Warsztaty Kuchni Włoskiej | Warszawa

Tylko u nas Zobacz film
5.0 5 Opinie

Warsztaty Kuchni Włoskiej | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,99 zł

269,99 zł

O prezencie

Pragniesz poznać tajniki kuchni włoskiej? Chcesz spróbować swych sił podczas gotowania i nauczyć się przyrządzać ciekawe potrawy? Warsztaty Kuchni Włoskiej to fantastyczna propozycja dla Ciebie! Podczas tej kulinarnej przygody przeniesiesz się do krainy makaronów i pysznej pizzy. Na kursie przekonasz się, że ta pozornie prosta kuchnia kryje w sobie wiele nieziemskich smaków. Czeka Cię część teoretyczna, która przybliży Ci historię, tradycję, składniki oraz przyprawy kuchni włoskiej. To nie wszystko! W czasie części praktycznej samodzielnie przyrządzisz włoskie potrawy. Oczywiście na polu bitwy będziesz gotować pod okiem ekspertów. Udanej zabawy!

Warsztat obejmuje:

  • Część praktyczną (przygotowanie 4-5 potraw),
  • Część teoretyczną,
  • Materiały szkoleniowe z przepisami,
  • Zaplecze techniczne: sprzęt, produkty, fartuszki, etc.

Chcesz choć na chwilę stać się Świętym Mikołajem i zrobić innym niespodziankę? Potrzebny Ci pomysł na prezent na Gwiazdkę? Nie wiesz jaki prezent pod choinkę uszczęśliwi Twoich bliskich? Warsztaty Kuchni Włoskiej to fajny podarunek, który zapewni radość bliskim Ci osobom. Ta przygoda w kuchni zapewni wiele niezapomnianych przeżyć, a także wzbogaci wiedzę na temat kuchni włoskiej. Podaruj przeżycie i zobacz, jak ucieszy się obdarowana osoba! Taki prezent na świeta z pewnością zapadnie jej w pamięć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, etc.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-16 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Instytut Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Magdalena Górecka

Smacznie i z humorem! Polecam każdemu!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.