pod choinkę uszczęśliwi Twoich bliskich? Warsztaty Kuchni Włoskiej to fajny podarunek, który zapewni radość bliskim Ci osobom. Ta przygoda w kuchni zapewni wiele niezapomnianych przeżyć, a także wzbogaci wiedzę na temat kuchni włoskiej. Podaruj przeżycie i zobacz, jak ucieszy się obdarowana osoba! Taki prezent na świeta z pewnością zapadnie jej w pamięć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, etc.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-16 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Instytut Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 12 Opinii

Agnieszka D.

Świetny prowadzący, dobrze spędzony czas, smaczne potrawy i duża dawka wiedzy.

Magdalena Górecka

Smacznie i z humorem! Polecam każdemu!

Marzena

Kurs bardzo mi się podobał.Świetna atmosfera. Prowadzący z dużą wiedzą i pasją, która jest zaraźliwa. Biegam aktualnie po sklepach i kupuję produkty do wykonania samodzielnie dań, które wspólnie gotowaliśmy - były świetne!

Aleksandra

Super kurs, fajna atmosfera, dobre przygotowanie miejsca.

Zobacz inne propozycje